ek gelir fırsatı

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  ek gelir fırsatı

sigorta ofisinde komisyon sistemiyle çalışıcak iş arkadaşları aranmaktadır.  

amaru

30 May 2011 10:56

Mesaj Gönder

şu hiçbişi bulamazsanız akrabalardan birine sigorta yaparsınız tarzi işlerden biri mi yoksa detay verecek misiniz?  

Mephistopheles

30 May 2011 10:58

Mesaj Gönder

biraz daha açarsan süper olur ne iş yapılacak gibi  

Ashitaka

30 May 2011 10:58

Mesaj Gönder

mephistopheles demiş ki:
şu hiçbişi bulamazsanız akrabalardan birine sigorta yaparsınız tarzi işlerden biri mi yoksa detay verecek misiniz?
öyle olmayan mı var  
fotoğrafı yok

kLe

30 May 2011 11:00

Mesaj Gönder

hayır değil , ister akrabanı sigortala ister fabrika sigortala ofisin sigortadan aldıgı komisyondan yüzde 50 sigortayı getiren alıcak  

amaru

30 May 2011 11:03

Mesaj Gönder

daha önce yapmıştım bu tarz iş, bayağı müşteri paslamıştım kadının tekine. sonra baktım bi sonraki sene poliçe yenilemelerde benim komisyona kan doğramaya başladı Smile bende şimdi şu teknik personel belgesi sınavına girip, sigorta acentesi açıcam, hırslandım o gün bugün Smile  

HAVANA..

30 May 2011 11:06

Mesaj Gönder

ashitaka demiş ki:
biraz daha açarsan süper olur ne iş yapılacak gibi

a dan z ye hertürlü sigorta , her sigortanın belli bir komisyonu var o komisyon üzerinden sigortayı getiren kendi komisyonunu alıcak  

amaru

30 May 2011 11:07

Mesaj Gönder

havana.. demiş ki:
daha önce yapmıştım bu tarz iş, bayağı müşteri paslamıştım kadının tekine. sonra baktım bi sonraki sene poliçe yenilemelerde benim komisyona kan doğramaya başladı Smile bende şimdi şu teknik personel belgesi sınavına girip, sigorta acentesi açıcam, hırslandım o gün bugün Smile

inşallah açarsın artık eskisi kadar kolay değil sigorta acentesi açmak yerine getirmen gereken baya bi yükümlülükler var  

amaru

30 May 2011 11:08

Mesaj Gönder

sergiiii demiş ki:

inşallah açarsın artık eskisi kadar kolay değil sigorta acentesi açmak yerine getirmen gereken baya bi yükümlülükler var

evt ya şu tobb a uygunluk belgesi falan fıstık bayağı bişey var ama beni düşündüren olay, sigorta şirketine başvurunca acentelik verip vermeyeceği. öyle her başvuran tobb uygunluk belgesini almış olan acenteye, acentelik vermiyolar sanırım.  

HAVANA..

30 May 2011 11:11

Mesaj Gönder

havana.. demiş ki:

evt ya şu tobb a uygunluk belgesi falan fıstık bayağı bişey var ama beni düşündüren olay, sigorta şirketine başvurunca acentelik verip vermeyeceği. öyle her başvuran tobb uygunluk belgesini almış olan acenteye, acentelik vermiyolar sanırım.

elinde yüksek miktarda teminat olması gerekiyor benim bildiğim kadarıyla  

amaru

30 May 2011 11:18

Mesaj Gönder

sergiiii demiş ki:

elinde yüksek miktarda teminat olması gerekiyor benim bildiğim kadarıyla

25000 tl istiyolarmış sanırım teminat  

HAVANA..

30 May 2011 11:57

Mesaj Gönder

havana.. demiş ki:

25000 tl istiyolarmış sanırım teminat

şirketten şirkete değişir o  

amaru

30 May 2011 12:24

Mesaj Gönder

aynı sekılde ızmırde de bu ısı yapacak olursa ırtıbata gecebılır  

alessandrodelpiero

30 May 2011 12:26

Mesaj Gönder

ek gelır olarak yazılmıs o yuzden sıgortasız olması cok normal  

alessandrodelpiero

30 May 2011 13:10

Mesaj Gönder

gidin bir sigorta şirketinin bölge müdürlüklerine zaten salak değilseniz %90 işe alınırsınız. 2 ay eğitiminiz olur bu arada maaşta alırsınız . illaki böyle sigoratacılık yapacam diyorsanız . hem prim hem maaş allmış olursunuz.  

otuzfive

30 May 2011 13:15

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki