andy warhol'a ayrılmış bir topic

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  andy warhol'a ayrılmış bir topic

nedense lucky strike paketlerinin dizaynını yaptığına dair yaygın bir inanış vardır (luckies bir raymond loewy tasarımıdır)

andy hakkındaki inanışlar bunlarla da sınırlı değil . gay olduğuna, aseksüel olduğuna, otistik olduğuna, albino olduğuna, albino değil de sadece pigment eksikliği olduğuna inanılır. hatta 3 haziran 1968'de öldüğüne de inanılır (valerie solanis tarafından göğsünden 3 kurşunla vurulduğu tarih)
en komik söylence eserlerinin tamamını asistanlarına yaptırdığıdır.

ben sadece sanatta da fabrikasyon uretimi savunması ile ilgileniyorum  

Bobinkafa

23 Nis 2005 02:56

Mesaj Gönder

i shut andy warhol' filmi karsısında saygıyla egilmek istiyorum
Rolling Eyes kendini vurdurtan adam Smile filmin kamera arkasını izlemistim super
ama deli iste ne yapsa yeri Bravo  

goblin®

23 Nis 2005 18:18

Mesaj Gönder

sub demiş ki:

konu yoksa konuşmasın sussun Evil or Very Mad
millet ne kadar meraklı başlık açmaya K?zg?n
hayır açtıkları bi b.ka benzese..... K?zg?n K?zg?n
Kahkaha  

goblin®

23 Nis 2005 18:22

Mesaj Gönder

scandalous demiş ki:
andy'ye ayırdığınız kalbiniz kadar temiz bu sayfa için müteşşekirim.hepiniz 15 saniyeliğine de olsa ünlü oldunuz.

aynen kayılıyorum Bravo burdaki sergilerinede gitmiştim harika adam andy.. yanlız o ünlü olma hikayesi 15 dakika değilmiydi Hick Hick  
fotoğrafı yok

ayayay

25 Nis 2005 14:44

Mesaj Gönder

angelic_fruitcake demiş ki:

al sana bauhaus tartışması Wink

Kahkaha  
fotoğrafı yok

|Nyx|

17 Ekm 2005 08:59

Mesaj Gönder

lucky strike ,coca cola en güzel örneklerinden..yummy  

Franky4fingers

09 Kas 2005 02:08

Mesaj Gönder

"amerika'nın en zenginle en yoksulunun aynı şeyi satın alma geleneğini başlatmış olması çok önemli birşey. tv seyrediyorsanız, coca cola'yı görürsünüz. başkanın coke içtiğini, liz taylor'ın coke içtiğini.. bir düşünün, siz de coke içiyorsunuz. coke coke'tur ve ne öderseniz ödeyin köşe başındaki aylak herifin içtiğinden daha iyi bir coke alamazsınız. bütün coke'lar aynıdır ve bütün coke'lar iyidir. liz taylor bunu bilir, başkan bunu bilir ve siz de bunu bilirsiniz" (andy warhol) Smile  
fotoğrafı yok

new wet kojak

11 Kas 2005 00:02

Mesaj Gönder

iii  

afacan

29 Oca 2006 02:12

Mesaj Gönder

campbell soup
cream of mushrom

en sevıdıgım  

Gamse

03 Şub 2006 22:28

Mesaj Gönder

index  
fotoğrafı yok

my favorite accident

16 Mar 2006 19:17

Mesaj Gönder

pop art ama basarısızz Sad  
fotoğrafı yok

sonic youth

17 Mar 2006 00:10

Mesaj Gönder

bencede tartışmaya gerek bile yok başarısı ortada zaten bu kadar eleştirmek için andy warhol'dan daha üstün olmanız lazım kusura bakmayın ama ben zannetmiorum Rolling Eyes  
fotoğrafı yok

MeliceInWonderland

20 Nis 2006 01:37

Mesaj Gönder

buyrun:
http://www.melissaclifton.com/tutorial-popart.html  

coco mademoiselle

24 Nis 2006 00:46

Mesaj Gönder

15 minutes of fame...  

L Fille Sur Le Pont

25 Nis 2006 16:31

Mesaj Gönder

new wet kojak demiş ki:
"amerika'nın en zenginle en yoksulunun aynı şeyi satın alma geleneğini başlatmış olması çok önemli birşey. tv seyrediyorsanız, coca cola'yı görürsünüz. başkanın coke içtiğini, liz taylor'ın coke içtiğini.. bir düşünün, siz de coke içiyorsunuz. coke coke'tur ve ne öderseniz ödeyin köşe başındaki aylak herifin içtiğinden daha iyi bir coke alamazsınız. bütün coke'lar aynıdır ve bütün coke'lar iyidir. liz taylor bunu bilir, başkan bunu bilir ve siz de bunu bilirsiniz" (andy warhol) Smile

wuaaa aynı olan sadece coke'lar bile diil Smile  

RuzZGaR

28 Nis 2006 08:26

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki