alınık facebook grup ve sayfaları

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  alınık facebook grup ve sayfaları

grup ve sayfalar alınacaktır, 100.000 üyeden yüksek olması tercih sebebidir (300k üye varsa daha mutlu eder tabi)

sayfalar için fiyat teklifi yollanırken raporlar ekran sayfa görüntüleri gönderilirse fiyat konusunda pazarlığımızı etkiler, aradığımız üye dağılımı 22-45 yaş kadın ağırlıklı grup ve sayfalar..

edit: üyeler türk olmalı

konu başlığına facebook grup ve sayfa yazar mail atarsanız çok sevinirim.
mail: nadircaglar@gmail.com  

En son arcantos tarafından 09 Tem 2011 18:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

arcantos

09 Tem 2011 18:26

Mesaj Gönder

way arkadaş
işe bak sen  

vieras

09 Tem 2011 18:35

Mesaj Gönder

what a boring night demiş ki:
üyeler türk mü olmalı ?

evet türk olmaları lazım  

arcantos

09 Tem 2011 18:39

Mesaj Gönder

meraktan soruyorum kaç paraya alıyorsunuz bu grupları Confused  

pukii

09 Tem 2011 18:52

Mesaj Gönder

pukii demiş ki:
meraktan soruyorum kaç paraya alıyorsunuz bu grupları Confused

değişiyor fiyatlar  

arcantos

09 Tem 2011 18:55

Mesaj Gönder

mesela 100bin kişilik bir grubu ne kadara alıyorsunuz?  

pukii

09 Tem 2011 18:58

Mesaj Gönder

pukii demiş ki:
mesela 100bin kişilik bir grubu ne kadara alıyorsunuz?

istatistikleri neler? kadın erkek dağılımı, günlük aktiflik durumu, aylık aktiflik durumu.. bunlar önemli.. ben hedefime yönelik bir şey aradığımdan piyasa fiyatları vermeyeceğim, karşı tarafın ne istediğiyle pazalığa geçeceğim.

elinde 100k ve üzeri %70 kadın %30 erkek gibi bir dağılımda olan, günlük aylık aktiflik oranı yüksek bir sayfa varsa düşündüğün rakamı ve tam detayları yaz, pazarlığımızı yaparız Kahkaha  

arcantos

09 Tem 2011 19:02

Mesaj Gönder

merak edenler için ek bir not: google amcaya satılık facebook sayfa, satılık facebook grup gibisinden şeyler yazarsanız çıkan sonuçlardan az çok fiyat ve nasıl bir iş olduğunu anlayabilirsiniz..  

arcantos

09 Tem 2011 19:03

Mesaj Gönder

uluc aydin demiş ki:
baktıkk 200bınlık facebook sayfası 300 tl yazıo ..gevsek ugrasmaya degmez

sen elinde öyle bir sayfa varsa maile detayları gönder ben istatistiklerine göre tatmin edici fiyatlar teklif edeceğim =)  

arcantos

09 Tem 2011 19:08

Mesaj Gönder

arcantos demiş ki:

istatistikleri neler? kadın erkek dağılımı, günlük aktiflik durumu, aylık aktiflik durumu.. bunlar önemli.. ben hedefime yönelik bir şey aradığımdan piyasa fiyatları vermeyeceğim, karşı tarafın ne istediğiyle pazalığa geçeceğim.

elinde 100k ve üzeri %70 kadın %30 erkek gibi bir dağılımda olan, günlük aylık aktiflik oranı yüksek bir sayfa varsa düşündüğün rakamı ve tam detayları yaz, pazarlığımızı yaparız Kahkaha

yok ben sadece merakımdan sordum Very Happy
uğraşılcak iş değil ya nası toplıcaksın ki 100bin kişi :/  

pukii

09 Tem 2011 19:30

Mesaj Gönder

ilan ile alakasız ama biraz da alakalı;

geçenlerde internet sitesini yaptığım bir şirket, faceebook hayran sayfasının hayran sayısını arttırmak için bir şirket ile anlaşmış. yaklaşık 1 ay sonra 100.000 küsürlük bir hayran sayfasına ulaşmış, sözde. bu işlem için 5.000 tl kadar ücret ödemişler.

yani olay şu, sen 300-500 lira verip grup satın alıyorsun, sonra ismini x firması olarak değiştiriyorsun "buyrun sizin beğen sayınızı arttırdık" diye, şirketten ücret alıyorsun.

bu ilanı veren arkadaş için demiyorum ama sektör olmuş bu mevzu. çok acayip.  

DirtyX

09 Tem 2011 20:42

Mesaj Gönder

labojita demiş ki:
ilan ile alakasız ama biraz da alakalı;

geçenlerde internet sitesini yaptığım bir şirket, faceebook hayran sayfasının hayran sayısını arttırmak için bir şirket ile anlaşmış. yaklaşık 1 ay sonra 100.000 küsürlük bir hayran sayfasına ulaşmış, sözde. bu işlem için 5.000 tl kadar ücret ödemişler.

yani olay şu, sen 300-500 lira verip grup satın alıyorsun, sonra ismini x firması olarak değiştiriyorsun "buyrun sizin beğen sayınızı arttırdık" diye, şirketten ücret alıyorsun.

bu ilanı veren arkadaş için demiyorum ama sektör olmuş bu mevzu. çok acayip.

karlı iş Kahkaha  

pukii

09 Tem 2011 20:47

Mesaj Gönder

ben satmak için almayacağım ama yaklaşık olarak böyle bir iş yapacağım.. kendi işimiz için reklam mecrası olacak.. grubun içeriği güzel ve sürdürülebilir bir içerik olursa adını sanını değiştirmeden devam edeceğiz.. bu son zamanlarda çok yapılan bir iş oldu..  

arcantos

09 Tem 2011 22:26

Mesaj Gönder

way arkadaş benim aklıma geldiydi bu iş iyi mi ehehhehehehhe  

Fabien T

10 Tem 2011 09:31

Mesaj Gönder

bunu yapan birçok ajans ve şirket var. seeding adı altında bir sürü alakasız insanı üye yapıyorlar. bunun marka ve kurumlara getirisi de çok tartışılıyor. bence çok yanlış ve saçma.  

Emre Erbirer

10 Tem 2011 11:29

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki