mondial 125 kv yorumlar

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  mondial 125 kv yorumlar

markalarin kronik sorunlariyla dayatilmaya çalisilan sistemlerin bastan sorunsal olmasini karistirmayalim. e o zaman marka bunu kullanmasin derseniz haklisiniz..
çift kavramali sanziman manuel den devsirilmis bildiginiz baski balatasi olan trafikte isinan habire ariza veren vites degistirmelerde kararsiz kalabilen bir sistemdir. otomotiv piyasasindan daha çok dsg, edc yada powershift gibi isimlerle bilinir.
bmw mercedes gibi markalar kapidan içeri sokmazken wolksvagen binek araçlarda mahkum ettigi ama agir vasitalarda kullanmaya bir yerinin yemedigi bu sistemden uzak durun derim  

FREEMIND

10 Tem 2014 18:01

Mesaj Gönder

ne ala memleket ya
bu hatalı üretimleri adı geçen sym, kumco, mondial gibi markalar yapsa itin bi tarafına sokulur ama honda bmw gibi markalar oldumu mazur görülüo

yere bata marka değeri K?zg?n  

Piizci

11 Tem 2014 09:42

Mesaj Gönder

tkm'nin fotoğraflarını beğenmek istedim  
fotoğrafı yok

Sass

11 Tem 2014 09:50

Mesaj Gönder

abi valla düşünüomda honda ve bmw'nin sadece arge departmanının 5 milyon dolardan fazla bi alt yapısı olması gerektiği gibi birde bunların sonuçlarını gözlemleyecekleri tam donanımlı bi laboratuar veya pistleri falan olmalı
yani ben bu işe kalkışsam böyle bi fabrikada üretim yapmadan dünya arenasına girmezdim Confused  

Piizci

11 Tem 2014 12:04

Mesaj Gönder

o zmn almaya karaar verinca bana motor bulcaz olm
valla karışmam Kahkaha  

Piizci

14 Tem 2014 13:05

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5