yazılım staj

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  yazılım staj

merhaba arkadaşlar yaklaşık 7 yıl grafik tasarımla uğraştım (photoshop, illustrator, freehand, acrobat gibi programları iyi kullanıyorum) fakat yazılım üzerine gitmek istiyorum bu nedenle kursa gittim şimdi staj yapabileceğim kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum. (para sorun değil ilk aşamada) .net eğitimi aldım yardımcı olabilecek birisi var ise sevinirim... çalıştığım yere grafik bilgimlede yardımcı olabileceğimi düşünüyorum...

saygılar...  

regards

31 May 2011 15:51

Mesaj Gönder

www.niceye.com.tr buraya git ama benim gönderdiğimi söyleme.  

JasonBourne

31 May 2011 15:56

Mesaj Gönder

jasonbourne demiş ki:
www.niceye.com.tr buraya git ama benim gönderdiğimi söyleme.

Smile selamın aleyküm diye içeri girerim artık

teşekkür ederim...  

regards

31 May 2011 15:59

Mesaj Gönder

valla ben yerinde olsam 7-8 senedir bu sektorun icinde biri olarak soylemem gerekirse
gittigin yazilim firmasinda dizayn ile olan ilginden bilginden deneyiminden vs soz etme cunku ne oldugunu anlamadan dizayn isleri direk gelir durur bitmez vs yazilim stajinda yalan olur : )  

seftali

31 May 2011 16:28

Mesaj Gönder

seftali demiş ki:
valla ben yerinde olsam 7-8 senedir bu sektorun icinde biri olarak soylemem gerekirse
gittigin yazilim firmasinda dizayn ile olan ilginden bilginden deneyiminden vs soz etme cunku ne oldugunu anlamadan dizayn isleri direk gelir durur bitmez vs yazilim stajinda yalan olur : )

aynen dediğin şeyi yaşadım Smile 2 ay çalıştım 2 ay boyunca grafik yaptım bu son diye diye
sonrada çıktım haliyle... ama yapıcak bişey yok sonuçta adamlar geçmişte ne yaptın diye soruyor Smile  

regards

31 May 2011 16:52

Mesaj Gönder

yaptıgın hıc projen var mı sunabılecegın  

bow

31 May 2011 18:13

Mesaj Gönder

shawshank demiş ki:

aynen dediğin şeyi yaşadım Smile 2 ay çalıştım 2 ay boyunca grafik yaptım bu son diye diye
sonrada çıktım haliyle... ama yapıcak bişey yok sonuçta adamlar geçmişte ne yaptın diye soruyor Smile

maslak itu teknokent e ulasimin kolaysa gerci servis mervis varda sartlari bilemiyourm
istersen soriyim sirkete ama korkum bu sekilde degerlendirmeleri seni : )
sen bilirsin yani
kafana gore istersen pm at ben sirketi soyliyim  

seftali

31 May 2011 19:27

Mesaj Gönder

portfolyo pm alırsam karşılıklı menfaat üzerine güzel bir projeye dahil edebilirim seni Wink

.net c# css xhtml jquery gibi konularda kendini geliştirebilir ayrıca grafik bilgin ile de projeye destek olabilirsin..  

matraque

31 May 2011 20:22

Mesaj Gönder

evet benimde artık css falan girmem gerekiyor kesmiyor tasarım Hass  

franco james

31 May 2011 21:47

Mesaj Gönder

kil herif demiş ki:
evet benimde artık css falan girmem gerekiyor kesmiyor tasarım Hass

hacı hiç kolay değil söylim ilk başlarda başladım günde 7 8 saat çalışıcan diyorlardı inanmıyordum salladım biraz Smile şimdi günde 8 saat ten fazla çalışıyorum her çalışmadığım gün için kendime sövüyorum ve işin kötü tarafı grafikten tamamen soğuyorsun yani iyi düşün Smile  

regards

31 May 2011 21:50

Mesaj Gönder

actionscript falan biliyorum biraz, java script falanda istiyorum aslında  

franco james

31 May 2011 21:52

Mesaj Gönder

umarım istediğin gibi olur her şey  

regards

31 May 2011 22:01

Mesaj Gönder