'bir erişkinin düşsel bir dünyaya sığınma isteği' sergisi

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  'bir erişkinin düşsel bir dünyaya sığınma isteği' sergisi

ressam pelin özer’in 8. kişisel yağlı boya sergisi olan 'bir erişkinin düşsel bir dünyaya sığınma isteği' adlı sergi 20 mayıs'ta sanatseverlerle buluşacak.

“bir rengin tonlarını, kontrast renkleri, dengeli bir şekilde kullanmak beni mutlu ediyor” diyen sanatçı, resimlerinde genç kız ve çocuk figürlerini fantastik, bir öğe olarak kullanıyor. lirik bir anlatımla yaptığı çalışmalarda, anlatım vurgusu ve biçimdeki deformasyon çeşitli imgelerle yer alırken, mekan ve mekansızlık kavramı, düşsel bir boyuta geçiyor. resimlerinde, doğa ve insan sevgisini, kendine özgü bir kompozisyon düzeni içinde sunan sanatçı, boyanın sıcak ve geçirgen etkisiyle görünümünü derinleştiriyor.
istanbul yeminli mali müşavirler odası sanat platformu’n da yer alacak serginin açılışı 20 mayıs saat 18:00 ‘da olacak. sergi 26 mayıs'a kadar ziyaret edilebilecek.  
fotoğrafı yok

Deeppp

13 May 2013 21:41

Mesaj Gönder

fotoğrafı yok

Deeppp

13 May 2013 21:44

Mesaj Gönder

sanırım moon abla rönesans'a girdi.  

myempireofdirt

13 May 2013 22:01

Mesaj Gönder

bir şey derdim de "sanata ve emeğe saygı" diye atlayacak çok insan var. o yüzden sadece "hayırlı olsun" diyorum.  

mangaka

13 May 2013 22:06

Mesaj Gönder

"bunu bende yaparım" demediğim ve diyemediğim her şey sanattır benim için..  

tecrubeyle sabit

13 May 2013 22:28

Mesaj Gönder

renkerle elde ettigi mutlulugu, mutlu insan tiplemesini bencede ii anlatmis...resime bakip destanlar soyleten gercek resim resimdir.  

edie crazy

25 May 2013 00:42

Mesaj Gönder

http://tinyurl.com/2e8uhq7  

edie crazy

25 May 2013 02:07

Mesaj Gönder