ben bunu haketmedim .... diyenler !!

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  ben bunu haketmedim .... diyenler !!

evet kandırılmayı haketmedim işne gelince iyi işine gelmeyince umursamaz davranmasını haketmedim ama artık umrumda da diil Kahkaha  

bruja rubia

21 Nis 2006 19:10

Mesaj Gönder

her şekilde herkes kendi eder kendi bulur
yaşadıım herşei haketmişimdir  

yeap

21 Nis 2006 19:52

Mesaj Gönder

bence de öle kendi salaklaığımızdan
o yüzden haketmişizdir  

yeap

21 Nis 2006 19:57

Mesaj Gönder

ben bunu haketmedim  

NetwaRe

21 Nis 2006 20:26

Mesaj Gönder

begüüm demiş ki:
ne zaman hakettiğimizi alıoruz ki ztn Neutral

hakettigini istedigin zaman...  

jarentasis

22 Nis 2006 01:36

Mesaj Gönder

ben hayatının daha çok kısımı yalnız yaşamayı haketmedim şikayetçimiyim değilim ama kızların aradıgı insani ozelliklere shipken beni çok keşfedememelerinden şikayetçiyim =)  

Denkayr

22 Nis 2006 02:21

Mesaj Gönder

mehve$ demiş ki:

sen meleksinn zatenn de milletin haberi yok dahaa Kahkaha

o kadar olmasada tek kanatlı bişi olmuşumdur herhalde Razz  

Denkayr

22 Nis 2006 02:34

Mesaj Gönder

yaaa siz insanlar melek gormedinizki hiç biz kademe kademe geli$iyoruz aslında. size çizmi$biri iki kanat direk hepiniz biz melekleri oyle hayal ediyosunuz =) ama bizimde bi i$ düzenimiz a$amalarımız var. benim şimdi 2. kanada almama az kaldı. 2 insanıda daha mutlu edersem çift kanatlı olcam ahahaha  

Denkayr

22 Nis 2006 02:38

Mesaj Gönder

gerçek. geçen gün şeytanla oturuyoruzz tavla oynıycazz adam hep işin kolayındaa büyü flm yapıyo zarlara vurdum kafasına tavlayı. ona biz hor davranınca geliyo oda dünyada birilerine kotu bişiler yapıyo ama elimde degildi çıldırtıyo adamı ( ne diyorum ben ya ) atıcam kendimi balkondan şimdi kanatlarımı denemeye 10 dakika cevap vermezsem adresimi veriyim polis ambulans yolla Razz  

Denkayr

22 Nis 2006 02:45

Mesaj Gönder

yok yaa uykum gelmedi ama sıkıldım harbiden sende konuşmasan kalkıcam pc den valla bi seninle egleniyorum şu dakikalarda birazdan kapatırım pc yi herhalde şarkı dinliyim 1-2 tanede , kitap okuycam uyurum zaten  

Denkayr

22 Nis 2006 02:51

Mesaj Gönder

ueuehe hoşgeldin mehve$le tanı$tırıyım sizi mehve$-alkolik alkolik-mehve$ euehuehuehueh yok ya makarada yapamıyorum yoruldum herhalde Razz  

Denkayr

22 Nis 2006 02:54

Mesaj Gönder

adlarınızı değişre etmiyim dedim Razz siz biribirinize solein bana suç bulmayın sonra euheuehu yaa ne bilim cnm yaa sırtım agrıdı yaa son 10 dakikam kaçıcam ben sizi tanıştırıyım belki sizde sıkılırsanız yapıcak bişiler bulursunuz Razz  

Denkayr

22 Nis 2006 02:57

Mesaj Gönder

smirnoff ice demiş ki:
denis bz bkarız başımızın çaresine sn gidersin onlarca deniz gelir yaneee ahahaha

vayy oyle oldu şimdi dimiii şu mehve$ bile beni 2 gündür hatta 24 saattir tanıyo o bile bu kadar agır konuşmazz bee Smile)  

Denkayr

22 Nis 2006 03:01

Mesaj Gönder

ohhh ohhhh yalnız kalll alkolik arkada$ım sen bende kaçıyorum =)  

Denkayr

22 Nis 2006 03:04

Mesaj Gönder

sen bunu hakettin =)))))))))))))))))) konuyla alakalı bişi yazıyımda ole gidiim hihih  

Denkayr

22 Nis 2006 03:09

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13   Sonraki