avustralya- melbourne e gelecek olanlar!

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  avustralya- melbourne e gelecek olanlar!

bsinner demiş ki:

konuyu çocuk açtı ve o daha iyi anlatır nasıl açılcağını değil durumu söliyim
kiralar haftalık ödeniyor orda ve biraz pahalı çok araştırman gerekiyor

haftalık ödenmesi daha iyi. zaten bir süre oradan bir şey kazanıp ödemeleri yapmayı değil buradaki işlerden orayı finanse etmeyi düşünüyorum. tabi o süreçte nakit yatırım ne kadar olmalı, buradan gelecek paranın kaynağı gösterilmeli mi falan gibi kritik sorular da var. bir bilene danışmak şart gibi gibi  
fotoğrafı yok

retired

22 Tem 2014 15:44

Mesaj Gönder

piizci demiş ki:

ordaki cafelerin en dandiğinin "sadece iç dekorasyon" maliyeti burada istiklal caddesinde 6 aylık kira bedeli kadar vardır

pek sanmıyorum doğrusu. yani istersen 60 kira bedeli de harcarsın. dekorasyon janjanlı konu ama sanki biraz daha mantık sınırları içerisinde de kalınabilir. yani umarım Smile  
fotoğrafı yok

retired

22 Tem 2014 15:45

Mesaj Gönder

dekorasyon dediğim tasarım
içeri giresi girdimi çıkmayası gelio insanın  

Piizci

22 Tem 2014 16:00

Mesaj Gönder

piizci demiş ki:
dekorasyon dediğim tasarım
içeri giresi girdimi çıkmayası gelio insanın

öylesi içi haklı olabilirsin tabi de biz en nihayetinde türküz. biraz "kervan yolda düzülür" mantığıyla takılmazsak, hiç başlayamayız Smile  
fotoğrafı yok

retired

22 Tem 2014 16:06

Mesaj Gönder

demek istediğim öyle başlayacaksan rekabet şansın az olur
sonra sırf kalmak için turkish doner die dandik soslu lavaş arası kıyma satarsın Hick

başarılar  

Piizci

22 Tem 2014 16:38

Mesaj Gönder

iki ciddi kontağım var orda ama türk olmadıkları için tam güvenemedim:)valla ne güzel olur melbourne olsa  

nekropsius

22 Tem 2014 16:42

Mesaj Gönder

lance of longinus demiş ki:

haftalık ödenmesi daha iyi. zaten bir süre oradan bir şey kazanıp ödemeleri yapmayı değil buradaki işlerden orayı finanse etmeyi düşünüyorum. tabi o süreçte nakit yatırım ne kadar olmalı, buradan gelecek paranın kaynağı gösterilmeli mi falan gibi kritik sorular da var. bir bilene danışmak şart gibi gibi

ya o konuda avustralyayı değil ingiltereyi biliyorum biraz aynı kafada olduklarından zaten insanların gelirleri giderleri de haftalık olarak ama kendi amcam ingiltereden yatırımcı vizesi aldı bunu alırken baya uğraştı maddi ve manevi orda ki şirket kurulumları burdakilerin ibrazı falanı filanı baya zaman ve para harcadı ama
avustralyada demin ki arkadaşın dediği gibi iç dekarasyon pahalı olabilir çünkü işçilik çok pahalıydı  

bsinner

22 Tem 2014 17:08

Mesaj Gönder

arkadaslar yakalayamıyorum acıkcası sızlerı cunku soru cevap olayına donmus ama mesaj atan arkadaslar oldu onlara tek tek bılgı verıyorum aıkcası
ama sunu belırteyım yatırım yapacagım dıyerek ıstedıklerı parayı vermeyın cunku cok yuksek paralara cıkıyor o ıs oyle yazıldııg gıbı degıl bı kere 250000 doalrı gozden cıakracaksın eger oyle gelmeyı dusunuyorsan bu da en az 75000 verılere gıdıyor oluyor ama bır kere geldın mı buraaya sadece tax numarası alarak ta ıs yapabılıyorsun bunun ıcın lutfen ıyı arastırın ...forumlarda yazılanları ben 3 senedır okudum ama hıc bırı boka yaramıyor onu da soyleyım..  

Chnbkts

24 Tem 2014 09:01

Mesaj Gönder

pbr demiş ki:
egitim sartlarii aciklar misin, neler gerekiyor, ortalama okul harclarinya da is imkani orenciler icin vs

eğitim için ielts yada toefl dan belli bir puan tutturman gereklı aksı halde ımkanszı dıyeyım sana..ogrencı hayatı da guzel yerde yasarsan daha kalıtelı ve daha guclu olur kısılık olarak ama asyalıların yanında olursan daha ucuza yasarsın ama ülkenın guzellıklerını goremezsın.
iş olarak dunyaının en kolay ulkesı dıyebılırım hemen ıs bulursun ama okul parasını bı kere gozden cıkar o da ortalama 20000 - 30000 dolara arası ama okul bıtınce ılk senede 2 katını kazanırsın dert degıl yani..  

Chnbkts

24 Tem 2014 09:31

Mesaj Gönder

ha bide süper bi vize yöntemi var
insana 10. sınıf insan gibi hissettirio
mesela mutlaka amerikan hastanesinde sağlık kontrolünden geçmen gerek
bide konsolosluk ankarada
ve evet diğer ülke vatandaşları internetten bile başvurabilio...  

Piizci

24 Tem 2014 10:28

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2