ben aslında...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  ben aslında...

ben aslında seni sevdim. olmak istediğim kendimi eksik yanlarımı öylesine güzel tamamladın ki,işte onları çok sevdim..

ben aslında kararlı bakışlarını sevdim.seviyorum diyen o ışıldayan gözleri sevdim.hiç ayırmadan gözlerini odağından alamayışını sevdim..usanmadan ve kararlı devam ettiren eski bakışlarını..

ben aslında kaybolan yüreğimi sevdim.onu sende bulduğum günüve attığı anda kalbimden gelen sesi sevdimo sesin sen oluşunu sevdim...

ben aslında hayata karşı gülüşünü sevdim..hani çok kızdığında ve hayal kırıklığına uğradığın zamanlarda..ağladıktan sonra dik duruşunuve hayata attığın kahkaları..göz yaşlarını umudunla yükseltmeni sevdim...

ben aslında gelişini sevdim.ani gelen mutluluklar gibi havalara uçuşumuzu sevdim.ve artık bitmeyecek deyişini..bir ruh içinde bütün oluşumuzu sevdim..uzağımda olsan bile seni hissedebilmeyi sevdim.

ben aslında gidişini sevdim.hiç olmayan hikayenin başlanmayan paragrafını..umudu olmayan yarınları sevdim..ben aslında umutsuz yaşamayı kimlik edinmiş ruhları sevdim..kendini yarınlardan uzak tutan bugünleri sevdim..

uğur türkeköle
29/10/2013
01:55  

Kjorer

29 Ekm 2013 02:00

Mesaj Gönder

mutsuz insanlar iyi sanat üretir.  

Wide

29 Ekm 2013 07:33

Mesaj Gönder

hayat bazen böyle.. bitmesi gereken ve gitmesi gerekenlerden ibaret gibi..  
fotoğrafı yok

Plum

24 Şub 2015 11:57

Mesaj Gönder