uygun fiyatlar ile web tasarımı

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  uygun fiyatlar ile web tasarımı

blog, kişisel ve kurumsal web tasarımları uygun fiyata yapılır. Hi  

GoKoBoZ

22 Oca 2017 00:49

Mesaj Gönder

ne kadar uygun?  

Susak Kabağı

22 Oca 2017 13:43

Mesaj Gönder

ayrica sosyal medya takibi yapabiliyorsan beni bul Neutral

garavel gb Confused  

Marlot

22 Oca 2017 20:25

Mesaj Gönder

sonunda ki o kaş göz haraketi şimdi sevdim sizi imajı bırakıyor. iş hayatında bi şeyler yapmak istiyorsan burayı iplemesen bile ciddiyetini kaybettiğin an ciddiyetsiz karşılanırsın.

malesef dostum ama günümüzde template'ler çok herkes kendi web sitesini de blogunu da yapar.

ama yine sana ufakta olsa tavsiye, her işine ciddi yaklaş ki insanlar saygı duysun.  

Sir Sensei

23 Oca 2017 06:21

Mesaj Gönder

uygun ?
normal ?
uygun olmayan ?  

MrDukeNukem

23 Oca 2017 22:27

Mesaj Gönder

sir sensei demiş ki:
sonunda ki o kaş göz haraketi şimdi sevdim sizi imajı bırakıyor. iş hayatında bi şeyler yapmak istiyorsan burayı iplemesen bile ciddiyetini kaybettiğin an ciddiyetsiz karşılanırsın.

malesef dostum ama günümüzde template'ler çok herkes kendi web sitesini de blogunu da yapar.

ama yine sana ufakta olsa tavsiye, her işine ciddi yaklaş ki insanlar saygı duysun.

tamam sana en uygun yapacam Kahkaha  

GoKoBoZ

06 Şub 2017 14:51

Mesaj Gönder

sir sensei demiş ki:

bu arada ekleme yapmayı unutmuşum. buraya sadece kafa dağıtmaya giriyorum. tavsiye ihtiyacım olsaydı başka forumlara uğrardım ve günümüzde template in dahi ne olduğunu bilmeyen milyon kişi ve kurum var ve 4 senedir bu şekilde şirketimi geçindiriyorum.tavsiyen için teşekkürler dostum.  

GoKoBoZ

07 Şub 2017 18:48

Mesaj Gönder

ne kadar uygun fiyatlar  

Potamusss

11 Tem 2017 21:20

Mesaj Gönder

potamusss demiş ki:
ne kadar uygun fiyatlar

çok uygunmuş  

SawiHernandes

15 Tem 2017 12:57