yan flütçü bayan arkadaşlar için

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  yan flütçü bayan arkadaşlar için

2 aydır kurulmuş olan, üniversite öğrencilerinden oluşan ve mayıstan itibaren bir mekanda çalacak olan grubumuz için yan flüt çalan bir bayan aramaktayız. ilgilenen varsa bi el atsın. hadi yiyin gari.  

ringeril

18 Mar 2010 20:46

Mesaj Gönder

ne tarz müzik yapıyorsunuz?
hangi mekanda çalacaksınız?  

minicupcake

18 Mar 2010 20:52

Mesaj Gönder

philare demiş ki:
ne tarz müzik yapıyorsunuz?
hangi mekanda çalacaksınız?

müzik, genellikle güncel parçalar ve cafe'lerde falan canlı müzik yapılabilecek tarzda. çıkılacak yer ise kemerburgaz göktürk'te. daha ayrıntılı bilgi almak istersen özelden ulaşabilirsin. repertuardaki şarkılar hakkında da daha ayrıntılı bilgi verebilirim.  

ringeril

18 Mar 2010 20:57

Mesaj Gönder

şuan istanbul dışındayım
ayrıca bizim okuldanmışsın; keşke geçen sene böyle bir proje olsaydı, yardımcı olurdum.
gerçi her an istanbul'a yerleşebilirim, o zamana eğer bulamazsanız bi görüşürüz.
yalnız kemerburgaz çok uzak değil mi?  

minicupcake

18 Mar 2010 21:17

Mesaj Gönder

hep calmak istedigim enstrman  

HennAVolkaN

18 Mar 2010 21:43

Mesaj Gönder

elmayra
sor istersen...  

takimdanayriduzkosu

18 Mar 2010 21:53

Mesaj Gönder

lisede blok flütü çalamadığım için müzik hocası beni sınıftan atmıştı. derste org çalayım diye yalvarmıştım halbuki! Smile  

yesman

18 Mar 2010 22:31

Mesaj Gönder

le bouquet demiş ki:
memleket?

memleket istanbul
Alıntı:

ringeril

18 Mar 2010 22:48

Mesaj Gönder

philare demiş ki:
şuan istanbul dışındayım
ayrıca bizim okuldanmışsın; keşke geçen sene böyle bir proje olsaydı, yardımcı olurdum.
gerçi her an istanbul'a yerleşebilirim, o zamana eğer bulamazsanız bi görüşürüz.
yalnız kemerburgaz çok uzak değil mi?

valla döndüğün zaman sen yine haber ver. bununla birlikte hani kemerburgaz uzak ama biz oranın kadrolu elemanları değiliz sonuçta. yaz işi orası sadece. ondan sonrası için artık mekan ayarlanacak başka yerden. emek verdikçe gerisi gelecek işte.  

ringeril

18 Mar 2010 22:50

Mesaj Gönder