alınık chromecast

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  alınık chromecast

iyi günler chromecast diye bi ürün çıkartmışlar hediye olarak birisine almak istiyorum ama piyasada bulunmuyor nakit veya kredi kartıyla alıp bugün en geç yarın teslim alabileceğim birisi veya bir dükkan bilen var mıdır? yardımcı olalım gençler.  
fotoğrafı yok

dmmm

14 Haz 2014 11:11

Mesaj Gönder

neymiş diye araştırdım gugıldan
süpper bişeymiş Surprised  

MaRaZ Tribu

14 Haz 2014 20:43

Mesaj Gönder

vanity demiş ki:
iyi günler chromecast diye bi ürün çıkartmışlar hediye olarak birisine almak istiyorum ama piyasada bulunmuyor nakit veya kredi kartıyla alıp bugün en geç yarın teslim alabileceğim birisi veya bir dükkan bilen var mıdır? yardımcı olalım gençler.

benzer işlevde dualcore android 4.2 tv stick var hdmi ile bağlanan tvye yanındada klavye mouse aparatıyla beraber 150tl sıfır ürün.. ilgilenirsen..  

Madman Marz

16 Haz 2014 16:23

Mesaj Gönder

beklersen temmuz 25te amerikadan getirebilirim
ilgileniosan pm  

Furai

17 Haz 2014 03:18

Mesaj Gönder

sahibinden.com'da var, 120-140 civarı alabiliyorsun.
get ile ilan açtır göndersinler.
ya da direkt irtibat kur elden alıcam de vs vs.  

mioo

17 Haz 2014 09:02

Mesaj Gönder

bence o kadar da süper değil be maraz tribu
uygulamalar için illa chromecast uyumlu uygulamalar olması gerekiyormuş. bu beni epey soğuttu mesela, bir de teldeki uygulama ile kontrol edildiği için sadece görüntü aktarımından farklı. ne bileyim, düşündüğümden daha bayık göründü gözüme. ben cihazı takıp çat diye görüntüyü alayım isterdim. http://teknoseyir.com/chromecast-goruntu-aktarimina-google-cozumu  

mioo

17 Haz 2014 09:05

Mesaj Gönder