onlıne altın satısı hakkında

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  onlıne altın satısı hakkında

ınternetten altın
  alırım
  almam
| Sonuçlar
bu sekılde satıs yapanlar var mı alanlar var mı hangı sıtelerı kullanıyor alanlar satan arkadasların sıtelerının ısımlerı nelerdır.ınternetten altın almak ıstersenız guvenıp alma hususunda nelere dıkkat edersınız vs vs .
bu ıse ufaktan baslama nıyetındeyım fıkırlerınız benım ıcın altın degerınde Smile  

justrelax

17 Tem 2012 22:57

Mesaj Gönder

güvenebileceğin bir forex bul oyna. sıkı takip etmelisin. bence önce kısa bir süre herhangi bir sitenin demo hesabını kullan ve odaklan bir ürüne altın vs.
sonra para koyarak gir.  

Atlas

17 Tem 2012 23:07

Mesaj Gönder

atlas demiş ki:
güvenebileceğin bir forex bul oyna. sıkı takip etmelisin. bence önce kısa bir süre herhangi bir sitenin demo hesabını kullan ve odaklan bir ürüne altın vs.
sonra para koyarak gir.
ben o forex vs ıslerını zaten bır telefonla halledebılıyorum gun ıcınde canım sıkıldıkca Smile
benım amacım urun satmak ben kuyumcuyum kolye yuzuk bılezık bıleklık vss vss bu tarz seylerı ınternet uzerınden satmak ıstıyorum.  

justrelax

17 Tem 2012 23:10

Mesaj Gönder

en guvenilir yer hepsiburada.com

gerisi hikayedir.  

70 lik Yeni Rocky

17 Tem 2012 23:12

Mesaj Gönder

atlas demiş ki:
sonra para koyarak gir.
ufak tefek al satlar tabı kımse bızı burda parayla oynuyo falan sanmasın.  

justrelax

17 Tem 2012 23:12

Mesaj Gönder

gümüş gibisi yok. sürümden kazanmak diye birşey varmiş. forex mi iyidir iyi.  

3H8H

17 Tem 2012 23:26

Mesaj Gönder

fikrimce,
satış yapmak için bir e-ticaret sitesi kurulabilir ancak, kargo ve nakliye sorun cıkarır.  

NetwaRe

18 Tem 2012 00:41

Mesaj Gönder

www.dovizdestek.com  

barberousse

18 Tem 2012 08:36

Mesaj Gönder