uygun fiyata 2.el ev eşyaları (r.hisarüstü)

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  uygun fiyata 2.el ev eşyaları (r.hisarüstü)

merhaba arkadaşlar,

eşyalı eve taşınma sebebiyle listedeki eşyalarımı cüzi miktarlara satıyorum.

3 kapılı 2 çekmeceli gardrop (3 adet)
çalışma masası (2 adet)
açılıp kapanabilir masa (3 adet)
tek kişilik baza

ilgilenen arkadaşlar için fotoğraf gönderebilirim.  

En son elfetishista tarafından 29 Haz 2012 18:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

elfetishista

29 Haz 2012 01:21

Mesaj Gönder

komodini dün satmıştım, listeden çıkarmayı unutmuşum. pardon:)  

elfetishista

29 Haz 2012 02:11

Mesaj Gönder

resimler ? Very Happy  

eyyubi

29 Haz 2012 09:18

Mesaj Gönder

gardrop fotosu ve fiyat verirsen bu hafta almam gerekiyo  

eMMer geNcy

29 Haz 2012 11:30

Mesaj Gönder

-

-

-

masalar 10ar lira
gardroplar 50şer lira
küçük çalışma masası 20 lira
büyük çalışma masası 30 lira

baza 40 lira

En son elfetishista tarafından 29 Haz 2012 18:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

elfetishista

29 Haz 2012 12:27

Mesaj Gönder

eşyaların birkaçında söylemem gereken şeyler var, olur da almak isteyen çıkarsa süpriz olmasın. yuvarlak masanın üzerinde boya lekeleri var, ama diğer 2 masadan daha büyük. ben örtü serip yemek masası olarak kullanıyorum. o yüzden leke sıkıntı olmuyor. oturma grubunun 3lü koltuğunda biraz göçme var, sadece alt kısımdan bi sunta çakılması gerekiyor. gerçi kanepenin yastıkları sert sünger olduğu için şu anki haliyle bile oturuluyor ama yine de sağlamlaştırmak lazım. büyük çalışma masasında (fotoğrafta da farkedersiniz) üstte sol kısımda biraz açılma var. gardroplardan kapakları takılmamış olanını bu ocak ayında almıştım, yani diğerlerinden daha yeni. montajını kendim yapmak istedim çok beceremedim, öyle kapaksız kullanıyorum. çekmecelerde falan biraz üst üste binme var ama demonte edip düzgün yapılırsa bi sıkıntı yok.takılmamış kapaklar, vidaları falan hepsi duruyor. diğer gardroplar zaten düzgün montajlı.  

elfetishista

29 Haz 2012 12:32

Mesaj Gönder

fiyatların çok makul ve ürünler güzel bende satıyorum eşyaları eğer alırlarsa arıycam seni  

VIPINTERPRETER

29 Haz 2012 12:59

Mesaj Gönder

ve bir öğrenci evi daha kapanır... Sad  

imaginations

29 Haz 2012 13:06

Mesaj Gönder

baza iyiymiş aslında  
fotoğrafı yok

nerminkas

29 Haz 2012 13:15

Mesaj Gönder

taşındığım evdeki beyaz eşyalarla ilgili bir belirsizlik var. netleşirse şu anki no-frost buzdolabı, çamaşır & bulaşık makinalarını da yine makul fiyatlara satıcam. belli olunca burdan paylaşırım.Wink  

elfetishista

29 Haz 2012 13:27

Mesaj Gönder

adet 3 lü koltuk 1 adet 2 li koltuk 2 adet 1 li koltuk 1 adet yemek masasi 1 adet büfe 1 adet mermer abajur 2 adet hali ve 8 adet sandalyeden oluşan salon takimi satiliktir....

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-dekorasyon-mobilya-koltuk-takimi-yemek-takimi-bufe-den-olusan-salon-takimi-satilik-54273957/detay/  

VIPINTERPRETER

29 Haz 2012 13:42

Mesaj Gönder

koltuk takımıyla çek-yatı teslim ettik. güle güle kullansınlar.

3 kapılı 2 çekmeceli gardrop (3 adet)
çalışma masası (2 adet)
açılıp kapanabilir masa (3 adet)
tek kişilik baza

bu şirin yavrular hala yeni sahiplerini bekliyor Very Happy  

elfetishista

29 Haz 2012 18:51

Mesaj Gönder

elfetishista demiş ki:
taşındığım evdeki beyaz eşyalarla ilgili bir belirsizlik var. netleşirse şu anki no-frost buzdolabı, çamaşır & bulaşık makinalarını da yine makul fiyatlara satıcam. belli olunca burdan paylaşırım.Wink

az önce buzdolabım bozuldu. içinde bozulcak bi sürü şey var. bi şansımı deniim belki biri forum açmıştır şansa dedim ve bunu gördüm Shocked

netleşirse pm atabilir misiniz? Rolling Eyes  
fotoğrafı yok

zeph

29 Haz 2012 21:15

Mesaj Gönder