mondial 125 kv yorumlar

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  mondial 125 kv yorumlar

ayni seyi soyluyorsak ben seni yanlis anlamisim o zman Smile
honda'da bundan 2 sene ocnesi gibi diger markalarindan hepsinden ucuz degil artik. fiyatlari ozellikle bu sene normale cekti, yamaha'dan pahali mesela, ona ragmen bu kadar fiyat farki soz konusu.
marka degeri konusunda arabada olmasa da motosiklette aslinda dunyanin her yerinde honda bmw'den cok daha yukarida, ama bizde bi terslik var iste Smile  
fotoğrafı yok

Alikenan

06 Tem 2014 17:54

Mesaj Gönder

bi ara perte cikip topladiklari gs'i 0 sifir motor diye satmisliklari da vardi bunlarin , simdi aklima geldi Smile)
buyuk konusmak istemiyorum ama cin malina nasil karsiysam turkiye sinirlari icinde bmw'den motor almaya da o kadar karsiyim kendi adima  
fotoğrafı yok

Alikenan

06 Tem 2014 18:06

Mesaj Gönder

aynı şeyi mualif gibi konuşmasanıza olm
bizde onu dioz
vespanın sadece 5.000 tl'si üzerindeki logo aq
hal böyle olunca tabi ki rakip firmaların benzerini daha ucuza çıkarması satış politikası açısından çok normal
bu yüzden "para benim saçarım" işte

haftasonuda gördük ağva gezimizde, vespa sahibi arkadaş kendi ağzıyla söyledi lan motorun tüm havası yok oldu, yokuş yukarı 60 yokuş aşağı 80le yol bitmio die Kahkaha  

Piizci

07 Tem 2014 12:09

Mesaj Gönder

honda integra yaaa =.(
tiptrooniini yediiminin

hoş o parayı verdikten sonra enduromu kovalasam acaba die düşünmüo diil insan  

Piizci

07 Tem 2014 12:10

Mesaj Gönder

dct ne acaba Confused  

Piizci

08 Tem 2014 14:16

Mesaj Gönder

istanbul için 125 yerine 250cc oneririm.
ayrica ucuz alacagin bir motorla en basitinden barbaros yokusunu çikarken yataklari yakip cihazi çope atabilecegini ve oldu mu bir kere olur tum yaptigin ekonomi bir anda gidebilecegini goz ardi etme derim.

kaza yapacagim, dusecegim diyerek motora binilmez, binilirse daha kotusu basa gelir..  

FREEMIND

08 Tem 2014 22:45

Mesaj Gönder

tkm demiş ki:
yukardaki yediğin şey. otomatik vites teknolojisi dct integranın. dual clutch yani meali çift debriyaj. kronik problem var demişti kullananlar. araştırmadım, bilemiyorum.

bu dct olayı arabada da motorda da türkiye'ye göre değil zaten bence.

hondadan beklenmeyecek bir problemmiş
araştırırım ama hiç sanmıorum  

Piizci

09 Tem 2014 10:26

Mesaj Gönder

enteresan Confused
marka değerini yerin dibine sokar böyle şeyler ya
hani üretici gözüyle bakıom, testsiz ve emin olmadan falan piyasaya çıkarmaları imkansız gelio bana

iyi oldu bunu duyduğum ama araştırmak lazım  

Piizci

09 Tem 2014 14:54

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5   Sonraki