analog canon eos 30v date kit, aksesuarları, 2 adet çanta

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  analog canon eos 30v date kit, aksesuarları, 2 adet çanta

analog canon eos 30v date kit (ef 28-105 lens)

canon rs-60e3 remote swich (kablolu kumandası)

canon rc1 uzaktan kumanda

ew-63 ii lens hood

uv filtre

2 adet pil

lowepro elite aw çanta

canon orinal siyah çanta

bütün bunların yanında, yashica elektro 35, orijinal çantası ve flaşıyla hediyedir

canon eos 30v date, bu makine ve bütün parçaları ile birlikte erkayalardan alınmış, ama kullanılmamıştır. garanti süresi dolmuştur. piyasada bulabileceğiniz en temiz makinedir. tamamen çantasıyla birlikte sıfır ve çok temiz bir set.

canon eos 30v date, 2004 yılı en iyi 35 mm slr kamera ödülünü kazanmıştı.

fiyatı lowepro çantası ile birlikte 600 tl dir. eğer sadece makine ve aksesuarlarını almayı düşünürseniz 500 tl dir.

ilgilenen arkadaşlara duyurulur.

fotoğrafı yok

MALİ MUŞAVİR

18 Şub 2009 16:18

Mesaj Gönder

ya ben anlayamadım, kusura bakma
bu 2 üründe 600 lira mı ? tüm aksesuarları ile birlikte ?  

NetwaRe

18 Şub 2009 18:38

Mesaj Gönder

sayın alafranga;

yashica gayet iyi korunmuş ve çalışsabilir durumdadır. pili artık piyasada yok, onun yerine çalışabilen pratik pil yapmayı anlatabilirim size.

sayın aytac;

2 ana ürün yani lowepro ve canon toplam 600 liradır. (akseuarlar dahildir) ama sadece canon makineyi ve kendi orijinal canon aparatlarını almayı düşünürseniz, 500 tl dır.

lowepro yu ayrı olarak ta düşünmek isteyen olursa, 100 tl olarak belirtmiştim.

arkadaşlar ilginize gerçekten teşekkür ederim ve takıldığınız nokta olursa yazabilirsiniz.  
fotoğrafı yok

MALİ MUŞAVİR

18 Şub 2009 20:58

Mesaj Gönder

yat yat yat ahlak polisi demiş ki:
çantaya ben 200 veririm cihaz ve aksesuarları 400 e bırak

hepsi için toplam 400 tl mi demek istiyorsunuz? ama sadece makinenin kendi ederi 500 tl ben aksesuarlarını, kumanda, lenshood gibi aparatlarını bu fiyata dahil ederek veriyorumki, bunların ekstra maliyeti var. çantalar dahil 600 lira çok uygun bir fiyat. lowepro yu gorseniz, isterseniz içini gösteren fotoğrafı var, verebilirim. sıfırınla aynı, hiçbir kusuru yok. biliyorsunuz sıfırı gayet yüksek ki ben sadece 100 tl ye veriyorum.  
fotoğrafı yok

MALİ MUŞAVİR

18 Şub 2009 21:03

Mesaj Gönder