satılık iphone 3gs 8gb... indirim..

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  satılık iphone 3gs 8gb... indirim..

sorunsuz temiz, kullanmaktayım..

kullanıma bağlı çizikler var kılıfsız kullanılan tüm iphonelar gibi..

arka kapakta çatlak yok.. kronik bir rahatsızlıktır iphonelar için ama bunda yok o sorun..

jb unlock yapılı ama alan arkadaş işi bilen bir tanıdığına ya da telefoncuya yeniden yaptırıp telefonu tertemiz kullanmaya devam edebilir..

yaninda bir adet siyah otterbox cepkabuk kapaklardan vereceğim, tanesi 100 lira şu anda.. onun haricinde iki üç tane daha kapak ve kılıf var onları da vereceğim.. kutusu var, pasaport kaydı var..

telefona 650 tl istiyorum
.. nakit ödeme elden teslim alışveriş tercihimdir.. diğer türlü hesaba para geçer kargo çıkar.. sonrasında bir sorumluluk kabul edilmez.. bir arkadaşınız eşiniz dostunuz gelip teslim alsın kargo sonrası karşılıklı sorun yaşamayalım..

hafta içi çalışma akşam 6 ya kadar seyrantepede ofisimde misafir edebilirim çay içerken telefonu incelersiniz, saat 7den sonra mecidiyeköy cevahir avmde veya civarında cihazı görebilirsiniz, haftasonu da şişli, taksim, mecidiyeköy, nişantaşı civarında görebilirsiniz telefonu..

750-->650  

En son arcantos tarafından 19 Ağu 2011 11:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

arcantos

16 Ağu 2011 20:58

Mesaj Gönder

altın kaplama yapıp satsan anca 5oo eder
bu haliyle 4oo e satarsan zafer dansı yap  

B l a c k

16 Ağu 2011 21:23

Mesaj Gönder

b l a c k demiş ki:
altın kaplama yapıp satsan anca 5oo eder
bu haliyle 4oo e satarsan zafer dansı yap

ne kadar yapar diye sorduğumu hatırlamıyorum..

ve lafını madem ortaya attın şu anda tüm yanındakilerle pasaport kayıtlı 3gs 400 den bul herkes şahit olsun nakit para iki tane yarın alacağım..

400 e 3g satılmıyor piyasada.. gir sahibinden.com da var daha düşük fiyata ilanlar, hatta bir tanesi 530 liraya 8gb 3gs satıyor, pasaport kaydı da alan kişiye ait, jb unlock işlemi de..

lafım açık, varsa 400tl den benim telefonum gibi temizi yarın iki tane nakit para alacağım..

şimdi tezgahun önünü kapatma..  

arcantos

16 Ağu 2011 21:52

Mesaj Gönder

p e p i t a demiş ki:
sahibindende ilan ver anında satarsın.. benimde beyaz 32gb 3gs vardı gerçi satmaktan vazgeçtim ama 1 haftada 70e yakın teklif geldi istediğim fiyata.

donanimhaber.com da da satışta, birisi aksesuarları olmadan almak istiyor, sanırım onunla anlaşacağız, olmadı sahibinden.com a da ilan vereceğim..  

arcantos

16 Ağu 2011 22:15

Mesaj Gönder

ilan günceldir.. pazarlığa açıktır =)  

arcantos

19 Ağu 2011 01:16

Mesaj Gönder