...sizce kim gelmeli...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  ...sizce kim gelmeli...

arcantos demiş ki:
ben ve benim gibi bu işleri gerçekten severek ve insanlar mutlu olsun eğlensin diye yapanlar gerçek..

allah aşkına ne iş yapıyorsun sen  

reLic

25 Nis 2005 16:10

Mesaj Gönder

'bahar noktası.. demiş ki:

insanların mutlu olması için eğlenmesi için organizasonlar düzenliyorum ama çoğ zaman organizasyonlarda üst kademe görevli oluyorum..  

arcantos

25 Nis 2005 16:12

Mesaj Gönder

bu arada ipek böceklerini bende severim..  

arcantos

25 Nis 2005 16:17

Mesaj Gönder

arcantos demiş ki:
insanların mutlu olması için eğlenmesi için organizasonlar düzenliyorum ama çoğ zaman organizasyonlarda üst kademe görevli oluyorum..

peki sence üst kademe de olmak bu işi mükemmel yapmak demek mi oluyor  

reLic

25 Nis 2005 16:24

Mesaj Gönder

peki sence üst kademe de olmak bu işi mükemmel yapmak demek mi oluyor
eğer üst kademe olan kişi 20 yaşındaysa ve kimsenin torpili olmadan biyerlere geldiyse , piyasada aranan bir adam olduysa bu mükemmele yakındır..

mükemmel olması için her başarılı erkeğin arkasında bir kadın olması gerekir.. o zaman bir erkeğin yaptıkları mükemmel olur..  

arcantos

25 Nis 2005 16:27

Mesaj Gönder

bett demiş ki:
ya duygu... allaaaşkına uraşma bunlarla Wink
bunlarla kelimesini şahsi algılayıp bozulmam gerekir mi?  

arcantos

25 Nis 2005 16:29

Mesaj Gönder

bett demiş ki:

bırak istedii topiii açıp istedii bilgiyi alsın... kendisini istediii gibi görsün... biz onu kendi istediimis gibi görces nası olsa Wink
ben kendimi olduğundan farklı göstermeye çalışmıyorum ki siz kendi kendinize bi ortam yarattınız..walla olayı başka boyuta taşımayın..ne görmek istiyorsanız görün ama ben sizi kötü görmem..  

arcantos

25 Nis 2005 16:31

Mesaj Gönder

bett demiş ki:
haşa..... bozulcak bi durum yok... Wink
zaten bozulmamıştım ki Wink Wink

en azından bu şekildede olsa hakkımda yorumları öğreniyorum..insanlar benle ilgili ne düşündüğü benim için önelmi..pozitif veya negatif fark etmez..  

arcantos

25 Nis 2005 16:34

Mesaj Gönder

bett demiş ki:
siz biz onlar... bnm demek istediğim bunların önemli olmadığı zaten...

sen bi topic açıp bi şey soruyosun... ve burdan gelcek fikirler belki işine yarayacak.. o sırada bi takım beyanlarda bulunuyosun... ve biz nie böle hede hödö diyoruz... belki sölediklerimizde haklıyız, belki verdiğiniz beyanlar bizim kafamızdaki tanımlara uymuyo... ama diyorum ki ben kısaca; boşverelim öle olsun, gönüller bir olsun... sen kendin gibi olsan da başkası gibi dawransan da ben seni kendi algıladığım gibi bilicem... ve bunu hiç bi kuvvet değiştiremez, istersen işinde süper ol istersen bi halta yaramaz ol bnm düşücem senin sölediklerinden çıkardıklarımdan ileri gitmicek... ama şöle;
sen "ben işimi çok iyi yapıyorum " diiince
ben "o işini çok iyi yapıyo" olarak algılamıcam
"işiniçok iyi yaptığını düşünüyo" dicem...

sona başka bi cümleden belki başka bi tüyo alcam ve dicem ki "işini çok iyi yaptığını düşünüyo; ama daha şundan haberi yok; demekki bi halta yaramaz bu adam"

sen istediğin kadar ben mükemmelim de... sadece gözümde daha çok düşüyo olcaksın...

ha bunu direk sana sölemiyorum şimdi senle ilgili böle düşünüyorum die genelleme yaptım sadece Wink
eywallah saygı duyarım..umarım bir gün istediğim organizasyonu gerçekleştiririm ve hakkımdaki düşüncen değiştirebilirim..

belki hatta o zaman genellemelerden çıkarım..

kim gelmeli sorusuna bir cevabın varsa onu da duymak isterim  

arcantos

25 Nis 2005 16:41

Mesaj Gönder

bett demiş ki:
mezardan çıkarabilceksen söliiim Wink
Shocked Shocked

daha kolay bi şey sölesen nasıl olur..

ama merak ettim kimi isticektin..  

arcantos

25 Nis 2005 16:46

Mesaj Gönder

bett demiş ki:

çok eğleniyorum fakat ben cemree Kahkaha
sencede komik değil mi  

reLic

25 Nis 2005 16:50

Mesaj Gönder

çok eğleniyorum fakat ben cemree Kahkaha
sencede komik değil mi
neden saygı seviyemizden ödün vermeden muhabbet edemiyoruz..görüşlerinize saygı duyarm ama lütfen dalga geçme moduna girmeyin..  

arcantos

25 Nis 2005 16:52

Mesaj Gönder

arcantos demiş ki:
zaten bozulmamıştım ki Wink Wink

en azından bu şekildede olsa hakkımda yorumları öğreniyorum..insanlar benle ilgili ne düşündüğü benim için önelmi..pozitif veya negatif fark etmez..

Shocked
ilginçmiş  

reLic

25 Nis 2005 16:53

Mesaj Gönder

Shocked
ilginçmiş
ilginç bulman garip geldi..herkes benim düşündüğüm gibi düşünse insanlar daha anlaışlı olur..  

arcantos

25 Nis 2005 16:55

Mesaj Gönder

arcantos demiş ki:
neden saygı seviyemizden ödün vermeden muhabbet edemiyoruz..görüşlerinize saygı duyarm ama lütfen dalga geçme moduna girmeyin..

dalga geçmiyorum kii  

reLic

25 Nis 2005 16:59

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5   Sonraki