iphone 3gs 32 gb unlocked

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  iphone 3gs 32 gb unlocked

piizci demi┼č ki:
16 gb istioz desek nas─▒ ve ne zmn elimize ge├žiyor?
birde htc evo 4gden haber bekliom akl─▒nda olsun

htc evo 4g ┼čuan tedarik edilmiyo biraz vakti var, 16 gb iphone 3gs i├žin hemen bana olumlu d├Ânmeniz durumunda telefon cuma g├╝n├╝ istanbul'da olacak.  

ringeril

13 Tem 2010 02:19

Mesaj G├Ânder

almak isteyen biri var ona hediye die d├╝┼č├╝n├╝yorum
biraz daha inceleyeyim
peki 4 hat s├Âzle┼čmesiz bulunmakta m─▒? fiyat─▒ nedir?  

Piizci

13 Tem 2010 16:07

Mesaj G├Ânder

piizci demi┼č ki:
almak isteyen biri var ona hediye die d├╝┼č├╝n├╝yorum
biraz daha inceleyeyim
peki 4 hat s├Âzle┼čmesiz bulunmakta m─▒? fiyat─▒ nedir?

4 derken iphone 4g kast ediyosunuz san─▒r─▒m, apple store satmyo hat s├Âzle┼čmesiz ama ├že┼čitli sitelerden s─▒f─▒r─▒n─▒ bulmak m├╝mk├╝n. 32 gb iphone 4 1750 lira gibi bir fiyata al─▒nabilir.  

ringeril

13 Tem 2010 21:05

Mesaj G├Ânder

hocam ├Âdeme ne ┼čekilde olacak???
ayr─▒ca mal─▒n g├╝mr├╝kte tak─▒lmas─▒ veya herhangi bi sebeple elimize ula┼čmamas─▒ durumunda ne olacak???  

chirkhin

13 Tem 2010 22:39

Mesaj G├Ânder

g├╝zel soru  

Piizci

14 Tem 2010 13:01

Mesaj G├Ânder

soruma hala bi yan─▒t gelmedi... topic sahibi siteye mi girmedi hi├ž, yoksa sat─▒┼čtan m─▒ vazge├žti???  

chirkhin

15 Tem 2010 12:32

Mesaj G├Ânder

g├╝mr├╝─če tak─▒lma durumu var m─▒?  

C O Y

15 Tem 2010 19:10

Mesaj G├Ânder

chirkhin demi┼č ki:
soruma hala bi yan─▒t gelmedi... topic sahibi siteye mi girmedi hi├ž, yoksa sat─▒┼čtan m─▒ vazge├žti???

topic sahibi siteye girmemi┼čti herneyse;

ben t├╝m istenilenleri kargoyla yollam─▒yorum ├Âncelikle tr'ye giden arkada┼člar varsa onlarla yolluyorum o ┼čekilde sokuyorum tr'ye. bunun i├žin de ├╝r├╝n├╝n istenildi─či tarih ├Ânemli. kargoyla yollanmas─▒ durumunda vergiye tak─▒lmamas─▒n─▒ sa─člayan benim dolay─▒s─▒yla aksi bir durumda teminat─▒ da benim. ├Âdemeyle ilgili istanbul'da olan ve istedi─či ├╝r├╝n 1000 tl alt─▒nda olanlar kuzenimden elden alabilirler, pahal─▒ ├╝r├╝n isteyenler benle kontak kurar ard─▒ndan bulunacak bir y├Ântemle optimum bir ortalamayla g├╝ven sa─član─▒r ve para yat─▒rd─▒ktan sonra ├╝r├╝n al─▒n─▒r. niteim ├Â─črenci oldu─čum i├žin 3bin 4bin lira gibi ├╝r├╝nleri gidip alma riskim yok. yine ba┼čka sorusu olanlar sorabilirler elbette.  

ringeril

16 Tem 2010 07:04

Mesaj G├Ânder

blackberry bold 9700 international

usa price ?  

BL A CK

20 Tem 2010 07:55

Mesaj G├Ânder

Sayfa:   ├ľnceki  1 2