satılık kayıtlı htc desire hd (sadece iphone 4 takası olur)

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  satılık kayıtlı htc desire hd (sadece iphone 4 takası olur)

almanya'dan aldığım 2.3.3 android sürümü yüklü olan htc desire hd telefonumu satıyorum.

kayıtlı ve hiç bir kusuru olmayan tertemiz bir cihazdır.

900tl

sadece kayıtlı veya garantili iphone 4 ile takas yapabilirim.

teşekkürler  
fotoğrafı yok

risus

24 May 2011 10:07

Mesaj Gönder

başarılı bir telefon, pil ömrü dışında, zaten o konuda iphone'dan farkı yok.
güzel fiyat bence... almayı düşünüyordum ama zamanlama yanlış oldu Smile  
fotoğrafı yok

Askorbikus

24 May 2011 10:32

Mesaj Gönder

2.3 gingerbread ile pil ömrünün arttığı söyleniyor. henüz benim telefonuma update gelmedi umarım söylenenler doğrudur.  

totemshark

24 May 2011 10:33

Mesaj Gönder

iphone 4ten daha güzel bir cihaz bence  

N E C O

24 May 2011 10:38

Mesaj Gönder

attan inip eşşeğe mi biniceksin ?  

frolic

24 May 2011 11:00

Mesaj Gönder

ne var şu iphoneda? htcni kullansana mis gibi  

Sassette

24 May 2011 11:03

Mesaj Gönder

aslında evet attan inip eşeğe binmek gibi olacak belki ama boyutu beni rahatsız ediyor, aldıktan bir süre sonra hevesim gidiyor bu tür cihazlara karşı. artık uygulama bile indirmiyorum sadece telefon olarak kullanıyorum, bu durumda tasarım olarak daha şık olan ve küçük olan iphone tercihi çok daha uygun olacak benim için. 2.3 pil ömrünü uzattı gibi ama öyle çok fazla bir şey beklemek hayal kırıklığı yaratır  
fotoğrafı yok

risus

24 May 2011 11:22

Mesaj Gönder

desire hd ayfondan büyük mü ya ?
hemen hemen aynıydı sanki boyutları gibi kalmış aklımda
ayfonun da şarjı bitiyo hemen bilgin olsun bu arada =)  

frolic

24 May 2011 11:34

Mesaj Gönder

abi ayfon 3.5 inch ekran dimi? desire hd 4.3inch Very Happy çok fark var arada ekran resmen tablet gibi htcde  

N E C O

24 May 2011 11:44

Mesaj Gönder

baktım ölçülere
o kadar abartı fark yok açıkçası =)  

frolic

24 May 2011 11:53

Mesaj Gönder

yorumum : abi htc iphone ile takas olur mu ya Hass  

sanwhere

24 May 2011 11:55

Mesaj Gönder

kullanışlılığı vs hiç biri çok umursadığım işler değil, evet cihazı çok kurcalamadan kısa yoldan kullanmak istiyorsanız iphone kesinlikle daha iyi bir seçenek, ama yok ben dibine kadar kullanırım, cihazın hakkını veririm diyorsanız android sistemli güçlü bir cihaz çok daha iyi.

iphone için pil süresi çok önemli değil, htc de harika bir performans sunmuyor neticede, akşam eve gidince şarj ederiz.

benim derdim iphone daha küçük olduğu için değiştirmek yoksa başka bir hoşnutsuzluğum yok.  
fotoğrafı yok

risus

24 May 2011 12:55

Mesaj Gönder

valla kredi kartıyla makul fiyata alabileceğim bir yer olsaydı yardımcı olmak isterdim ama, sıfır satanlar 1800 liradan aşağı inmediği için bana gelmiyor, 950 lira fark verip üstüne bir de teknik olarak çok da üstün olmayan bir cihaz alınmaz. benim düşüncem 2. el temiz 1100-1200lira dolayında olan bir cihaz almak  
fotoğrafı yok

risus

24 May 2011 13:25

Mesaj Gönder

bekle bence, yakında iphone 5 gelir
araya kaçmasın çakma çin telefonları görünümlü iphone 4  

Piizci

24 May 2011 13:42

Mesaj Gönder

hey gidi be neydi nokia 3310 lar pehh Kahkaha  

shener

24 May 2011 13:42