muğla/dalyan merkez de apart daireler

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  muğla/dalyan merkez de apart daireler

muğlaya bağlı olan ve dünya güzeli plajı ile dikkat çeken dalyan da merkeze çok yakın apart daireler ....

herkesin bildiği gibi dalyan da denize sıfır yada çok yakın daire bulmak imkansız daireler merkeze yaklaşık yürüyerek 10 dakika mesafede merkezden tekneye binerek denize ulaşıyorsunuz,merkezde hertürlü müzik zevki için bulunabilecek mekanlar var çarşısı her saat kalabalık turist dolu benim en sevdiğim ve oradaki en kaliteli bar olduğunu düşündüğüm mekan ise m&m rock bar .

ayrıca tekne turları yapılıyor bütün doğal güzellikleri görebiliyorsunuz biraz şanslı iseniz belkide tekne turundayken karetta karetta kaplumbağalarını da görebilirsiniz yumurtlamak için her sene dalyana geliyorlar şansınıza belki denk gelir.

daha çok huzurlu bir tatil için gidilebilecek bir yer

dairelerin her birinin günlük kirası 60tl

En son UKS tarafından 02 Tem 2010 15:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

UKS

02 Tem 2010 14:43

Mesaj Gönder

pm attım varsay bilgilendirirmisin lütfen pmden
denize uzaklıkları çevrede neler olduğu herşey  

Piizci

02 Tem 2010 14:53

Mesaj Gönder

alaydık fıyatını burdan ?  

wqe

02 Tem 2010 14:58

Mesaj Gönder

herkes tatile gitmek istiyor zaten, resimler koyup fiyat yazmamak ayıp olur. ekşınnnnn yapmayın pm falan buradan yazınveriniz.  
fotoğrafı yok

xlsyz

02 Tem 2010 15:02

Mesaj Gönder

her türlü detay ve fiyat bilgilerini de ekledim teşekkürler .  

UKS

02 Tem 2010 15:08

Mesaj Gönder

kulubemiz var orada bakabilirseniz olur daireye sokamıyorsunuz malesef .  

UKS

02 Tem 2010 16:00

Mesaj Gönder

bto caramela demiş ki:
klubede fenalaşıyo bizimki çok üzülüyo ağlıyo yoksa yazlık duruyo gidemiyoruz kaç yıldır Crying or Very sad

yapılabilecek tek şey o malesef eve sokamıyorsunuz malesef .  

UKS

02 Tem 2010 16:16

Mesaj Gönder

evler kaç yatak kapasiteli maksimum kaç kişi kalabiliyor ?  

cakma ninca

02 Tem 2010 16:18

Mesaj Gönder

cakma ninca demiş ki:
evler kaç yatak kapasiteli maksimum kaç kişi kalabiliyor ?

iki kişilik ve tek kişilik yataklar var maksimum 4 kişi kalabilir

dairelerden birinde 2 oda var birinde tek kişilik yatak var ötekinde ise 2 tane yatak var sizin durumunuza göre ayarlanabilir .  

UKS

02 Tem 2010 16:23

Mesaj Gönder