neden bazı insanların kredisi bitmiyor??

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  neden bazı insanların kredisi bitmiyor??

nilhan demiş ki:
bitmiyor diil biz bitirmiyoruzz Hass Rolling Eyes

mümkündür ...doru tespittee neden bitirmiyorus piki Rolling Eyes Rolling Eyes  

NNN

14 Tem 2006 10:32

Mesaj Gönder

sade demiş ki:
zaaf kötü bişe Confused

sobbeeeeeeeeeeeee Wink  

NNN

14 Tem 2006 10:34

Mesaj Gönder

süper bi konu olmuş yaaaa bende işte bunu merak ediorum ama bi türlü nedenini bulamadım ve bu konudan şöyle sıyrıldım sanırım allah öle istio!!!  

placebo

14 Tem 2006 10:56

Mesaj Gönder

nevra_sel demiş ki:
bazen sevgili bazen arkadaş...hata üstüne hata yaparlar..yıpranırlar..yıpratırlar..yorarlar..ama bir şekilde hayatınızda olmaya devam ederler..değişmeyeceklerini bildiğimiz halde,her defasında kaldıkları yerden devam ederler..

neden bu (bazı muhteremler) insanları hayatlarımızdan çıkarıp atamıyoruz yada gidip gidip geri geliyorlar??? Rolling Eyes Rolling Eyes

muhtemelen böyle durumları yaşamışsınızdır.."ben siler atarım" ları istemiyorum..öyle yaptıklarımızda var..yapamadıklarımız için!!!
bence bu varolmaya çalışma içgüdüsüyle yapılan bişey..yani ilişki kötüde olsa orda kendi varlığını hissediyor olması insanın..insan için en zor olan şeylerden biride alışkanlıklarından,bağımlılıklarından kurtulabilmesi..negatif yaşanan herşey insanda bağımlılık yaratır..çünkü negatifin bi ağırlığı vardır..orda olduğunuzu hissettirir size,oysa pozitif hafif naif ve akışkandır..insanın temel içgüdüsünde değişim yattığı halde en temel içgüdüsüne bile karşı çıkıp bu bağımlılıklarından kurtulamaması ilginçtir..hepimiz bunu yaşarız ama bunu değiştirmektende çok korkarız..çünkü değişim demek yeni bir ben'in doğuşu demektir.aslında o kadar iyi gelicektirki insana ,malesef korkularımız yüzünden bu adımı atamayız..valla kimse kimsesizlikten ölmüyo:) ölede bir yaşanıyokii..hemde inadına:)  

aysssssssss

14 Tem 2006 11:18

Mesaj Gönder

fındıkkurdu demiş ki:

walla ben anladımkı öle ınsanlar hayata renk katıo...herşeyın duzenlı gıdıosa hayattan sıkılmaya başlamıssındır demekki...işte o zaman devreye bu tur ınsanlar gırıo...statık olarak yaptıkları manyaklıklar hayattan zevk almaya başlamamızı sağlıyor...
Rolling Eyes Rolling Eyes hımmm ben zevkten ziyade yıprandığımı hissettim..senin adına sevindim öleyse eğer:)  

NNN

14 Tem 2006 22:53

Mesaj Gönder

antakarana demiş ki:
bence bu varolmaya çalışma içgüdüsüyle yapılan bişey..yani ilişki kötüde olsa orda kendi varlığını hissediyor olması insanın..insan için en zor olan şeylerden biride alışkanlıklarından,bağımlılıklarından kurtulabilmesi..negatif yaşanan herşey insanda bağımlılık yaratır..çünkü negatifin bi ağırlığı vardır..orda olduğunuzu hissettirir size,oysa pozitif hafif naif ve akışkandır..insanın temel içgüdüsünde değişim yattığı halde en temel içgüdüsüne bile karşı çıkıp bu bağımlılıklarından kurtulamaması ilginçtir..hepimiz bunu yaşarız ama bunu değiştirmektende çok korkarız..çünkü değişim demek yeni bir ben'in doğuşu demektir.aslında o kadar iyi gelicektirki insana ,malesef korkularımız yüzünden bu adımı atamayız..valla kimse kimsesizlikten ölmüyo:) ölede bir yaşanıyokii..hemde inadına:)
Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo  

NNN

14 Tem 2006 22:54

Mesaj Gönder

sesini duymalıyım masal anlatsanda
hikayen ödülleri toparlasa da  

Caesar

14 Tem 2006 23:00

Mesaj Gönder

eyzıll demiş ki:
ya çok güzel dile getirmişsin hakkaten bazılarını ne yaparsa yapsın hayatımızdan çıkarmak istemiyoruz belki de yerlerinin asla dolmayacağını düşündüğümüz için Rolling Eyes

teşkürrr..belkide Rolling Eyes Wink  

NNN

14 Tem 2006 23:20

Mesaj Gönder

merak ediorum hala kötü bişi mi oldu başına bişimi geldi die salaım benn Evil or Very Mad  

naylon branda

14 Tem 2006 23:27

Mesaj Gönder

şeytan tüyü olsa gerek Rolling Eyes  

ipek

14 Tem 2006 23:28

Mesaj Gönder

masal perisi... demiş ki:
gerek yok bilmesine
Rolling Eyes Rolling Eyes  

NNN

10 Ağu 2006 20:46

Mesaj Gönder

nevra_sel demiş ki:
bazen sevgili bazen arkadaş...hata üstüne hata yaparlar..yıpranırlar..yıpratırlar..yorarlar..ama bir şekilde hayatınızda olmaya devam ederler..değişmeyeceklerini bildiğimiz halde,her defasında kaldıkları yerden devam ederler..

neden bu (bazı muhteremler) insanları hayatlarımızdan çıkarıp atamıyoruz yada gidip gidip geri geliyorlar??? Rolling Eyes Rolling Eyes

muhtemelen böyle durumları yaşamışsınızdır.."ben siler atarım" ları istemiyorum..öyle yaptıklarımızda var..yapamadıklarımız için!!!

yoyo misali ilşki yaşıyorum...ne var ne yok..git gitmiyor!gelme diyorum kapımda bitiyor..bir gülüşüne kanıyorum..alışkanlıklarımdan vazgecemiyorum sanırım..yokken özlüyorum..kavgalarımızı bile özlüyorum..ama bir hafta sonra ne işim var diyerek yine salıyoruz..bende çözemedim nasıl bir ilşki sanırım bir tek ben yaşamıyorumdur diyordum..ağlanıcak halime güldüm bu yazıyı okuyunca:)  

androgynes

10 Ağu 2006 21:27

Mesaj Gönder

çatır çatır da bitiyor walla  

CRaVe

10 Ağu 2006 21:42

Mesaj Gönder

aslinda bitioda kendimize itiraf edemiyoruz bitiigini o yuzden salla gitsin inceldii yerden kopsun zor ama gercek bu kasmaya gerek yok Hass  
fotoğrafı yok

renk

10 Ağu 2006 21:48

Mesaj Gönder

ipekdemir demiş ki:

gönülden bağlıyızdır da ondan...yüzümüze gözümüze darbe alsakta kalbimizde yaşatmaya devam ederiz...

Rolling Eyes Rolling Eyes  

NNN

15 Ağu 2006 23:11

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35   Sonraki