altan erkekli

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  altan erkekli

ilk tanıştığımda bu kadar popüler olmayan ve soyismiyle dalga geçme gafletinde bulunduğum süper insan. kendisi şu an bkm de kadrolu tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.
inadına yaşamak isimli oyununun ısrarla izlenmesini tavsiye ederim.
yılmaz erdoğan ın da dediği gibi ömrümde bu kadar mütevazi bir insan görmedim göreceğimide sanmıyorum  

MaximuS

07 Şub 2005 18:36

Mesaj Gönder

süper Bravo  
fotoğrafı yok

thepaperbagprincesS

07 Şub 2005 18:42

Mesaj Gönder

bana bir seyhler oluyor!!!!!! Bravo Bravo Bravo Bravo  

Aybige

07 Şub 2005 18:43

Mesaj Gönder

inadına yaşamak
tek başına mükemmel performans, takdir ettim.
inadına inadına edeceğim. Smile  
fotoğrafı yok

fancy

07 Şub 2005 18:57

Mesaj Gönder

bizim liseden mezundu ve geldiği gün herkes çok süper gidelim vs modunda konferans salonuna doluşmuş soğuk bir duş alarak çıkmıştı. çok soğuk ve sert mizaçlıydı. sağlam dumura uğratmıştı kendisi insanları  

Wolwerine

07 Şub 2005 18:58

Mesaj Gönder

altan erkekli ast taydı eskiden. bu inadına yaşamak ta ast ta oynuodu zati o zamanlar. ewt tek başına süper performansdı  

figurehead

07 Şub 2005 19:10

Mesaj Gönder

takashi demiş ki:
yılmaz erdogan seviyo musunuz??

sadece yazarlığını...  

MaximuS

07 Şub 2005 19:11

Mesaj Gönder

takashi demiş ki:

şiirlerinimi seviyosun?? kitapta mı yazmış?? ne yapmış??!!

yazarlığı dediğimizde; otogargara,sen hiç ateş böceği gördün mü?, bana birşeyhler oluyor gibi sürüyle afife jale ödüllerini almış oyunları değilde şiirleri ve kitapları mı geliyo aklına...  

En son MaximuS tarafından 07 Şub 2005 22:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

MaximuS

07 Şub 2005 19:21

Mesaj Gönder

maximus demiş ki:
ilk tanıştığımda bu kadar popüler olmayan ve soyismiyle dalga geçme gafletinde bulunduğum süper insan. kendisi şu an bkm de kadrolu tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.
inadına yaşamak isimli oyununun ısrarla izlenmesini tavsiye ederim.
yılmaz erdoğan ın da dediği gibi ömrümde bu kadar mütevazi bir insan görmedim göreceğimide sanmıyorum

atadan geçtim inadına yaşamaya gdelim bariii Wink  

reLic

08 Şub 2005 18:43

Mesaj Gönder

altan erkekli parmağımla gösterebileceğim ender oyunculardan.. çok doğal bir oyuncu Bravo Bravo  

reLic

08 Şub 2005 18:44

Mesaj Gönder

bohem demiş ki:
altan erkekli süper bi adam... inadına yaşamak oyununa ilk gittiğim zaman bundan 4 sene önceydi ve biz o zaman tiyatro kursuna giderdik ve kulise gittik tanıştık adamla ve oyunun bileti o zaman 4milyondu galiba... ve biz 6 kişiydik.. yarım saat kadar kuliste adamın giyinmesine dinlenmesine bile izin vermeden sohbet etmiştik.. ve herkes iyi oyunlar diyip çıktı ve ben utanmıyarak altan abi ya siz bizim halimizden anlarsınız 6 kişiyiz oyuna girmek istiyoruz dedi... hemen bize 6 kişilik davetiye verdi... ve bundan 2 ay önce 2. defa inadına yaşamakla yine izmite geldi ve ben tekrar kulise gittim daha ben kendimi tanıtmadan zaten kendisi beni tanıdı ve benim param olmasına rağmen olsun sen yeni mezun olmuşsun.. bana davetiye verdi... bilete vereceğin parayla da bi oyun al oku dedi... Çok iyi ve genç oyuncuları da iyi anladığını söylerim...

çok güzel bir anı bu.. bu demektir ki sadece oyunculuğu değil insan yönüylede üst basamaklarda olan bir insan  

reLic

08 Şub 2005 18:46

Mesaj Gönder

bahar noktası.. demiş ki:

atadan geçtim inadına yaşamaya gdelim bariii Wink

gideriz gideriz... hem seni onlada tanıştırırım bişeyler kaparsın Wink  

MaximuS

08 Şub 2005 18:56

Mesaj Gönder

maximus demiş ki:

gideriz gideriz... hem seni onlada tanıştırırım bişeyler kaparsın Wink

evet evet yaşasınn  

reLic

09 Şub 2005 16:12

Mesaj Gönder

bahar noktası.. demiş ki:

evet evet yaşasınn

söz, bkm de çıkmaya başlasın gideriz  

MaximuS

09 Şub 2005 16:28

Mesaj Gönder

26 mart cumartesi akşamı saat 20:30 ta akm küçük salonda inadına yaşamak isimli oyunu tüm sevenlerine sunuluyo, izlemeyen herkese tavsiye ederim. Very Happy  

MaximuS

16 Mar 2005 10:58

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3   Sonraki