acil satılık full aksesuar canon 40d

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  acil satılık full aksesuar canon 40d

arkadaşlar takasın amacıda xl 1 veya d7 bodynin benim için başka amaçlar doğrultusunda kullanılabilecek olmasından dolayıdr..  

Kuark Gluon

07 Nis 2011 16:49

Mesaj Gönder

maddi ihtiyaçtan dolayı geçen sene yalçınlardan aldığım canon40d model makinemi bütün aksesuvarları ile birlikte satıyorum.. sadece ilgilenen arkadaşlar yazarlarsa sevinirim. makine tamamen sorunsuzdur. şu ana kadar beni yolda bırakmadı yeni sahibine iyi işler yapacağına eminim.
paket içeriğinde
canon-ef 28-200 mm f:3.5-5.6 zoom lens

canon bg-e2n battery grip 40d

-hahnel remote rf control f/canon

-canon ew78 parasoley

-canon 28-200 için polarize filitre

-canon dsl makinelerin tümü için yağmurluk

-universal hardcase

-lowepro 180aw 100% waterprof bag

-temizlik seti

-4gb extreme
3 hafıza kartı

makinenin 1 senelik universal ve türkiye için garantisi vardır.

fiyatı 2500 tlarkadaşlar fiyatı acil olduğunda 500 tl aşağı çektim... bu son yapabileceğim bu aksesuvarlar için çok iyi bir fiyat olduğunu düşünüyorum ama yinede duruma göre bir miktar indirim yapabilirim.

arkadaşlar makine canon xl2 ile veya canon eos 7d body ile kafa kafaya takas olur.. takasın sebebi satacağım makine yerine yine bu malzemeleri alacak olmamdır..  

Kuark Gluon

10 Nis 2011 11:12

Mesaj Gönder

bendede 40d body vark lakinn lensim yok sadece lens için ne istersin?bide nasıldır bu makinedeki performansı?  

Schizophrennn

10 Nis 2011 20:21

Mesaj Gönder

maddi ihtiyaçtan dolayı geçen sene yalçınlardan aldığım canon40d model makinemi bütün aksesuvarları ile birlikte satıyorum.. sadece ilgilenen arkadaşlar yazarlarsa sevinirim. makine tamamen sorunsuzdur. şu ana kadar beni yolda bırakmadı yeni sahibine iyi işler yapacağına eminim.
paket içeriğinde
canon-ef 28-200 mm f:3.5-5.6 zoom lens

canon bg-e2n battery grip 40d

-hahnel remote rf control f/canon

-canon ew78 parasoley

-canon 28-200 için polarize filitre

-canon dsl makinelerin tümü için yağmurluk

-universal hardcase

-lowepro 180aw 100% waterprof bag

-temizlik seti

-4gb extreme
3 hafıza kartı

makinenin 1 senelik universal ve türkiye için garantisi vardır.

fiyatı 2500 tlarkadaşlar fiyatı acil olduğunda 500 tl aşağı çektim... bu son yapabileceğim bu aksesuvarlar için çok iyi bir fiyat olduğunu düşünüyorum ama yinede duruma göre bir miktar indirim yapabilirim.

arkadaşlar makine canon xl2 ile veya canon eos 7d body ile kafa kafaya takas olur.. takasın sebebi satacağım makine yerine yine bu malzemeleri alacak olmamdır..  

Kuark Gluon

12 Nis 2011 18:03

Mesaj Gönder

yetkililere duyrulur ürün satılmıştır.. kilit.. silinme vb..  

Kuark Gluon

14 Nis 2011 11:35

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2