...sizce kim gelmeli...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  ...sizce kim gelmeli...

├Âyle bir oganizasyon olsun ki yer yerinden oynas─▒n..dev bir organizasyon olsun..t├╝rkiyedeki en b├╝y├╝k organizasyon olsun..b├Âyle bir organizasyonda sizce sanat├ž─▒ olarak kimler olmal─▒...yerli yabanc─▒ fark etmez sadece g├Âr├╝┼člerinizi istiyorum Smile  

arcantos

24 Nis 2005 13:41

Mesaj G├Ânder

fambarone demi┼č ki:
(picture)
sensin o Kahkaha Kahkaha  

arcantos

24 Nis 2005 14:30

Mesaj G├Ânder

crave demi┼č ki:
brad pitt, sandra bullock, anastacia, jazzhole, robbie williams, him, madonna.
herkese g├Âre bir┼čeyler var benim listemde...
Cool Very Happy
anastacia,robbie willams ve madoona many─▒kl─▒ isimler..  

arcantos

24 Nis 2005 14:31

Mesaj G├Ânder

rockerfaller demi┼č ki:
ab─▒ tab─▒k─▒ , toplu b─▒ konser ,
bak gels─▒nler b─▒ : tekrar dream theater , evanescence , rad─▒ohead , l─▒nk─▒npark ,

gor o zaman
eveet senden de g├╝zel fikirler ├ž─▒kt─▒..daha yok muuu???  

arcantos

24 Nis 2005 14:32

Mesaj G├Ânder

david guetta gelsin bence  

minikisunique

24 Nis 2005 14:46

Mesaj G├Ânder

ayr─▒ca evanescence'in sahne performans─▒ olaganustu onlarda gelsinn!

herkes gelsin hepsini istioruz Kahkaha  

minikisunique

24 Nis 2005 14:47

Mesaj G├Ânder

dalga m─▒ ge├žiyosunuz? sanat forumunda ne i┼činiz var?  

GutterShark

24 Nis 2005 16:31

Mesaj G├Ânder

mahasamatman demi┼č ki:
dalga m─▒ ge├žiyosunuz? sanat forumunda ne i┼činiz var?
dalga ge├žmiyorum..ben sahne ve g├Âsteri sanatlar─▒ y├Ânetimi okuyorum ve insanlardan duydugum isimlere g├Âre bir yere proje vercem..sana basit gelebilir ama s─▒f─▒rdan bir proje ├ž─▒kartmak en b├╝y├╝k sanatlardan birisidir..

o organizasyonun a dan z ye geli┼čim sahne dekorasyonu gibi ┼čeylerin hepsi sanat─▒n i├žindedir..ama b├Âyle bir tepki vermeni normal kar┼č─▒l─▒yorum...bekliyordum b├Âyle bir sivrilik...  

arcantos

24 Nis 2005 19:28

Mesaj G├Ânder

art─▒k deccal dunyaya inmeli...  

d mo

25 Nis 2005 13:47

Mesaj G├Ânder

arcantos demi┼č ki:
dalga ge├žmiyorum..ben sahne ve g├Âsteri sanatlar─▒ y├Ânetimi okuyorum ve insanlardan duydugum isimlere g├Âre bir yere proje vercem..sana basit gelebilir ama s─▒f─▒rdan bir proje ├ž─▒kartmak en b├╝y├╝k sanatlardan birisidir..

o organizasyonun a dan z ye geli┼čim sahne dekorasyonu gibi ┼čeylerin hepsi sanat─▒n i├žindedir..ama b├Âyle bir tepki vermeni normal kar┼č─▒l─▒yorum...bekliyordum b├Âyle bir sivrilik...

ya neden herkes bir c├╝mle bile s├Âylesen ┼čahs─▒na hemen ─▒mm bende sanat─▒n i├žindeyim sanat ┼čudur budur tan─▒mlar─▒na giiryor..

naberr = bende sanat├ž─▒y─▒m
nap─▒yorsun = sanat esasen tamamen g├Ârsel bi┼čeyidir

Kahkaha Kahkaha
ne bu kompleks yahu  

reLic

25 Nis 2005 13:53

Mesaj G├Ânder

bett demi┼č ki:
euheuheuheuh ablaj─▒m ya..... birileri sana muhalefet derken hakl─▒ym─▒┼č galba Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha

ama ne yalan s├Âliiim hakl─▒s─▒n... ama hakl─▒ da olsan muhalefetsin Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

cemrecim vala arkada┼č─▒n bizzat ┼čahs─▒na s├Âlemedim bunu.. meinim o okuyunca ├Âle anl─▒cak ama.. bi dikkat et allah a┼čk─▒na herkes bi a├ž─▒klama yapma havas─▒nda herkes bi┼čilere tan─▒m getirme ├žabas─▒nda..
ya bi durun ok biliosunuz vars─▒n─▒z bu i┼čin i├žinde..
ama bilmek demek bu mu demek acaba tart─▒┼č─▒l─▒rr
sanat├ž─▒ milletiz animaallah
kimseler tutamaz bizi  

reLic

25 Nis 2005 15:35

Mesaj G├Ânder

'bahar noktas─▒.. demi┼č ki:

ya neden herkes bir c├╝mle bile s├Âylesen ┼čahs─▒na hemen ─▒mm bende sanat─▒n i├žindeyim sanat ┼čudur budur tan─▒mlar─▒na giiryor..

naberr = bende sanat├ž─▒y─▒m
nap─▒yorsun = sanat esasen tamamen g├Ârsel bi┼čeyidir

Kahkaha Kahkaha
ne bu kompleks yahu
feci muhalefetsin sen yaa...ben yedi senedir bu i┼člerin i├žinde oldu─čum i├žin konu┼čurum ama sen bilgisayar ba┼č─▒ndan konu┼čma bence..burda tak─▒lanlar─▒n bir ├žo─čundan daha fazla emek verdim bu i┼člere..  

arcantos

25 Nis 2005 15:37

Mesaj G├Ânder

sub demi┼č ki:

background kesmedi seni galpa Kahkaha ,sanat├ž─▒lar kahvesinden adam toplar gelir fallaa Kahkaha Kahkaha Kahkaha Hick

bende sanat├ž─▒y─▒m fakat o akhvede benim de ahbaplar─▒m mevcuttur!
haa o na g├Âree Kahkaha Kahkaha  

reLic

25 Nis 2005 15:37

Mesaj G├Ânder

cemrecim vala arkada┼č─▒n bizzat ┼čahs─▒na s├Âlemedim bunu.. meinim o okuyunca ├Âle anl─▒cak ama.. bi dikkat et allah a┼čk─▒na herkes bi a├ž─▒klama yapma havas─▒nda herkes bi┼čilere tan─▒m getirme ├žabas─▒nda..
ya bi durun ok biliosunuz vars─▒n─▒z bu i┼čin i├žinde..
ama bilmek demek bu mu demek acaba tart─▒┼č─▒l─▒rr
sanat├ž─▒ milletiz animaallah
kimseler tutamaz bizi
evet ┼čahs─▒ma alm─▒┼č gibi oldum ama ┼čahs─▒ma olmasada ekmek yedi─čim ortamlarda b├Âle insanlar olcak ki bizim ba┼čar─▒lar─▒m─▒z daha fazla g├Âr├╝ncek..├Âle yada b├Âle bulundu─čum piyasay─▒ korumak en birinci vazifemdir..  

arcantos

25 Nis 2005 15:39

Mesaj G├Ânder

bende sanat├ž─▒y─▒m fakat o akhvede benim de ahbaplar─▒m mevcuttur!
haa o na g├Âree Kahkaha Kahkaha
o kahvedekiler fosil olmad─▒lar m─▒..ve epeydir oralara tak─▒lan sa─člam oyuncu duymad─▒m...  

arcantos

25 Nis 2005 15:40

Mesaj G├Ânder

Sayfa:  1 2 3 4 5   Sonraki