nokia n900. :)

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  nokia n900. :)

1- yurtdışından gelmiş ve kayıtlıdır.

2- üzerinde koruyucu şeffaf film vardır.

3- hiçbir problemi yoktur,telefon türkçedir,tüm updateleri yapılmıştır.

4- data kablosu,kulaklık,tv kablosu,şarj aleti,kitapçıklar,dönüştürücü,kulaklık contaları ve kutu
http://www.nokia.com/gb-en/products/phone/n900/specifications/

fiyatta 600tl. Smile  
fotoğrafı yok

Stark

24 Haz 2012 18:17

Mesaj Gönder

nice  

Ilker Efendi

24 Haz 2012 18:21

Mesaj Gönder

ilker gider demiş ki:
nice

evet güzel telefondur lakin devir android devridir. Smile  
fotoğrafı yok

Stark

24 Haz 2012 18:26

Mesaj Gönder

valla nokianın batışına çok üzülüyorum gerçekten çok iyi telefonları
yazık ettiler  

Ilker Efendi

24 Haz 2012 18:27

Mesaj Gönder

android'le alay etmeyip geçseydi şimdi yine piyasanın lideri idi olan %60 pazar payına oldu. Smile  
fotoğrafı yok

Stark

24 Haz 2012 18:35

Mesaj Gönder

ayni telefonu kullaniyorum ve oldukca memnunum, linux kullanıcılarının tercihi ettiği geek bir telefon zaten tamamen yazılımlarını artık kendim yazdım diyebilirim. android ile aynı şeyleri yapamam heralde, yeni bir linux çıkana kadar başka alternatifim yok ve oldukça güzel iyi bir telefondur. biraz ağır olması ve hafif büyük olması dışında herşey tek kelime ile güzel yalnız ağır olmasının sebebi nerede ise yok yok, bilgisayardaki herşey var.  

mueddib

24 Haz 2012 21:00

Mesaj Gönder

mueddib demiş ki:
ayni telefonu kullaniyorum ve oldukca memnunum, linux kullanıcılarının tercihi ettiği geek bir telefon zaten tamamen yazılımlarını artık kendim yazdım diyebilirim. android ile aynı şeyleri yapamam heralde, yeni bir linux çıkana kadar başka alternatifim yok ve oldukça güzel iyi bir telefondur. biraz ağır olması ve hafif büyük olması dışında herşey tek kelime ile güzel yalnız ağır olmasının sebebi nerede ise yok yok, bilgisayardaki herşey var.

abi java kafası işte androidde bir farkı yok bi tek ios patates aralarında bence  

Ilker Efendi

24 Haz 2012 21:47

Mesaj Gönder

anti-apple. Smile  
fotoğrafı yok

Stark

25 Haz 2012 01:14

Mesaj Gönder

neyse satışa devam bu arada. Smile  
fotoğrafı yok

Stark

25 Haz 2012 02:23

Mesaj Gönder

ilker gider demiş ki:

abi java kafası işte androidde bir farkı yok bi tek ios patates aralarında bence

aslında var. tüm development tool'ları desteklemiyor oturup istediğin programlama dili ile istediğini yapamıyorsun. ayrıca paket yönetimi bana göre değil yani debian'da olan apt paket yönetim sistemini barındırması kesinlikle büyük bir artı. bunun dışında zaten linux için yazılmış olan milyonlarca programı android'de kesinlikle çalıştıramazken (halen) n900 linux ve hatta debian olduğu için çok rahat çalıştırıyorsun. bir program çalışmıyorsa muhtemelen mobile sorunudur, bunu düzeltip bilgisayarda çalışan yazılımı n900'da da çalıştırmak kolay oluyor.

demem o ki, aralarındaki fark tamamen destek ve tüm programlama dilleri için uygun api/ide desteği.  

mueddib

25 Haz 2012 08:44

Mesaj Gönder

zaman olsa da uğraşsak lakin zaman yok. Smile  
fotoğrafı yok

Stark

28 Haz 2012 01:21

Mesaj Gönder

evet fiyatı düşürüyorum 550 tl...  
fotoğrafı yok

Stark

02 Tem 2012 01:52