satılık bmw 3.20 ci full+full...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  satılık bmw 3.20 ci full+full...

elektirikli koltuk

deri döşeme

koltuk isitmasi

füme led'li stop

sunroof

elektirikli katlanir ayna

orjinal harman kardon müzik sistemi

6'li cd changer

yagmur sensörü

park sensör

asr

abs

vs.vs.

fotoğraflarınıda görebilirsiniz.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-3-20ci-full-full-elektirikli-koltu-cd-changer-topaz-mavi-vs-vs-53135073/detay/

araç ortada düşünen arkadaşlar aracı istedikleri yerde görebilir istedikleri kişiye gösterebilirler. boş muhabbet yapmadıgınız için teşekkür ederim.

En son Murat Ozhan tarafından 07 Ağu 2011 10:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Murat Ozhan

05 Ağu 2011 17:58

Mesaj Gönder

hersey ıyı guzelde pert arabaya cok fıyat ...  

Sogukiciniz

05 Ağu 2011 18:03

Mesaj Gönder

henuz bos demiş ki:
bence o koltuk diyor ki; bu arabanın km si düşürülmüş...

hangi serviste buluşalım ?  

Murat Ozhan

05 Ağu 2011 18:12

Mesaj Gönder

o değil de bu apaçi milleti çok mundar etti bu arabayı. çok üzülüyorum.. hele ki son kasasının hard top cuope'lerini acayip mundar ettiler, acayip. çok yazık oldu çoookkk Hass Hass  

En son Merk tarafından 05 Ağu 2011 18:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Merk

05 Ağu 2011 18:13

Mesaj Gönder

genel olarak soruyorum pert derken neyi kast ediyorsunuz tavan dahil boyalı bir aracı sahibi kaskosundan deilde cebinden yaptırınca bukadar para ediyormu Smile cinin boyasızını kazasızını bulursanız hiç kaçırmadan alın.  

Murat Ozhan

05 Ağu 2011 18:15

Mesaj Gönder

henuz bos demiş ki:

doğru diyosun boyasız ci bulmak çölde su bulmaktan zor ama 38bin tl hasar demek ister kaskodan ister yetkili servisten çıksın ciddi hasar demek...

ayrıca bi arabanın tavanı neden boyanır ya Smile

takla atarsa boyanır yada ciddi bir hasarda komple kasa oynar buda tavanı kasmış olur bu senin dedigin 38.000 tl'lik hasar deildir kaskodan aracın kaza yapan sahibinin aldıgı paradır. bu para senin kasko firmasıyla anlaşmana baglıdır sen dersen benim yaptıgım herhangi bir kaza aracımın degerinin %20 veya %30 her neyse geçerse benim paramı ödeyin gibi bir anlaşma imzalarsan onlarda ödedikleri parayı oraya yazarlar işin aslı bu aracın hasarı 4.000 tl idi sadece. tabi yetkili servis ne yazmış aracın parasını alabilmek için onuda allah bilir.  

Murat Ozhan

05 Ağu 2011 18:22

Mesaj Gönder

king benny demiş ki:
valla tipi güzel ya arabanın gayet Confused
kazasız olsa kaç para olurdu 42bin falan mı Confused
c30 la takas istermisin Razz

kazasızlarına bak aynı sitede çok 45bin'e kadar var Smile  

Murat Ozhan

05 Ağu 2011 18:23

Mesaj Gönder

satıyo musn ya aldığın günü hatırlıyorm Kahkaha  

aaabenkimim

05 Ağu 2011 18:25

Mesaj Gönder

nihal emre demiş ki:
satıyo musn ya aldığın günü hatırlıyorm Kahkaha

yeter kullandıgımız satalım artık Smile bin üstüne gel dedim sana Kahkaha Kahkaha  

Murat Ozhan

05 Ağu 2011 18:27

Mesaj Gönder

murat ozhan demiş ki:

yeter kullandıgımız satalım artık Smile bin üstüne gel dedim sana Kahkaha Kahkaha

gelin bmw ye binmiş yaa nasip demiş
ramazan nasıl gidiyo  

aaabenkimim

05 Ağu 2011 18:35

Mesaj Gönder

murat ozhan demiş ki:

takla atarsa boyanır yada ciddi bir hasarda komple kasa oynar buda tavanı kasmış olur bu senin dedigin 38.000 tl'lik hasar deildir kaskodan aracın kaza yapan sahibinin aldıgı paradır. bu para senin kasko firmasıyla anlaşmana baglıdır sen dersen benim yaptıgım herhangi bir kaza aracımın degerinin %20 veya %30 her neyse geçerse benim paramı ödeyin gibi bir anlaşma imzalarsan onlarda ödedikleri parayı oraya yazarlar işin aslı bu aracın hasarı 4.000 tl idi sadece. tabi yetkili servis ne yazmış aracın parasını alabilmek için onuda allah bilir.
buna bakmaz hasara ve sovtaja bakar.böyle bir anlaşma yapamazsın.bu araç agır hasarlı öyle aracımın %20 si hasarlanırsa aracımı pert edin diyeceksin varmı böyle bir dünya. Smile  
fotoğrafı yok

do le vakitasyon

05 Ağu 2011 18:43

Mesaj Gönder

araçın sağ tarafının detaylı bir fotosu olmaması düşündürücü özellikle arka kısmının  
fotoğrafı yok

AT HIRSIZI

05 Ağu 2011 22:53

Mesaj Gönder

azına mıçtınız len arabanın Very Happy  

vieras

06 Ağu 2011 14:03

Mesaj Gönder

skylined demiş ki:

ek olarak servis ne yazarsa yazsın önemli değil, her sigorta şirketinin eksperleri var geliyor arabayı inceliyor onay veriyor ondan sonra araba yapılıyor.. hiçbir firma 4bin liralık hasar için bu arabaya pert kaydı vermez. kim ne derse desin.

dogru eksper geliyor servis şanzıman diyor eksper vitesi bi yokluyor geçmiyor diye bırakıyor bu kontrol dediginiz heralde Smile alttan ayaklarını çıkarırsan ne olur ? boşverelim arkadaşlar herkes uyduruyor bi kılıfına takmayın bunları kafanıza Smile  

Murat Ozhan

07 Ağu 2011 10:11

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki