java ve microsoft programcıları aranıyor

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  java ve microsoft programcıları aranıyor

çalıştığım şirkette, uygulama geliştirme grubunun bir alt ekibinde çalışmak üzere microsoft ve java ortamlarında web önyüzlerinin ve arkaplan servislerinin geliştirilmesinde çalışacak profesyoneller Smile aranıyor.

adaylarda sorgulanacak bilgi birikimini kabaca aşağıda özetlemeye çalıştım. her iki platform içinde başvurabileceğiniz gibi bir tanesi içinde başvurabilirsiniz. aşağıdakilerin tamamını bilmeniz gerekmiyor ama en azında bir kaçını bilenler tercih sebebi olacaktır.

genelde web tabanlı ve soa yaklaşımı ile geliştirme yapıldığından başvurmak için karar verirken bilgi birikiminizi buna göre göz önünde bulundurabilirsiniz.

microsoft
- web teknolojileri, com/com+/dcom, asp, asp.net, html vb.
- vb 6.0, vb.net, vc#, vc++
- ms sql, oracle

java
- web teknolojileri, soa
- portlet, bean, servlet, soa vb..
- rad
- oracle, db2

bunların yanısıra ingilizce bilmek önemli bir tercih sebebi olabilir.
burada daha önce yayınlanan ilanlarda olduğu gibi bende şirket bilgisi vermeyeceğim fakat büyük ve çok uluslu bir şirketin türkiye kolu olduğunu söyleyebilirim.

gönüllü olanlar, bana nasıl olaşabileceklerini tahmin etmişlerdir diye tahmin ediyorum Smile
gönüllü olmayanlarda kalabalık yapmasınlar, unutmasınlarki onların beyenmediği bu işe çok ihtiyacı olanlar aramızda da vardır.

-----

özür dilerim, yeri belirtmeyi unutmuşum Smile
iş istanbul avrupa yakasındadır fakat başvurular her yerden adaylara açıktır. daha öncede istanbul dışından gelenler ve çalışmaya başlayanlar oldu. genelde şehrin her tarafına servisler var, kabul edildiği takdirde istanbul dışından gelmek isteyenler olursa şirketin herhangi bir yardımı olmuyor fakat çalışanlar maddi olmasada manevi yardımlarını esirgemiyor Very Happy  
fotoğrafı yok

Terbiyesiz

16 Ara 2009 23:57

Mesaj Gönder