dalış yapmak ve sertifika almak isteyenler

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  dalış yapmak ve sertifika almak isteyenler

merhaba,

mayıs ayının 3. haftası 8-10 kişilik küçük bir grup halinde bodruma 4 günlük dalış gezisine gitmeyi planlıyoruz.ilk defa bröve almak isteyenler ve sezonda da devamını getirmek isteyenler için iyi bir fırsat olacaktır.yapmayı düşündüğümüz gezi konaklamalı olacaktır.
dalış okulu cmas sertifikası vermekte olup tekne tam donanımlı bir dalış teknesidir.tekne okulun kendine aittir,kiralama veya başka okulların kullanımında olan ortak bir tekne değildir. tüm ekipmanlar bakımlı ve 1-2 seneliktir.kadro çok tecrübeli ve dalış konusunda türkiyede az sayıdaki yetkin ekiplerden biridir.
hem sertifika sahibi dalıcılar için hem de ilk kez dalış yapmak isteyenler için ayrı ayrı alternatifler mevcut.
beraberce keyif alınabilecek arkadaş ortamı tadında bir gezi planlıyoruz.dolayısıyla önerileri beraberce değerlendirebiliriz.ilgilenenler ve konu ile alakalı görüşmek isteyenlerin mesajlarını beklerim.  

Uranyum

09 Mar 2017 11:16

Mesaj Gönder

konu hakkında daha detaylı bılgıler paylasırsan mesela fıyatı kac kere dalıs yapılcak vs.. mesaj atamayan kişiler de öğrenmiş olur  

Sir Sensei

09 Mar 2017 11:22

Mesaj Gönder

cmas 1 yıldız sertifika için teorik ve pratik eğitim dahil 3 gün yeterli ancak sezon başlangıcı olduğunda rahat rahat 4 gün yapmayı planlıyoruz.tabi bu katılımcıların izin vs durumuna da bağlı olacak.uçakla seyahat edecekler son dalıştan bir gece sonra uçabilirler dolayısı ile 3 günde bitirmek isteyenler de olacağını tahmin ediyoruz.konaklamalar alternatifli olabilir.bir kaç otelle görüştük ve onunla ilgili bilgiyi paylaşacağım.bröve fiyatı 1.250 tl ve dalış sayısı ile sınırlı değil.zaten eğitim süresince olabildiğince fazla pratik yaptırılacak.tekne kendimizin olduğundan ve kişiler için dalış başı ücret ödemediğimizden dalışı kısıtlı tutmuyoruz.gerçekten yeterliliği sağlayana kadar dalış yaptırılacak diyebiliriz.  

Uranyum

09 Mar 2017 12:04

Mesaj Gönder

özellikle hiç dalış yapmayan ilk kez dalacak olanlar için iyi bir fırsat...  

veyselacar

14 Mar 2017 06:38

Mesaj Gönder

aynı kursu ben 800e veririm Very Happy  

nevcanuludas

25 Mar 2017 00:00

Mesaj Gönder

nevcanuludas demiş ki:
aynı kursu ben 800e veririm Very Happy

Bravo durma aç bir başlık sen de:)  

Uranyum

25 Mar 2017 16:25