istanbul şehir içi özel direksiyon dersi.

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  istanbul şehir içi özel direksiyon dersi.

istanbul içinde şehir içi direksiyon dersi vermekteyim.ilgilenenlerin iletişime geçmesini bekliyorum.  

rex88

27 Haz 2012 23:42

Mesaj Gönder

şehir içinde verme bence
yani tamamen yeni başlayacaksa önce boş bi arazide falan  

nickimyok

28 Haz 2012 00:18

Mesaj Gönder

Confused  

imaginations

28 Haz 2012 09:02

Mesaj Gönder

eminim sadece direksiyon dersidir Kahkaha  

Arrow

28 Haz 2012 10:57

Mesaj Gönder

istanbulun duran trafiğinde direksiyon dersi;

+ merhaba
- merhaba
+ bakın bu direksiyon, aracın tekerleklerini hareket ettirerek yön vermenize olanak sağlar
- aa çok hoş
+ yuvarlaktır, ortası veya köşelerine basınca korna çalar
- hmm
+ tek elle sürmemek sürüş güvenliği açısından faydalıdır
- iki elle tutucam anladım tamam
+ dersimiz trafik ilerlemediinden dolayı bu kadardır, katıldığınız için teşekkürler  

Piizci

28 Haz 2012 13:41

Mesaj Gönder

piizci demiş ki:

+ merhaba
- merhaba
+ bakın bu direksiyon, aracın tekerleklerini hareket ettirerek yön vermenize olanak sağlar
- aa çok hoş
- hmm
+ dersimiz trafik ilerlemediinden dolayı bu kadardır, katıldığınız için teşekkürler

muaaaaaa süpersin yaaaaaa koptumm  

VIPINTERPRETER

28 Haz 2012 15:07

Mesaj Gönder

yaşım 36 ve 15 yaşımdan beri direksiyon başındayım....19 yaşımdan beri ehliyetim var....  

VIPINTERPRETER

28 Haz 2012 15:08

Mesaj Gönder

muaaaaaa süpersin yaaaaaa koptumm demenin ne gibi bir ahlaksızlığı olmuş anlıyamadım  

VIPINTERPRETER

28 Haz 2012 20:02

Mesaj Gönder

adam espri yapmış bende gülmüşüm....şu sıf bir şey yazmış olmak için yazı yazanlar yok mu boş boş!............... Smile  

VIPINTERPRETER

28 Haz 2012 20:03

Mesaj Gönder

ben dalga geçmiyorum ve kendi özel ders ilanimi yayinliyorum alttaki linkle..serbest piyasa kanunlari

http://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-ozel-ders-verenler-direksiyon-vip-soforu-tercumanindan-direksiyon-dersleri-76099078/detay/  

En son VIPINTERPRETER tarafından 30 Haz 2012 00:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

VIPINTERPRETER

30 Haz 2012 00:42

Mesaj Gönder

piizci demiş ki:

+ merhaba
- merhaba
- aa çok hoş
- hmm

ayriyeten burda espri yapan arkadaşin şakasina da gülüyorum kisaca dalge geçtiğimi nerden çikardin... git dalga geçenle uğraş benle değil ...  

VIPINTERPRETER

30 Haz 2012 00:43

Mesaj Gönder

konuşma şekline bak ya!.... cvp bile vermiyorum onu tanıyom bunu tanıyom şunu tanıyom fena olcan.........en son orta okulda lisede olurdu bu muhabbetler ama sen hala büyüyememişsin....  

VIPINTERPRETER

30 Haz 2012 02:21

Mesaj Gönder

hayatımda hiçbir zaman hiçkimseye dostum olsun düşmanım olsun asla beddua etmedim....ki sen 2 si de değilsin.....
sadece adını geçirdiğin kurumda tanıdığım var ama yardım etmiycem dedim o kadar..
ama sen daha yazdıklarımı okuyup anlam çıkaramıyosun ve merak ediyorum ingilizce sınavında nasıl okuyup anlayıp cvplayıp başarılı olucaksın.....  

VIPINTERPRETER

30 Haz 2012 02:27

Mesaj Gönder

başından belli zaten ne olucağı çünkü sürekli başarısız olursam diye azından düşmüyor ve oturup çalışıcağına gecenin körlerine kadar burda boş boş vakit geçiriyosun...

benim böyle bir sınavım olucak da nette çöpçatan sitelerinin forum köşelerinde sabahlıycam!.......
sen zaten o sınavı gözden çıkarmışsın....

bence hiç cvp verme çünkü cvp verdikçe dahada dibe batıyorsun....  

VIPINTERPRETER

30 Haz 2012 14:33

Mesaj Gönder