mondial 125 kv yorumlar

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  mondial 125 kv yorumlar

ilk deneyiminde motordan soğursun... bir arkadaşta bu markanın chopper tarzı bir motoru vardı... dümdüz yolda g,derken vites pedalı düştü... birinden duymuştum farı düşmüş... soğursun motordan...  

jumperck

02 Tem 2014 19:08

Mesaj Gönder

bende aynısını sölicem zaten topicteki ortak sonuc çin e binmeyin =)

gecen sene sym joyride kullanıcısıydım gayet memnundum
bu sene tarz degistirerek vespa ya gectim ondan da gayet memnunum =)

giriş seviyesi için kymco like yada sym fiddle 10 numara motorlar... mondial asya vs bulasma sakın...

hem ucuz mal alacak kdr zengin diilsndir muhtemeln hemde motor bu abi canını ustunde tasıyorsun...  

NvrMnd

02 Tem 2014 20:09

Mesaj Gönder

söyleyen olmuştur mutlaka mamafih ben tekrar söylemek istiyorum, mutlaka eğitime git.  

tecrubeyle sabit

02 Tem 2014 20:13

Mesaj Gönder

bence vespa et4 alman daha mantıklı bir tercih. evet daha eski modelinin fiyatı senin baktığının 5 katı. ama düşüreceğini öngördüğünden (umarım o sırada sen üzerinde olmazsın) her düştüğünde motor dağılmaz.

bu arada her ne motor alırsan al, kendi üzerine giyeceğin malzemeye ciddi para harca.. Rolling Eyes  

CoSaN

02 Tem 2014 21:24

Mesaj Gönder

zaten herkes yazmis tek tek uzak dur diye.
atalar bosuna dememis ucuz etin yahnisi yavan olur diye. sadece adi iscilik acisindan degil, duz giderken bile ayni sinifin kaliteli herhangi bir markasinda aldigin zevkin yarisini bile alamazsin cin mali motorla.

bu arada baska bir dip not: ilk motorun madem daha dengeyi cozmen gerekecek, ve bu tarz scooterlar lastikleri kucuk oldugu icin denge konusunda cok sakincali. herhangi normal bir motorda dusmeyecegin ufak tefek durumlarda bu tarz bir scooter sirf kucuk lastikten dolayi yeri opmene on ayak olur.  
fotoğrafı yok

Alikenan

03 Tem 2014 00:24

Mesaj Gönder

bu tkm'nin entellikleri bitirdi beni arkadaş Confused  

Uchiha Sasuke

03 Tem 2014 08:12

Mesaj Gönder

bütçe nedir acaba?  

Uchiha Sasuke

03 Tem 2014 09:36

Mesaj Gönder

tecrubeyle sabit demiş ki:
söyleyen olmuştur mutlaka mamafih ben tekrar söylemek istiyorum, mutlaka eğitime git.

veya eğitimle birlikte ehliyet veren profesyonel bir kuruluştan ehliyetini al

http://www.gisakademi.com/  

Piizci

03 Tem 2014 12:11

Mesaj Gönder

st max 2300 tl  

smokieman

03 Tem 2014 20:37

Mesaj Gönder

vespa; "kıç benim açarım, para benim saçarım" deme sanatıdır.  

Piizci

04 Tem 2014 10:10

Mesaj Gönder

piizci demiş ki:
vespa; "kıç benim açarım, para benim saçarım" deme sanatıdır.

Bravo Bravo Kahkaha  
fotoğrafı yok

Alikenan

04 Tem 2014 15:00

Mesaj Gönder

tkm demiş ki:

senden yaşlı vespalar hala aslanlar gibi çalışıyorlarsa, senin satın aldığın marka vespanın tasarımlarını birebir taklit ediyorsa bok atmamakta fayda var demektir Smile

memlekette bmw r1200gs 90küsür bin tl'ye satılırken, vespaların o fiyata olması çok normal.

yanlis dusunuyorsun bence, yani tabiki bi vespanin kalitesiyle sym'nin kalitesi karsilastirilmaz bile, ama ayni sekidle japon makineleri mesela honda'da vespa gibi dayanir ama fiyat vespadan daha asagi.
ya da bmw'den ornek vermissin, ki daha guzel bir ornek olacak bu.
ben spor motor bindigim icin bende spor motordan ornek vereyim;
honda cbr1000rr suan turkiye'de 45000
bmw s1000rr'in en bosu turkiye'de 72000 lira, yani cbr ile fiyat farki 27000.
en dolusu ise 97000, cbr ile fiyat varki 52000

yurt disina, mesela amerika'ya bakarsan:
cbr ile bos s1000rr arasindaki fiyat farki 1250 dolar,
en dolusu ile fiyat farki 6000 dolar
Confused
yurt disinda iki motor arasinda ki fark 6000 dolar iken turkiye'de ki 52000 tl fark nereden geliyor peki?
vergileride birebir ayni bunlarin... turkiye'ye ozel 4 kati daha kaliteli mal mi uretiyor bmw?
yani turkiye'de malesef bazi firmalar sadece kaliteden dolayi degil, markadan dolayi nasilsa satiliyor mantigi ile insanlari keriz yerine koyduklarindan dolayi daha pahali o kadar  
fotoğrafı yok

Alikenan

05 Tem 2014 16:45

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5   Sonraki