nokia 5800 xpress music - 20 günlük & in izmir ...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  nokia 5800 xpress music - 20 günlük & in izmir ...

telefonu faturada gorulebilecegi gibi daha 15 gun once 480.00 tl ye aldim ...
siyah hastasi oldugum ve elektronige ilgimden dolayi arastirip aldigim icin telefon siyah -gri modelidir ...

cunku belki bilen bilir ama ilk cikan kirmiiz ve daha sonra cikan mavilerde versiyon hatasi oldugundan dolayi gri versiyonlar sorunsuz yapilmistir... ve biraz daha guzel olan v 51.0.006 varsiyonudur ...

bilmeden ilk modellerden alacak arkadaslara uyarimdir kesinlikle almayin ilerde donma , kasilma , kendi kendine reset vss durumlariytla karsilasmayin ...

alali daha 15 gun olan telefonu aldiigim gunden beri silikon kilif ta kullaniyorum ...

herhangi bir yerinde kucuck bir cizigi bile yoktur ...
ayni alindigi gibidir sadece gormemisler gibi uzerindeki banti takmayi sevmedigim icin ekrandaki ve kameradaki koruyucu bandi cikarmis bulunmaktayim ...

telefonu satma sebebime gelince işim geregi gunun 7 - 8 saat arac uzerindeyim daha once 5800 kullanmistim ama isim araba kullanarak degildi gercekten her bakimdan (ses , goruntu , kamera , wifi , radyo , vss ) hosuma gittigi icin ve o telefonumu maddi sikisikliktan dolayi satmistim ve telefonu bildigim icin 15 gun once bunu aldim fakat arac kullanirken olmadigini anladim ...
ne mesaj yazabiliyorum ne de dikkatimi yola verebiliyorum Sad

o yuzden sattigim takdirde yine nokia e5 tarzi bir telefon almayi dusunuyorum ...
cunku benim işime gelmiyor dokunmatik telefon suanda ...

+ alan arkadas gittigidiyor tarafindan satisi gerceklestirdikten sonra urunu izmir icinde olursa elden de teslim edebilirim ...

+ benim puanlamam bakarak guven konusunda endiselerinizi yenebileceginiz gibi daha once hic islemi olmayan arkadaslarin tekliflerini silecegimi bildiririm ...

+ bütün orjinal kutu icerigi , orjinal kulakligi , orjinal kutusu , el tutacagi , cd si , bataryasi & 8 gb lik orjinal hafiza karti ile gonderilecektir ...

+ kesinlikle şu çin işi telefonlardan degil ... orjinal nokia ve k.v.k garantili cihazimdir ...

+ ürünün hicbir sekilde iadesi kabul olamaz ... cunku daha sifir 15 gunluk olan , kendi kullandigim , üzerinde cizik dahi bulunmayan ve hicbir problemi olmayan malimi bana problemi var diye iade etmek isteyen olursa tabiki bunda art niyet aranir & iadesi kabul edilmez...

istediğim fiyati bulmadigi takdirde satiş yapilmayacaktir ...
takdir edin ki sifir bir telefon alacaksiniz ...
siz alirken ne kadar temiz guzel bir telefon almak istiyorsaniz
bende o kadar az zararla telefonumu satmak istiyorum ...
tamam belki sifir olarak gecmiyor olabilir ama hak verin ki sifirdan tek farki sadece 15 gun kullanilmis olmasi...

bu aciklmayi neden yaptim ....

(satış amacım ''acil ihtiyac'' falan degıl yada o fırsatcılık yapıp öyle dıyenlerden degılım,
zaten hakkını bulmassa körü körüne cok zarar etmenın bır anlamı da yok kullanirim , kullanmaya devam ederim ...
bu yuzden lutfen saçma teklıflerle degıl , mantıklı teklıflerle yaklasalım ...)

gerekli butun aciklamayi yaptigima inanip butun arkadaslara iyi alisverisler diliyorum ...[/size][/size]

arkadaslar pazarliksiz elden son fiyat : 350 tl dir ...  

En son Pheristoric tarafından 18 Kas 2010 20:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Pheristoric

18 Kas 2010 03:04

Mesaj Gönder

takdir etmelisin ki sıfır bir telefon satmıyorsun.  
fotoğrafı yok

kLe

18 Kas 2010 03:07

Mesaj Gönder

takdrı edıyorum zaten ...
ama şu zıhnıyetı de kafanızdan atın ... kutusu acıldı dıye 2.el olmaz hemen bır mal ...
ama kızmam sana insanoglu boyle ... kendı bırsey yaparken altin , karsısındakı bırsey yaparken bakir yerıne gecer Smile
sen de haklısın ...  

Pheristoric

18 Kas 2010 03:12

Mesaj Gönder

kutusu açıldı diye ikinci el olur bir mal.

böyle de hain bir dünyada yaşıyoruz işte. heyhat.  

cengiz kurtoglu

18 Kas 2010 03:16

Mesaj Gönder

hat takılan her tel 2.el olur ama tertemiz olarak alıcısını bulur hayırlı satışlar arkadasım. 5800 güzel telefondur gerek kamerası gerek müzik kalitesi olarak. ve alan kişi sağlam bir kulaklık alsın kutudaki kulaklık pek performans vermiyor  
fotoğrafı yok

eyyubi

18 Kas 2010 03:20

Mesaj Gönder

pheristoric demiş ki:
takdrı edıyorum zaten ...
ama şu zıhnıyetı de kafanızdan atın ... kutusu acıldı dıye 2.el olmaz hemen bır mal ...
ama kızmam sana insanoglu boyle ... kendı bırsey yaparken altin , karsısındakı bırsey yaparken bakir yerıne gecer Smile
sen de haklısın ...
sen kendine güveniyorsun diye herkes sana güvenmek zorunda değil. işte bu 2. el fiyat sana olan güvensizlik ile ters orantılı oluyor.  
fotoğrafı yok

kLe

18 Kas 2010 03:20

Mesaj Gönder

dogru ...
ikıncı el oldu ...
ilgılenne mesaj atsın yorum atsın ...
ilgılenmeyen yada alıcı olmayan arkadaslar degıl ...

bos yorum yazmak ısteyenler acsın baska bır konu orada manuel takılsınlar...  

Pheristoric

18 Kas 2010 03:21

Mesaj Gönder

eyyubi demiş ki:
hat takılan her tel 2.el olur ama tertemiz olarak alıcısını bulur hayırlı satışlar arkadasım. 5800 güzel telefondur gerek kamerası gerek müzik kalitesi olarak. ve alan kişi sağlam bir kulaklık alsın kutudaki kulaklık pek performans vermiyor

kutudan cıkan yıne de ıdare edıyor ... Smile
hanı dıger kulaklıklara gore ıyı ... bu versıyonda ıyı ... benım 2. 5800 ım bu ... memnun kalmasam almazdım tum oezllıklerı ıle guzel telefon ...  

Pheristoric

18 Kas 2010 03:22

Mesaj Gönder

kle demiş ki:
sen kendine güveniyorsun diye herkes sana güvenmek zorunda değil. işte bu 2. el fiyat sana olan güvensizlik ile ters orantılı oluyor.

Smile  

Pheristoric

18 Kas 2010 03:25

Mesaj Gönder

herşey detaylı açıklanmış ama ben istenen fiyatı göremedim sanki...  

chirkhin

18 Kas 2010 03:33

Mesaj Gönder

chirkhin demiş ki:
herşey detaylı açıklanmış ama ben istenen fiyatı göremedim sanki...

izmir den alden 350 pazarlıksız son fıyattır ...
gittigidiyor uzernden ılanı kopyaladıgım ıcın özür dılerım fıyatı yazmamısım ...
Smile  

Pheristoric

18 Kas 2010 03:35

Mesaj Gönder

pheristoric demiş ki:

izmir den alden 350 pazarlıksız son fıyattır ...
gittigidiyor uzernden ılanı kopyaladıgım ıcın özür dılerım fıyatı yazmamısım ...
Smile

estağfurullah hocam... mal satıyorsun sonuçta... fiyatı göremeyince hatırlatiim dedim...

şahsi görüşüm, piyasa değeri 480 tl olan bir telefon, ilanda yazdığın tüm herşey geçerliyse ikinci elde 350'ye olabilir... neticede yaklaşık %30 daha ucuza gelmiş oluyor... yani düz mantıkla sıfırı 1500 tl olan iphone 4'ü alıp 15 gün sonra 1000-1100'e satmak gibi birşey...  

chirkhin

18 Kas 2010 03:38

Mesaj Gönder

taksitli alıp peşin paraya satmak nası güzel bi kafadır halbuski.  

70 lik Yeni Rocky

18 Kas 2010 03:40

Mesaj Gönder

yaaa kımseyı ınnadırmak gıbı bır luksum yok ... yanlıs anlama sözum sana degıl zaten ama zaten telefoncu arkadasta 300 tl yı gordu takasta 325 tl ye saydılar ...
zaten yazıdıgım gıbı kullanammıyorum dokunmatıgı araba kullanırken e5 alıcam ...
gercekten zaten asırı bır zararım oluyor ama hanı ne kadar az zararla verırsem benım ıcın o kadar ıyıdır ... sonucta gunah yanı ben buna 20 gun önce 480 tl para saydım ve verdım ... her ne kadar baskaları 2.el mantıgını güdüyor olsa da ellerını vıcdanlarına bır de kendılerını benım yerıme koysunlar dıyorum ...

artık baska da bır yorum yazmayacagım ...  

Pheristoric

18 Kas 2010 03:42

Mesaj Gönder

çok guzel telefon
fiyatida gayet iyi
umarım satılir  

aaabenkimim

18 Kas 2010 11:45

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki