kadıköy de bir yazılım firmasına tam zamanlı web designer

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  kadıköy de bir yazılım firmasına tam zamanlı web designer

güzel haftalar 80630 ahalisi..

senelerdir üye olduğum, birsürü çalışma arkadaşı edindiğim bir sürü freelance proje me durum ve iletişim hazırlamış olan 80630 ahalisine artık işveren olarak ilan atıyorum, ne kadar mutluyum tahmin edemezsiniz Kahkaha

hep outsource çalıştırdığım web design, kurumsal kimlik, banner ve çeşitli cut kut işlerini benim ile birlikte tam zamanlı olarak yapıcak, işinden keyif alan birilerini aramaktayım.

ne yazık ki klişe olaraktan maaş bilgisini adayı gördüğümde konuşmayı tercih ediyorum.

maaş ile çalışmanın hep ters olduğunu düşündüğüm için önemli olan haftalık programın gerisinde kalınmamaktır benim için. çalışanımı çok yormayacağımı belirtmek isterim Smile

benle çalışacak adayın , illustrator , photoshop konularına hakim eli hızlı, 1 haftada minimum 2 kurumsal 3 web design çıkarabilecek olmasını istiyorum. flash banner da yapabilsin ki tadından yenmesin.

kendini geliştirmek vs vs çok geyik bi tabir bence.. canı isterse ona xhtml de öğretirim .net de ister ise iphone için uygulama da yazdırırım. bana istediğim işi istediğim zamanda yapması kafi.. ister facebookta takılır ister gazetesini okur.. yapılacak iş ve zaman belli olduğundan sorumluluk sahibi olması kafidir.

ingilizce vs şart şurt değil. bende anadil olarak ingilizce ve fransızca var da ne oluyor.. bişi eksikse hallederiz yormasın bünyesini.. gerekirse çok ingilizce tutarız çevirmeni..

zevk alarak çalışmak isteyen arkadaşlar bana önceki yaptıkları işleri oncuoztekin@gmail.com üzerinden yollayabilirler..

şirket başvurusu bugün yapıldığı için .com.tr uzantılı mailim logom vs yok. gelsin birlikte yapıcaz kurumsal kimliği zaten Smile

sorular vs vs için topic e bakıcam ama bir toplantı için öğleden sonra 3 e kadar afk olacağım..

herkese tekrardan güzel bir hafta diliyorum..

ek olarak elinde web projesi, .net uygulaması, e-ticaret isteği, iphone app ihtiyacı olan gelebilir kahvemizi içebilir fikir danışabilir

ofis kadıköyde osmanağa camii nin yanındadır..  

matraque

04 Tem 2011 11:50

Mesaj Gönder

şurada üyeliğim boyunca gördüğüm en güzel iş ilanı....
umarım istediğin gibi bir çalışma arkadaşın olur. hep de böyle neşeli ve mütevazi bir patron olursun. hayırlı olsun şimdiden...
illustrator , photoshop programlarında fena değilim kahve içmeye geldiğimde işlere destek kuvvet olurum : )  

cakma ninca

04 Tem 2011 11:58

Mesaj Gönder

Bravo süper ilan ve hitap tarzı
birisi olursa tanıdık vs. direk yönlendiricem  

frolic

04 Tem 2011 12:49

Mesaj Gönder

hayırlısı olsun, inşallah iyi bi çalışma arkadaşı bulabilirsin kendine.

olurda mali müşavirinle sıkıntın olur, yeni mali müşavir ihtiyacın olur bir pm kadar yakınımSmile he oldu ki mali müşavirinden memnunsundur ama ulaşamadığın durumlarda yardıma ihtiyacın olursa yine bi pm kadar yakındayım Smile  

HAVANA..

04 Tem 2011 14:04

Mesaj Gönder

cakma ninca demiş ki:
şurada üyeliğim boyunca gördüğüm en güzel iş ilanı....
umarım istediğin gibi bir çalışma arkadaşın olur. hep de böyle neşeli ve mütevazi bir patron olursun. hayırlı olsun şimdiden...
illustrator , photoshop programlarında fena değilim kahve içmeye geldiğimde işlere destek kuvvet olurum : )

eyw, senelerce etimizden yararlandırdık an itibariyle işçi durumunu hala iyi bilen patron statüsündeyim..

umarım içimi yozlaştırmaz iş hayatı Smile gerçi sanmıyorum ama bakalım..

kahve için cidden beklerim Wink  

matraque

04 Tem 2011 16:14

Mesaj Gönder

frolic demiş ki:
Bravo süper ilan ve hitap tarzı
birisi olursa tanıdık vs. direk yönlendiricem

sağolasın , bu hafta birilerini bulmam lazım işleri koyduk sıraya artık başlamak lazım bi yerden Wink  

matraque

04 Tem 2011 16:14

Mesaj Gönder

bladejack demiş ki:
öğrenci adama 3 aylık iş şansı verme durumunuz var mı ? cv 'mi yollasam, değerlendirseniz ?

olur, biz de öğrenciydik biz de çalıştık Kahkaha

cv ni at gel en azından sektör hakkında konuşur sana güzel bi yol çizeriz..

çıkarlar uyarsa tabiki 3 aylık da birlikte çalışabiliriz. mail adresi yukarda mevcut zaten  

matraque

04 Tem 2011 16:16

Mesaj Gönder

havana.. demiş ki:
hayırlısı olsun, inşallah iyi bi çalışma arkadaşı bulabilirsin kendine.

olurda mali müşavirinle sıkıntın olur, yeni mali müşavir ihtiyacın olur bir pm kadar yakınımSmile he oldu ki mali müşavirinden memnunsundur ama ulaşamadığın durumlarda yardıma ihtiyacın olursa yine bi pm kadar yakındayım Smile

çok sağol.. web sitesi kurumsal kimlik vs ihtiyacın olursa ben de buralardayım Smile

bi muhasebeci ile anlaştım işlemleri başlattım bakalım Smile  

matraque

04 Tem 2011 16:18

Mesaj Gönder

matraque demiş ki:

çok sağol.. web sitesi kurumsal kimlik vs ihtiyacın olursa ben de buralardayım Smile

bi muhasebeci ile anlaştım işlemleri başlattım bakalım Smile

geç mi kaldık Confused
o muhasebeci arkadaş kafanda soru işareti uyandırdığı anda bi pm kadar yakınım Smile
hayırlı olsun, allah utandırmasın diyelim son olarak Smile  

HAVANA..

05 Tem 2011 11:40

Mesaj Gönder

şahane bir ilan olmuş öncelikle tebrikler Bravo Bravo

keşke benim alanım olsaydıda direk gelip çalışsaydım Smile  

Fidan

06 Tem 2011 14:37

Mesaj Gönder

p e p i t a demiş ki:
öncü bana da iş bul Confused

ofise beklerizz pınar hanım gelin görüşelim Smile