güllük (bodrum) de kalacak yer tavsiyesi???

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  güllük (bodrum) de kalacak yer tavsiyesi???

var mıdır bildiğiniz, tanıdığınız, sahibi olduğunuz, bodrum güllük'de kalacak yer???

haftalık kiralık ev olur... pansiyon olur... otel olur... temiz, düzgün ve uygun fiyatlı...

13-18 temmuz arası...  

chirkhin

02 Tem 2014 21:06

Mesaj Gönder

yalnız güllük bodruma biraz uzak  

edward

02 Tem 2014 21:34

Mesaj Gönder

güllük salak sepet bi yer. sezonun çoğunda yaşlı turist teyze ve amcalar var. eğlenecek adam akıllı bir yer yok. kalacak yer ise çok Wink  
fotoğrafı yok

eatüa

02 Tem 2014 21:51

Mesaj Gönder

amaç dinlenme... arkadaşlar orda... doğal olarak orda yer bakıyorum...  

chirkhin

02 Tem 2014 21:53

Mesaj Gönder

sezonda her yer de kalacak yer bulursun rezervasyon yaptımana gerek yok  

edward

02 Tem 2014 22:08

Mesaj Gönder

edward demiş ki:
sezonda her yer de kalacak yer bulursun rezervasyon yaptımana gerek yok

valla hiç bilmediğim yerler olduğu için, illaki bilenler vardır diye soriim dedim...

ayrıca, her zaman heryerde yer bulursun ama nasıl bir yeri, kaç paraya bulursun... esas mesele bu...

dediğim gibi, temiz olsun, kliması olsun, tamamdır...

eğer bilen varsa, en azından fiyat konusunda fikir verebilirseniz sevinirim...

google'a sordum, kiralık yazlıklar çıkarttı, aylık 600tl ye... bu durumda pansiyon ve otel fiyatları gayet uygundur diye tahmin ediyorum...  

chirkhin

02 Tem 2014 22:13

Mesaj Gönder

uygun ya ayvalık kafasın bi yer  

edward

02 Tem 2014 22:22

Mesaj Gönder

edward demiş ki:
uygun ya ayvalık kafasın bi yer

hocam ben türkiye'de yaşamıyorum... türkiye'de yaz tatiline gitmeyeli de nerden baksan 10 seneden fazla oldu... Kahkaha

o yüzden, ayvalık, güllük, bodrum merkeze uzak, şeklindeki ifadeler bana pek anlam ifade etmiyor ne yazıkki...

"ayvalık kafası"nın maddi karşılığı nedir yaklaşık olarak???  

chirkhin

02 Tem 2014 22:32

Mesaj Gönder

http://tinyurl.com/lmzp9mt  
fotoğrafı yok

dmmm

03 Tem 2014 12:24

Mesaj Gönder

belki yardımcı olur bakarsın başgan  
fotoğrafı yok

dmmm

03 Tem 2014 12:26

Mesaj Gönder

eyvallah... buna baktım zaten... internetten araştırdım... belki burda birilerinin bildiği, tavsiye edeceği felan vardır diye sormuştum...  

chirkhin

03 Tem 2014 12:51

Mesaj Gönder

merkezde kalırsan maya otel süper gümbette wow otel güllük hiç ilgi alanıma girmedi bu arada bodrumda sezon hala açılmadı yeni döndüm bayramdan sonra tadından yenmez yine gideceğim:)  

disy

03 Tem 2014 22:41

Mesaj Gönder

konuyu çözdük... bodrum merkeze döndürdük olayı... şimdi bi de şu pendik-yalova arabalı vapur olayını çözersem, tamamdır bu iş...

topic kapanabilir... Kahkaha  

chirkhin

05 Tem 2014 17:59

Mesaj Gönder

akyarlar'da güzel bir apart otel var müptelası olduğumuz. çok çok temiz, denize 40 metre ve dünya tatlısı bir aile işletiyor. adı gülan apart.

araba varsa merkeze veya diğer noktalara gitmek sorun olmaz. akyarlar'ın denizinin ne kadar güzel olduğunu zaten bilen bilir.  

zift

06 Tem 2014 22:41

Mesaj Gönder