blinc kie bluetooth intercom

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  blinc kie bluetooth intercom

kie 3 kişinin birbirine bağlanmasını sağlayan, 500 metre menzili yeni bir intercom stereo bluetooth sistemidir. bu yeni cihaz sürekli motosiklet üzerinde olup aynı zamanda diğerleriyle iletişim kurmak isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır. böylelikle sürüş esnasında güvenliği sağlayarak iletişime izin veren bir cihazdır.

birkaç saniye içinde bir cep telefonunu cihaza bağlamak, telefonla konuşmak , müzik dinlemek veya gps sisteminden yönergeler almak mümkündür.

bu cihaz aynı zamanda da su ve güneş geçirmezdir. takılabilir ve kilitlenebilir kısmı sayesinde bütün kasklara entegre edilebilir ve bütün kasklarda kullanılabilir.

özellikler

* stereo kalitesinde ses
* 7 saat konuşma süresi
* tek şarj ile 140 saat bekleme süresi
* evrensel montaj kolaylığı (tüm kasklarla uyum)
* bluetooth v2.0
* desteklenmiş a2dp, avrcp profili
* cep telefonu, mp3 ve gps le eşleşebilme özelliği
* 500 metreye ve 3 kaska kadar kullanılabilen intercom özelliği

detaylar: http://www.blinctech.com/blacart/blinc-kie/blinc-kie-datail/

verdiğim siparişin yanlış gelmesi sonucu (o.ç.ları K?zg?n ) geri iade işlemleri yenisini almaktan daha çok masraflı olacağından, belki işini görecek biri çıkar diyerek ilan açıyorum. bir kere açıp denedim şahsen beni tatmin etmedi hemen paketleyip kaldırdım (bunu olası alıcı temizliğinden anlayacaktır)

gelen renk mavidir

helalinden 200 tl  

En son Piizci tarafından 29 May 2014 16:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Piizci

29 May 2014 16:27

Mesaj Gönder

aynen dediğin markalardan kovalıom ama onlarında maşallah ii bi kask kadar fiyatları var Confused  

Piizci

29 May 2014 16:44

Mesaj Gönder

scala rider g9 abim, 8 kişi bağlanabiliyor. biz max 4 kişi denedik ama olsun 1er km menzil. tamam pahalı ama deger  

mozangenc

29 May 2014 16:47

Mesaj Gönder

özellikle uzun yollar için çoklu bağlantı baya işe yarar bir olay ya, keyifli ve komik muhabbetlerle yol çabucak geçebilio =)

kask içi ses kalitesi ne durumda? verilen paraya değiyor mu?
hoş her testten 5 yıldız almış bi marka için saçma bi soru oldu sanırım =)  

Piizci

30 May 2014 12:00

Mesaj Gönder

ben scala rider q1 kullanıyorum.. telefon ile konuşurken ses gayet net. ancak yüksek hızlarda rüzgar sesinden dolayı artçı ile birbirimizi duymakta zorlanıyoruz. ayrıca müzik paylaşımı özelliği de var. ancak sık kopuyor, nedenini anlamadım.. ayrıca aynı anda 2 bluetooth cihazına (telefon + gps) bağlanabilmesi güzel bir özellik..  

CoSaN

31 May 2014 22:50

Mesaj Gönder

valla bnm için telefon görüşmesini ve bazen müziği duyabileceğim kadar sesli verip mikrofonuda ağzıma girmesin yeterli
kaskın kendi bluetooth özelliği var aslında ama çözemedim olayını, sadece mikrofon satıolar ama alıcı nerde oluyor onu bilmiyorum. türkiye distribütörlerininde bi boktan anladığı yok sadece getirip burda millete çakmakla meşguller...

bilgisi olan varmıdır acaba, "caberg duke"  

Piizci

02 Haz 2014 11:47

Mesaj Gönder

150 veren götürür  

Piizci

10 Tem 2014 13:04

Mesaj Gönder