kedimi tatildeyken emanet edecek geçici güvenilir biri-ist)

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  kedimi tatildeyken emanet edecek geçici güvenilir biri-ist)

merhaba arkadaşlar,

önümüzdeki 2 hafta içerisinde olmak üzere bir 10 gün kadar kedim üzüm'e bakabilecek birini arıyorum.
henüz nereye gideceğim ya da tatil günüm belli olmadı ama zaten iznim temmuz'un 27'inde bitiyor. bu tarihlerde tatilde olmayacak olan, hayvan sever, veya evinde kedi/kedileri olan bir arkadaş bana yardımcı olabilir mi? ( istanbul'da)

bu kedi pansiyonları falan çok pahalı geldi, zaten ben kendi tatilim için o kadar para harcayamayacağım Smile yanımda götürmem de mümkün değil haliyle ve bakacak kimsem de yok, annem de gidiyor tatile.

ben kalacağı süre içerisinde yiyeceği yemeği ve diğer sarf malzemelerini, yatağını vs getiricem. aşıları tamdır, kısırlaştırılması yapıldı. çok güzel, alımlı, sevimli, oyuncu bir kedidir, sıkılmazsınız.
bakacak olan arkadaşın başka kedileri de varsa şöyle bir şey yaparım; size büyükçene bir mama ve istediğiniz kadar kedi kumu falan hediye ederim. ya da kısırlaştırılması gereken kediniz varsa tatil sonrası onu kısırlaştır, masrafını karşılarım ve ameliyat sonrası ilk bakımını üstlenirim???

hadi arkadaşlar, bi el atın ya Sad

şeker kızım üzüm'ümün fotoğrafları profilimde var  

SULTANAZZ

11 Tem 2009 11:58

Mesaj Gönder

kendimi diye okudum Confused  

83809

11 Tem 2009 12:01

Mesaj Gönder

kuaför pahalı ama ben becerikliyimdir boyarım saçını Very Happy  

SULTANAZZ

11 Tem 2009 12:01

Mesaj Gönder

c a l i n a demiş ki:
değer verdiğin kedini tanımadığın bı ınsanada nası emanet edıceksın orasıda düşündürücü geldı bana Confused

kedisi olan biri olursa güvenirim, sonuçta hepimiz aynı derdi yaşıyoruz, birbirimizi anlarız bence
sonra emanet ettiğim yeri görücem, telefonunu alıcam
kısa bir süre,
güvenmek gerek insanlara  

SULTANAZZ

11 Tem 2009 12:06

Mesaj Gönder

c a l i n a demiş ki:
değer verdiğin kedini tanımadığın bı ınsanada nası emanet edıceksın orasıda düşündürücü geldı bana Confused
+1
ben edemem.  

hakiki kitana

Mesaj Gönder

ne kdr istediler bu arada benm de aynı problemim var da Confused  

Soyk

Mesaj Gönder

günlüğü 30 lira diyorlar :s  

SULTANAZZ

11 Tem 2009 12:07

Mesaj Gönder

c a l i n a demiş ki:

+1  

matraque

11 Tem 2009 12:11

Mesaj Gönder

c a l i n a demiş ki:

Cool Cool

mesela benim piçicanın yanına koysak hayvanın tüm dengeleri bozulur...

şaka bi yana eğer aranızda özel bir bağ varsa ve onu tanımadığı bi yere bırakıyorsan bu çok büyük ayıp kedin için..

affetmez ve ilişkiniz asla düzelmez..

ya tıpış tıpış 2 gün gidip geliceksin arada bakıcaksın...
ya tanıdığı kişiye emanet ediceksin..

ya da yalandan kedi sevip onun duygularını sallamicaksın..

sert oldu ama çizgim sabit ve net bu konuda..  

matraque

11 Tem 2009 12:16

Mesaj Gönder

günlüü 30 yuh o mu tatile çıkıyo sen mi belli diil Neutral ya dök 10 kilo mamayı bisürüde leğen koy kumlu tmm bitsin gitsin bakar o kendine kedi bu  

Castin Timurlenk

11 Tem 2009 12:16

Mesaj Gönder

su koymazsan ölür ama belirtim Cool
dsljfdskjf bence sen tatile gitme haklılar çünkü  

Castin Timurlenk

11 Tem 2009 12:19

Mesaj Gönder

c a l i n a demiş ki:

abartmayın ya.bu sitede kediye bakmayı kabul edecek kişiler, kediye işgence yapmak için istemiyor dmii? sonuçta bakabileceğine inandığı için böyle bir şeyi üstleniyor. biraz insanlara güvenmek gerekir bence..ön yargili olmamak lazim.  

kucukceo

11 Tem 2009 12:20

Mesaj Gönder

ben bu kediyi alsam
sonra bi tırnak atsa
döverim kediyi

bunu göze almak lazım
zaten sevmem kedileri ben gidim topikten

hayırlı başarılar size  

Armi

11 Tem 2009 12:20

Mesaj Gönder

the chosen one demiş ki:

abartmayın ya.bu sitede kediye bakmayı kabul edecek kişiler, kediye işgence yapmak için istemiyor dmii? sonuçta bakabileceğine inandığı için böyle bir şeyi üstleniyor. biraz insanlara güvenmek gerekir bence..ön yargili olmamak lazim.

kedi ölmez de..

çocuun olsa başkasına bıraksan onu psikolojisi bozulmaz mı ?

ha bu kedi noolcak diosan saten, eleştirim etten püften kedi bakanlara yönelik deil Smile  

matraque

11 Tem 2009 12:21

Mesaj Gönder

bence bilir kişi raporları icin 80 e başvursun artık devletin her merciisi

acaip bilir kişiye sahibiz
ey maşallah  

Armi

11 Tem 2009 12:23

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3   Sonraki