grafiker ve editör aranıyor...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  grafiker ve editör aranıyor...

sektörel dergicilikte hizmet veren ajansımıza editör ve grafiker arıyoruz...

grafiker arkadaşlarda indesign'ı çok iyi bilmesi en temel isteğimiz.

cvleri ; saruhan@turizmajansi.com 'a gönderebilirsiniz...

kolay gelsin...  

SaRU

09 Haz 2014 17:57

Mesaj Gönder

pasla bana diye bi gurup var ona ve dinodream sitesinede atabilirsin , çabuk dönüş alırsın  

gereksiz tarama

09 Haz 2014 20:24

Mesaj Gönder

bu ilanı grafiker bir arkadaşıma pasladım indesign biliyormusun dedim tabii ki dedi . dedim böyle bir ilan var, sevindi iş arıyor vs diye.

ben o zmn cvmi hazırlıyım dedi. Confused

30 yaşında ve cvsi yok Confused
hem de grafiker yani bilemiyorum çok ilginç geldi ben de bir önyargı oluştu mesela. nasıl cvsi olmaz ki  

PERFECTSMILE

13 Haz 2014 10:42

Mesaj Gönder

sevgili perfectsmile;
elimden geldiğince soruna cevap vermek isterim.

özel sektörün diğer kollarında, çalıştığınız işleri, yaptıklarınızı gösterebilmenin bir yolu olarak işverenler sizden genelde cv istese de söz konusu tasarım sektörü olunca, yalnızca bi' portfolyo ile bu işi halledebilirsiniz.

günümüzde, nerede doğduğunuz/oturduğunuz, hangi okuldan mezun olduğunuz, kan grubunuz, daha önce çalıştığınız yerler vs. gibi bilgilerden ziyade bugüne kadar yaptığınız işlerin yer aldığı portfolyonuza bakılmakta.

ben 2006 senesinde grafik bölümünden, 2008'de ise sinema-tv'den mezun oldum ve buna rağmen asla bir cv sahibi olmadım.

gerek okul zamanında gerekse sonrasında, gelen işler ya da iş teklifleri hep internet üzerindeki iş örnekleri sayesindeydi.

"2002-2005 seneleri arasında falanca ajanstaydım" yazısı tasarım sektöründeki işverenlere bir şey ifade etmiyor artık. adamlar o seneler arasında yaptığın işlere bakıyor.

durum bu. saygılar.  

mangaka

21 Haz 2014 22:00

Mesaj Gönder