4 aylık golden retriever

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  4 aylık golden retriever

aquario demiş ki:
umarim tatli köpegine onu sevgiyle sahiplenecek bir yuva bulabirsin..
umarım Sad  

O G

27 Ekm 2008 10:50

Mesaj Gönder

mistereko demiş ki:

abi köpekten hediye olmaz Neutral valla, düşünme boşver

iki ucu boklu degnek durumu oldu bu yahu Neutral  

phaedy

27 Ekm 2008 10:52

Mesaj Gönder

mistereko demiş ki:

hediye olmaz da .. gidin beraber beğenin edin falan, o bi sıcaklık hissederse o an alırsınız falan.. haberi olsun yani. çünkü kolay bişey değil. bilinçli sahiplenmek gerek

kesinlikle. ben simdiden 15 gun sonrasi icin magosa da petshop bakiyim Kahkaha  

phaedy

27 Ekm 2008 10:58

Mesaj Gönder

ata kan demiş ki:
wc durumu nasıl ?
alıştığı noktanın dışına yapmıo geceleri gündüzde zaten dısarı çıkarıorum dışarıya yapıo gideceği yerdede gazete kagıdı ve tuvalet damlası ikilisiyle kısa sürede uyum sağlayacaktır diye düşünüorum.  

O G

27 Ekm 2008 11:19

Mesaj Gönder

bnm goldenı salıorm o tuvaletini yapıp gelio kendi kendine gezio gelip bahçe kapısında beklio ayaklarını silmeden içeri girmio.. ha böle çıkıp gelio derken kapalı bi bahçe deil 1 sabah bi akşam cıkıo bütün gün tuvaleti gelse dahi yemio içmio beklio Neutral hemen bununda ögreniceini düşünsem bende alırım Confused  

beavisevel

27 Ekm 2008 11:26

Mesaj Gönder

ofa demiş ki:
bnm goldenı salıorm o tuvaletini yapıp gelio kendi kendine gezio gelip bahçe kapısında beklio ayaklarını silmeden içeri girmio.. ha böle çıkıp gelio derken kapalı bi bahçe deil 1 sabah bi akşam cıkıo bütün gün tuvaleti gelse dahi yemio içmio beklio Neutral hemen bununda ögreniceini düşünsem bende alırım Confused
kaç aylık bunları yapan hayvan Rolling Eyes çünkü 4 aylık golden henüz tuvaletini tutmakda zorlanıo sadece alıştıgı yere gidip yapıo ama uzun süre tutamaz kasları buna el vermio zaten 8-9 aylıkken buda aynılarını yapacaktır zaten  

O G

27 Ekm 2008 11:29

Mesaj Gönder

amma zaten yazmışım Confused  

O G

27 Ekm 2008 11:30

Mesaj Gönder

o g demiş ki:
kaç aylık bunları yapan hayvan Rolling Eyes çünkü 4 aylık golden henüz tuvaletini tutmakda zorlanıo sadece alıştıgı yere gidip yapıo ama uzun süre tutamaz kasları buna el vermio zaten 8-9 aylıkken buda aynılarını yapacaktır zaten
2 yasında ama 1 yasından bu yana böyle artı hepsi yapmıo tek basına dısarı cıkmak istemeyen cok golden gördüm arabadan baska köpekten yabancıdan korkan bence sen biras acele ediosun alt tarafı ortalıgıı talan etmiş "30" cüzdanımı kimliğimi ehliyetimi evdeki neredeyse tüm ayakkabılarımın topuklarını yedi ortalığı talan etmek ne evi nerdeyse basımıza yıktı ama pes etmedik sonucta şimdi 4 yasındaki bi cocuk kadar zeki örenio yani Confused satma yazıktır o alışmıştır şimdi sana Neutral  

beavisevel

27 Ekm 2008 11:34

Mesaj Gönder

ofa demiş ki:
2 yasında ama 1 yasından bu yana böyle artı hepsi yapmıo tek basına dısarı cıkmak istemeyen cok golden gördüm arabadan baska köpekten yabancıdan korkan bence sen biras acele ediosun alt tarafı ortalıgıı talan etmiş "30" cüzdanımı kimliğimi ehliyetimi evdeki neredeyse tüm ayakkabılarımın topuklarını yedi ortalığı talan etmek ne evi nerdeyse basımıza yıktı ama pes etmedik sonucta şimdi 4 yasındaki bi cocuk kadar zeki örenio yani Confused satma yazıktır o alışmıştır şimdi sana Neutral
henüz çok ciddi bi müşteri yok bi kişi var belki vazgecebilirim babayı kandırabilrsem bende hiç istemiorum vermeyi ama bakalım  

O G

27 Ekm 2008 11:51

Mesaj Gönder

o g demiş ki:
henüz çok ciddi bi müşteri yok bi kişi var belki vazgecebilirim babayı kandırabilrsem bende hiç istemiorum vermeyi ama bakalım
ya babalar öle benimki hala öle 2 sene oldu hastayım diorm köpektendir dio yok işte su oldu bu oldu köpektendir dio Kahkaha  

beavisevel

27 Ekm 2008 11:56

Mesaj Gönder

buna al marangoza git oda yaptır cıkamasın kağpat orda dursun madem aldın sahip çık eger bi daha böle gçrürsem satmanı beklemem emen gider veririm birine seni beklemem dedi Neutral  

O G

27 Ekm 2008 12:29

Mesaj Gönder

meryfb demiş ki:

egitime gonder iyi bi yere Rolling Eyes 1 yasina kadar oyun ister bu kopek ben sana soyleyim Confused
oynuorum zaten normalde tüm gün ofislerin yanında depoda kapım acık yanımda sürekli akşama kdr aksamda gece calısan işçilerle birlkte haftasonu pazar günü kimse yok gece o yüzden yıkmıs ortalığı zaten Hass elmde bi top aksama kdr oynuoruz yorulmuoda Confused  

O G

27 Ekm 2008 12:35

Mesaj Gönder

ben bi arkadaşıma söyledım aksam babasıyla konuşcak hala duruyormu?  

IMPALA

27 Ekm 2008 14:04

Mesaj Gönder

insan köpeğini satar mı lan yuh  

haveacgr

05 Kas 2008 15:45

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2