bodrum akyarlar satılık daire

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  bodrum akyarlar satılık daire

şu anda döviz birikimi olup da, hazır değerlenmişken düşmeden yatırım yapmak için tabiki mükemmel.

bu arada ilan da tekrar yayında http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-sahibinden-acil-akyarlar-in-en-guzel-yerinde-fiyat-dustu-55097886/detay/?  

saltra

09 Ağu 2011 18:14

Mesaj Gönder

saltra demiş ki:
ilanın bukadar ilgi göreceğini bilseydim beklerdim sahibinden i Smile cakma ninca, evet dediğin yer aynen, ama site nin yarısı mütahitli üst kısım yapan istediği gibi yapsın şeklinde modelli Smile

biliyorum babam zamanında sizin arazileri de almak istedi de olmadı işte nasip kısmet Kahkaha Kahkaha
o değil şaka bir yana arkadaşlar gerçekten çok güzel yerdir paranız varsa kaçırmayın alın derim ...
saltra satmayaydınız iyiydi ya misafirin olurdum bira içerdik Kahkaha Kahkaha gerçi bizim ev fenerde ama amcamlar orada..... : )  

cakma ninca

09 Ağu 2011 22:05

Mesaj Gönder

bizim bir ev daha var orada, ben bir ev daha alıcam onun için satıyorum, yoksa her zaman yerimiz var yani bodrumda Smile  

saltra

10 Ağu 2011 19:44

Mesaj Gönder

saltra demiş ki:
bizim bir ev daha var orada, ben bir ev daha alıcam onun için satıyorum, yoksa her zaman yerimiz var yani bodrumda Smile

evi sıfırdan yapmak istersen uygun fiyata malzeme mimar, iç mimar temin edebilirim Kahkaha Kahkaha  

cakma ninca

10 Ağu 2011 20:43

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2