çanakkale hatırası - yavru kedicik

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  çanakkale hatırası - yavru kedicik

s@sl@n anne çanakkale-güzelyalı'da tatil yaparken beni kumsalda bir incir ağacının dibinde ağlarken buldu, gözlerim çapaktan kapanmıştı ve bir süredir aç-susuz olduğum için çok bitkindim.. gözlerimi temizledi, bebek maması ile besledi, bebek ilaçları içirdi.. sonra havlusuna sardı, o güneşlenirken ben uyudum

o denizdeyken beni yeğeninin kucağına bıraktı ki bana göz kulak olsun, baktım abla kitap okuyor ben de uyudum

güzelyalı'da beni sahiplenecek birilerini aradı ama bulamadı, alıp istanbul'a getirdi.. eh yabancı yer, ilk gün biraz utandım

yalnız kalmayayım diye bu ayı yavrusunu yanıma koydu ama ben pek ilgilenmedim

ayı benimle oynamak istedi, ben de onu ısırdım

sonra dötümü dönüp uyudum

ben uyurken bana sarılmış iyi mi

off çok yoruldum, biraz da sırt üstü yatayım .. bu ayıdan da kurtuluş yok, bari arkadaş olalım

En son s@sl@n tarafından 18 Tem 2010 18:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

s@sl@n

18 Tem 2010 18:05

Mesaj Gönder

bu minik oğlan şimdilik evimizde konuk, iki yetişkin dişi kedim var ve durumdan hiç hoşnut değiller.. kendisine sıcak bir yuva arıyorum, bilginize Smile  

s@sl@n

18 Tem 2010 18:18

Mesaj Gönder

5 haftalık olmasına rağmen çiş kaka sorunu yok
milupa doğum sonrası katkı maması ile besleniyor ama gözü diğer kedilerin mamasında Kahkaha  

s@sl@n

18 Tem 2010 18:20

Mesaj Gönder

kesinlikle çok güzel bir topic olmuş  

ptk

18 Tem 2010 18:22

Mesaj Gönder

ahhh kıyamammmmmmmm nasıl tatlı

ve muhteşem bir topic  

aaabenkimim

18 Tem 2010 19:10

Mesaj Gönder

güzel ablalarım, teşekkür eder ellerinizi yalarım Smile  

s@sl@n

18 Tem 2010 19:15

Mesaj Gönder

ahaha süper. şansı açık olsun bebişin.  

LunaticStar*

18 Tem 2010 19:18

Mesaj Gönder

topic'in sebebi anlamlı... kedicik süper, hatta muhteşem... topic'in stili (hayvanın ağzından konuşmak), benim tarzım diil... nedense bana hep itici gelmiştir bu anlatım stili... garip...  

chirkhin

18 Tem 2010 19:36

Mesaj Gönder

Bravo çook tatlı çook..bende sokakta buldugumu alıorum evim bahçeli oldugundan müsait..bahçe kediciklerle doldu 10 taneler şu anda Smile evdekiler bu durumdan pek hoşnut olmasalarda kıyamıorum ben onları sokakta kımsesiz görünce..lütfen herkez apt önüne bı kap su koysun en azından susuzluktan ölmesin hayvancıklar..  

gringoo

18 Tem 2010 19:50

Mesaj Gönder

gringoo demiş ki:
Bravo çook tatlı çook..bende sokakta buldugumu alıorum evim bahçeli oldugundan müsait..bahçe kediciklerle doldu 10 taneler şu anda Smile evdekiler bu durumdan pek hoşnut olmasalarda kıyamıorum ben onları sokakta kımsesiz görünce..lütfen herkez apt önüne bı kap su koysun en azından susuzluktan ölmesin hayvancıklar..

süpersin
çok isterdim bahçeli bir evim olsun
sokakta kedi kalmazdı sanırım Kahkaha  

sbella

18 Tem 2010 19:54

Mesaj Gönder

hayvandan sevgi akıo resmen ya, umarım aynı şekilde ona sevgi verebilecek bir aile bulur...  

Soyk

18 Tem 2010 19:57

Mesaj Gönder

ywzz demiş ki:
ahah pozlara bak Kahkaha

3. poz muhteşem... Kahkaha  

chirkhin

18 Tem 2010 20:09

Mesaj Gönder

harika bir topic..çok da tatlı bir velet, inşallah bir ev bulunur  

drmnbyz

18 Tem 2010 21:16

Mesaj Gönder

güzel dileklerinize teşekkür ediyorum, inşallah onu çok sevecek bir anne veya babası hatta ikisi birden olur Smile  

s@sl@n

18 Tem 2010 21:22

Mesaj Gönder

chirkhin demiş ki:
topic'in sebebi anlamlı... kedicik süper, hatta muhteşem... topic'in stili (hayvanın ağzından konuşmak), benim tarzım diil... nedense bana hep itici gelmiştir bu anlatım stili... garip...

bir sonraki topici kendi ağzımdan yazıcam Kahkaha  

s@sl@n

18 Tem 2010 21:53

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3   Sonraki