altan erkekli

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  altan erkekli

anlat istanbul'da da süper oynamışş... Bravo  
fotoğrafı yok

TOURNIQUETSPUN

27 Mar 2005 17:42

Mesaj Gönder

tourniquetspun demiş ki:
anlat istanbul'da da süper oynamışş... Bravo

Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
uyan istanbul diye bağırması hala kulaklarımda  

Loading...

28 Mar 2005 15:10

Mesaj Gönder

"akrep"i izlemiştim.
iş için gittiğimden, oyunu tek başıma izlemek durumunda kalmıştım ve tanımadığım bir sürü insanın arasında salya sümük olunca ...
etkileyiciliği aynı zamanda başarılı olduğu anlamına geliyorsa süper! oyuncu.  

Bueno Suerte

04 Nis 2005 01:42

Mesaj Gönder

birilerine hayranlık duymak, hele bu hayranlık oyunculara yönelikse durum daha da kötü diyorum kendi kendime, çünkü, diye düşünüyorum oyuncular boktandır, hepsinin egoları paçalarından sarkar, oysa konuşacak doğru düzgün birkaç konuları bile yoktur, oyunları sonuna kadar okumazlar diyorum kendime, okumadıkları gibi, kıçları sürekli havada dolanırlar, sokağa çıkmasınlar, izlendiklerini bilmek o kadar hoşlarına giderki...
tıpkı doktorlar gibidirler diyorum sonra, onlar gibi hemşirelerden ve hastalardan gördükleri hürmet nedeniyle, sıradan insanları konuşmaya değer bulmazlar, ama oyuncular daha da beterdir, yaşam onların görünen yüzeylerini parlatır durur,
onlar sıkıcıdır diye düşünüyorum, sıkıcı oldukları kadar akıl yoksunudurlar, onlarla olmaya dayanamam, kıskançtırlar, oyunu anlayamamanızı sağlamak için ellerinden geleni yaparlar, dedikoducudurlar, alamadıkları rollerin peşinden yıllarca koşarlar,
hamlet'i oynayan bir oyuncu tanımıştım, onda hamlet duyarlığı ve derinliğinden biraz olsun bulacağımı sanıyordum, oysa kofun biriydi, ne oynadığını nasıl oynadığını anlamamıştı, sonra diyorum kendime, bütün yönetmenler, bütün tiyatrocular, sıkıcı ve gereksiz insanlardır,  

uyku evi

05 Nis 2005 02:36

Mesaj Gönder

uyku evi demiş ki:
birilerine hayranlık duymak, hele bu hayranlık oyunculara yönelikse durum daha da kötü diyorum kendi kendime, çünkü, diye düşünüyorum oyuncular boktandır, hepsinin egoları paçalarından sarkar, oysa konuşacak doğru düzgün birkaç konuları bile yoktur, oyunları sonuna kadar okumazlar diyorum kendime, okumadıkları gibi, kıçları sürekli havada dolanırlar, sokağa çıkmasınlar, izlendiklerini bilmek o kadar hoşlarına giderki...
tıpkı doktorlar gibidirler diyorum sonra, onlar gibi hemşirelerden ve hastalardan gördükleri hürmet nedeniyle, sıradan insanları konuşmaya değer bulmazlar, ama oyuncular daha da beterdir, yaşam onların görünen yüzeylerini parlatır durur,
onlar sıkıcıdır diye düşünüyorum, sıkıcı oldukları kadar akıl yoksunudurlar, onlarla olmaya dayanamam, kıskançtırlar, oyunu anlayamamanızı sağlamak için ellerinden geleni yaparlar, dedikoducudurlar, alamadıkları rollerin peşinden yıllarca koşarlar,
hamlet'i oynayan bir oyuncu tanımıştım, onda hamlet duyarlığı ve derinliğinden biraz olsun bulacağımı sanıyordum, oysa kofun biriydi, ne oynadığını nasıl oynadığını anlamamıştı, sonra diyorum kendime, bütün yönetmenler, bütün tiyatrocular, sıkıcı ve gereksiz insanlardır,

arkadaşım inan ki onlarca popüler arkadaşım diyebileceğim, tiyatrocu tanıdığım var.
yılmaz erdoğan dışında hiçbirisi şu anlattıkları uymuyor.
neye kime göre bu yorumu yaptın bilemiyorum ama ben doğru bir yorum olduğuna katılmıyorum  

MaximuS

08 Nis 2005 21:50

Mesaj Gönder

' yaşamk dedi marifetiniz , bari biraz özen gösteriniz..! '

tüylerimi diken diken yapıyor  

reLic

13 Ekm 2006 10:12

Mesaj Gönder

bahar noktası_puck demiş ki:
' yaşamk dedi marifetiniz , bari biraz özen gösteriniz..! '

tüylerimi diken diken yapıyor

kizim o benim msn nicklerimden biridir be. altan abimin kulaklari cinlasin Smile  

MaximuS

13 Ekm 2006 16:46

Mesaj Gönder

maximus demiş ki:

kizim o benim msn nicklerimden biridir be. altan abimin kulaklari cinlasin Smile

bilmezmiyim.. bu nedir? diye sormuştum.. sana bir oyun izleteceğim anlarsın demiştin.. canım arkadaşım benım ya .. tanıştığımızın 3. günü falan dı msn de yazışma rekoru kırdığım gündü.. tüm gün yazışmıştık akşam oyuna gitmiştik.. sen ne kıymetli bir şeysin...

kar yağdığında eve giderken beni iter düşürürdün .. hatırlıyor musun .. her akşam cebelleşirdik ya Kahkaha Kahkaha Kahkaha  

reLic

13 Ekm 2006 16:51

Mesaj Gönder

bilmezmiyim.. bu nedir? diye sormuştum.. sana bir oyun izleteceğim anlarsın demiştin.. canım arkadaşım benım ya .. tanıştığımızın 3. günü falan dı msn de yazışma rekoru kırdığım gündü.. tüm gün yazışmıştık akşam oyuna gitmiştik.. sen ne kıymetli bir şeysin...

kar yağdığında eve giderken beni iter düşürürdün .. hatırlıyor musun .. her akşam cebelleşirdik ya Kahkaha Kahkaha Kahkaha

oyyy canimsin unuturmuyum hiiic ama ben asil sen benim suratima yumruk atip sakaaa dediginde bende burnuna yeltenmistim ve kafani cevirince parmagim burnuna saplanmisti ve burnun yirtilmisti cok uzulmustum o vakit. kac zaman oldu tiyatroya gitmeyeli zaten senden sonrada pek bi oyun izlemeye falan da gidemedim. demek ki beni birilerinin desteklemesi gerekiyor Sad  

MaximuS

13 Ekm 2006 17:20

Mesaj Gönder

maximus demiş ki:

oyyy canimsin unuturmuyum hiiic ama ben asil sen benim suratima yumruk atip sakaaa dediginde bende burnuna yeltenmistim ve kafani cevirince parmagim burnuna saplanmisti ve burnun yirtilmisti cok uzulmustum o vakit. kac zaman oldu tiyatroya gitmeyeli zaten senden sonrada pek bi oyun izlemeye falan da gidemedim. demek ki beni birilerinin desteklemesi gerekiyor Sad

var ya bunu yazacağını biliyordum.. sen bu burnumu yırttığını 1 sene konuştun zaten Kahkaha
tokatlardın benı devamlı ya
ne çektim senden be Kahkaha Kahkaha Kahkaha

işin yorucu normaldir.. takibe alayım mı snei.. işker ilkerr akşam gell oyuna giidyoruz diyeyeim mi Very Happy  

reLic

13 Ekm 2006 17:27

Mesaj Gönder

var ya bunu yazacağını biliyordum.. sen bu burnumu yırttığını 1 sene konuştun zaten Kahkaha
tokatlardın benı devamlı ya
ne çektim senden be Kahkaha Kahkaha Kahkaha

işin yorucu normaldir.. takibe alayım mı snei.. işker ilkerr akşam gell oyuna giidyoruz diyeyeim mi Very Happy

terbiyesiz ben ne zaman tokatladim seni asil tokatlayan sendin. ben sadece arada bi burnunu avucluyodum. (sigmiyodu gerci avcuma ama olsun Kahkaha Kahkaha )  

MaximuS

13 Ekm 2006 17:29

Mesaj Gönder

maximus demiş ki:

terbiyesiz ben ne zaman tokatladim seni asil tokatlayan sendin. ben sadece arada bi burnunu avucluyodum. (sigmiyodu gerci avcuma ama olsun Kahkaha Kahkaha )

evet tokatlayan bendim.. haşin kızım vesselam Hi Hi Hi Kahkaha

kurban ol emi burnumaaaa Kahkaha gayet palyaço burnu.. önü topitop
kimde var he bu burundan Kahkaha  

reLic

13 Ekm 2006 17:36

Mesaj Gönder

seni afişe edeyim de nasıl biri olduğunu kavrasınlar..

efendim bu çocuk her gün beni tokatlar,yumruk atar ( rambo denemeleri 1 2 :-} ) ve de burnumu yırtmışlığı vardır..
neyse ki suratım yerli yerinde hala.. ofislerimiz ve evlerimiz çok yakın olmasına rağmen ben bu arkadaşla görüşmeyi kestim kaça kaça eve gidiyorum..
siz siz olun uzak durun:-p  

reLic

14 Ekm 2006 09:13

Mesaj Gönder

bkm oyuncuları gibi rezil bir toplulukta yer almasa sevebileceğim bir oyuncu oabilirdi belki de...  

CRaVe

28 Ekm 2006 02:16

Mesaj Gönder

altan erkekli mutevazi otesi bi insan..boyle bir oyuncu daha gorulmemistir herhalde..sahnede tek kisilik kadro..inadina yasamak`da ozellikle muhtesem oynuyor her bir karekteri..sahne disinda nasil bir kendihalindeliktir anlatilamaz..yilmaz erdogan`la ayni sahneyi hala paylasiyor olmasi tuhaf geliyor.yazdigi hersey okadar egreti duruyorki yilmaz erdogan`in uzerinde, o guzel bicimlendirilmis cumlelerin hepsi yalan onun hayatinda..kendisinin etiketin ve burjuvanin dik alasi oldugunu dusunuyorum yazdigi onca sosyalist tavra ragmen  

clamentine

29 Ekm 2006 01:21

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3   Sonraki