tiyatro mu sinema mi?? nedenn!?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  tiyatro mu sinema mi?? nedenn!?

hangisi?
  sinema
  tiyatro
  diger...(ne?)
| Sonuçlar
benjede 2si cok farkli..
hatta bence bi tiyatro oyuncusu bi filmde oynadıında
bole anlasilio aslnda tiyatrocu olduu..ya da ben önyargılı isliorm o oyuncuyu ¿ Confused  

nettle

03 Ara 2004 22:11

Mesaj Gönder

zevkler renkler vesaire...  

versus.

03 Ara 2004 23:44

Mesaj Gönder

Sinema ekrana,tiyatro sahneye kitliyor insanı.Ama bence tiyatro daha cap canlı.Hiç tiyatro oyununu seyrederken sizi sahneye atlamayı düşündürdü mü ya da düşündürmedi mi?  
fotoğrafı yok

fsign

03 Ara 2004 23:58

Mesaj Gönder

aman arkadaşlar sakın bu konuyu tartışmayın zira ikisi de ayrı sanat dallarıdır....mukayese edeyim derken kitlenip kalırsınız...  
fotoğrafı yok

una notte a napoli

06 Ara 2004 13:24

Mesaj Gönder

sanatın iki farklı dalı... sinema mı tiyatro mu? sorulası bi soru olmasa gerek...  
fotoğrafı yok

hiç

09 Ara 2004 01:49

Mesaj Gönder

simple_is_the_best demiş ki:
aman arkadaşlar sakın bu konuyu tartışmayın zira ikisi de ayrı sanat dallarıdır....mukayese edeyim derken kitlenip kalırsınız...

+ Bravo kitlenilebilir tabii...  
fotoğrafı yok

hiç

09 Ara 2004 01:51

Mesaj Gönder

bi kere ikisinin de ortamı o kadar farklı ki, bizim farkedemediğimiz doğaçlamalargerçek 3 boyut ve projeksiyonun çıkardığı sesle filmi izlemek. yani ben de sorsanız hayatımda sinemaya daha fazla gitmişimdir ve tiyatrıda izlediğim oyunlardan daha fazka zevk almışımdır filmlerden ama tiyatro farklıdır benim için. bir kıyaslama diil de hangisine daha çok gittiniz şeklindeki bi anket olabilirdi(edit: ya da daha fazla zevk aldınız falan da filan)  
fotoğrafı yok

elisah

09 Ara 2004 03:12

Mesaj Gönder

sinema bence Bravo  

Thora

26 Ara 2004 16:55

Mesaj Gönder

ne aradıgınıza gore degisir.eger dogallık arıyosanız tiyatro ama daha konserve biseyler istiyosanız tabi ki sinema.yslnız sunu unutmayın sinema hataları kabul eder ama tiyatro asla...  

mertako

01 Şub 2005 00:28

Mesaj Gönder

beraberinizde size eslki eden insana gore degisir.  

nerval

01 Şub 2005 07:22

Mesaj Gönder

ya benim ağzımda tabiki tiyatro çıkar ama bunu bir sinemacıya sorsanız oda sinema der..

şuda bir gerçekki 2 saat 3 saat oyuncunun o an oynaması mı daha iyi bir oyunculuk yoksa olmadı baştan olmadı baştanlarla bişey yapanlarmı..  

reLic

01 Şub 2005 10:39

Mesaj Gönder

bu tür soruların ortak cevabı vardır o da karpuz dur Shocked  

viro

01 Şub 2005 12:42

Mesaj Gönder

romeyza demiş ki:
bu tür soruların ortak cevabı vardır o da karpuz dur Shocked

Razz  

reLic

01 Şub 2005 12:44

Mesaj Gönder

sinema çünküüü türkiyedeki tiyatro oyunlarının çoğu olduğundan daha az etki bırakıo....bence  
fotoğrafı yok

escapade

01 Şub 2005 15:53

Mesaj Gönder

bu kadar sacma bir anket görmedim bravo kutluyorum bir tiyatrocu olarak en sacma anket hangisiydi diye forum acılırsa oyum sizlere Bravo  

tiare

01 Şub 2005 17:02

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7 8   Sonraki