alinik honda civic elegance'08 veya '09

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  alinik honda civic elegance'08 veya '09

leblebi tozu demiş ki:
alicaksan veririz,

forumun basligina uygun olmayacak sekilde sirf laf olsun diye konusulmasin lutfen, ister offda acilir ister poffta, varsa hosuna gitmeyen muracat moderator.

alıcam ver tapusunu sen geliyorsun off2un ortasına alınık diye ilan açıyorsun bende oraya şaşırdığımı belirten ifadeyi koydum burada sana dokunan ne sen bana onun cevabını ver  

cakma ninca

14 Mar 2010 00:28

Mesaj Gönder

dehset bir type-r var=)

http://kolayurl.com/2zs  

RayJay

14 Mar 2010 00:43

Mesaj Gönder

cevabini verdim ama algilayamiyorsun baslik editlendi basina alinik eklendi, topicte off olarak kaldi. simdi sen soyle algilayamadigin ne, seni sasirtan ne...

off topicte alinik yazio wowww ne kadar sasirticiii,,,

amma seviliyor gereksiz mesaj atma, millete isini ogretme, bak bu daha sasirtici...

yoksa topigin nereye acilmasini
cakma ninca demiş ki:

alıcam ver tapusunu sen geliyorsun off2un ortasına alınık diye ilan açıyorsun bende oraya şaşırdığımı belirten ifadeyi koydum burada sana dokunan ne sen bana onun cevabını ver

leblebi tozu

14 Mar 2010 00:48

Mesaj Gönder

benim icin cok dehset =) ama genede guzel araba

rayjay demiş ki:
dehset bir type-r var=)

http://kolayurl.com/2zs

leblebi tozu

14 Mar 2010 00:49

Mesaj Gönder

leblebi tozu demiş ki:
benim icin cok dehset =) ama genede guzel araba

ekstralara dikkat cekmek isterim =)  

RayJay

14 Mar 2010 00:51

Mesaj Gönder

leblebi tozu demiş ki:
cevabini verdim ama algilayamiyorsun baslik editlendi basina alinik eklendi, topicte off olarak kaldi. simdi sen soyle algilayamadigin ne, seni sasirtan ne...

off topicte alinik yazio wowww ne kadar sasirticiii,,,

amma seviliyor gereksiz mesaj atma, millete isini ogretme, bak bu daha sasirtici...

yoksa topigin nereye acilmasini

editlendiyse kardeşim rica edersin gerekli yere de taşınır kimseye işini öğretmek gibi bir niyetimde yok olsaydı merak etme oraya şaşıran ifade yazacağıma gider modaratöre mesaj atardım azıcık akıllı azıcık da efendi davranın evet kardeşim şaşırdım ben bu işe off topicde yemek başlıklarından millete gına geldiği için gurme başlığı açılan bir sitede off topicin ilk sırasında seri ilan görmek beni şaşırtıyor o şaşırma ifademi de orada belli ettim.bundan rahatsız oluyorsan burada bunu konuşmayacaksın kimse durup dururken gelipte sana gereksiz mesaj atmaz.off topicte ben araba alıcam diye mesaj atarsan bende gelirim başkası da gelir konuşur.ha sen tabi bunları kaldıramadığın ya da yüzünde gülümseme ile boşver diyemediğin için bu kadar esip gürlüyorsun rahat ol kardeşim karizma tavanda bak profiline şimdiden gizli hayranların %50 arttı hadi hadi işe yarıyor kolay gelsin  

cakma ninca

14 Mar 2010 00:57

Mesaj Gönder

ewallah sayende daha bi karizma oldum. nasil gozlukler yakismismi Cool , bir ara konusalimda bu konuda bana danismak vermelisin cakma

cakma ninca demiş ki:

editlendiyse kardeşim rica edersin gerekli yere de taşınır kimseye işini öğretmek gibi bir niyetimde yok olsaydı merak etme oraya şaşıran ifade yazacağıma gider modaratöre mesaj atardım azıcık akıllı azıcık da efendi davranın evet kardeşim şaşırdım ben bu işe off topicde yemek başlıklarından millete gına geldiği için gurme başlığı açılan bir sitede off topicin ilk sırasında seri ilan görmek beni şaşırtıyor o şaşırma ifademi de orada belli ettim.bundan rahatsız oluyorsan burada bunu konuşmayacaksın kimse durup dururken gelipte sana gereksiz mesaj atmaz.off topicte ben araba alıcam diye mesaj atarsan bende gelirim başkası da gelir konuşur.ha sen tabi bunları kaldıramadığın ya da yüzünde gülümseme ile boşver diyemediğin için bu kadar esip gürlüyorsun rahat ol kardeşim karizma tavanda bak profiline şimdiden gizli hayranların %50 arttı hadi hadi işe yarıyor kolay gelsin

leblebi tozu

14 Mar 2010 09:24

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2