mondial 125 kv yorumlar

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  mondial 125 kv yorumlar

arkadaşlar merhaba,

ilkkez scooter alacağım, ehliyeti yeni aldım, bol bol çarpıp, düşüreceğimi öngörerek ucuz bir şey almayı düşünüyorum. öğrendikten sonra iyi bir şey alacağım.

ama başlangıç için mondial 125 kv ile ilgili fikirlerinizi alabilir miyim?

kullanıcı yorumları çok olumlu, fiyatına göre performansı idealmiş.

ben ikinci el alacağım ve gerçekten çok ucuza. o nedenle fiyatla değil de performansla ilgili yorum yaparsanız sevinirim.

teşekkürler.  

marlis

02 Tem 2014 12:19

Mesaj Gönder

fiddle 2 al bence en güzeli o  

Ashitaka

02 Tem 2014 12:22

Mesaj Gönder

yazıyı tam okumamışım bida cvp veriyore

güzel motor yedek parçasıda uygun fiyata bulunuyor 1 sene kullanıp sneye yaza başka bişi alabilirsin ama bu motorlara çok güvenme her an yolda kalabilirsin Smile  

Ashitaka

02 Tem 2014 12:24

Mesaj Gönder

birde seneye yaza değilde 2015 şubat mart gibi al yeni motorunu mayısa veya hazirana kalırsan 7000 tl lik motoru 8500 e alırsın.  

Ashitaka

02 Tem 2014 12:26

Mesaj Gönder

pm atamıyorum mail atabilirsen oradan konuşalım

evren@planad.eu  

Ashitaka

02 Tem 2014 12:31

Mesaj Gönder

sıfır alma  

m e t o

02 Tem 2014 12:47

Mesaj Gönder

o kadar ucuz ise al bence motor sürmeyi öğrenirsin işte ..perfonmans derken 125cc yeni başlayan biri için yeterlidir ama kalite için aynı şeyleri diyemeyebiliriz tabi.nihayetinde çin malıdır..az daha kaliteli olsun dersen vespa görünümlü kymco like125 yada sym fiddle2 filan da var..  

Waldeck

02 Tem 2014 12:57

Mesaj Gönder

ashitaka demiş ki:
fiddle 2 al bence en güzeli o

+1  

mozangenc

02 Tem 2014 13:06

Mesaj Gönder

al da gezdir bizi  

MeRtooo

02 Tem 2014 13:14

Mesaj Gönder

arkadaşım da tam istediğin motor var 125 kv hem de pembe kendim honda pcx kullanıcısıyım geçenlerde kullandım gerçekten boyutuna göre performansı gerçekten iyi özellikle yeni başlayacak bir bayan için

fiddle 2 de iyi ancak ikinci eli ile 125 kv'den 2 adet alırsın  

Bugra AYDIN

02 Tem 2014 14:30

Mesaj Gönder

1. ilk binicem, çarpcam, düşcem fln geyiğini aklımıza kim sokuyor bilmiyorum. dikaktli kullandığında bunların hiç biri olmayacak emin ol

2. mondial alma, denildiği gibi sym fiddle candır.hem malzeme kalitesi, hem tasarımı, hem performans değerlendirmesiyle ezer geçer.

3. değerlendirme sadece fiyat üzerinden yapılmaz, verdiğin paranın karşılığını almayınca ucuz die alınanlar daha pahalıya mal olur.

saygılar  

Piizci

02 Tem 2014 14:44

Mesaj Gönder

tkm demiş ki:
bu arada bol bol çarpıp ne ya, çarpışan araba mı bu? bol bol çarparsan zaten motor kullanacak uzuvlarını yitirirsin kuzum. bir sonraki motorunu düşünmene gerek kalmaz. üzerinde açıktasın nitekim.

çarpmak derken kenara sürtmek, parkederken düşürmek vs. yeni başlayanların acemiliğine gelen hafif hasarlardan bahsediyorum.  

marlis

02 Tem 2014 15:01

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5   Sonraki