contemporary istanbul 2012

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  contemporary istanbul 2012

yedincisi düzenlenecek ve bugün başlayacak olan bu çağdaş sanat fuarına gitmeyi ihmal etmeyiniz.

22-25 kasım tarihleri arasında harbiye lütfü kırdar etkinlik mekanıdır.
ziyaret saatleri bugünler içinde 11.00-20.00 arasıdır.
giriş ücretleri: tam 20 tl indirimli 12 tl dir.

katılımcıları ve başkaca detay bilgileri görmek için ilgili web sitesine bakınız.

http://www.contemporaryistanbul.com/tr/information/  
fotoğrafı yok

betty baldo

22 Kas 2012 01:34

Mesaj Gönder

seneye yapılacak olan artistanbul öncesi deneme fuarımız. mis gibi istanbul.  

nekropsius

22 Kas 2012 02:11

Mesaj Gönder

dün gezdik. çok büyük bayagı bi zaman hatta tüm günü ayırmanız lazım hsonu sanat dolu bi aktivite isteyenler deneyebilir.
alt katta kore, hollanda, alman, azcık da italyan sanatçılar var. işleri bizimkilerden çok daha orjinal ve fiyatları da ehh daha makul.

cücemsi, hobbitimsi böyle canlı kanlı kıllı saçlı realist heykelleri olan biri vardı. enteresan ve tiksindiriciydi

bi de yere paralel çalışsan vantilatör vardı. siyah şerit üflüyo bişi anlamadım Confused

kaçırmayın

bunu almak isterdim bayıldım

hit the road jack

23 Kas 2012 10:36

Mesaj Gönder

bu cücemsi ürkünçmüş.  
fotoğrafı yok

betty baldo

23 Kas 2012 20:31

Mesaj Gönder

açılışına davetliydim, yaw arkadaş ne saçma sapan şeyler bunlar yaa  

KutayS

24 Kas 2012 19:17

Mesaj Gönder

oskay galerinin işlerinde sevdiğim bir arkadaşımın çalışmasını sergiliyorlarmış.  

nekropsius

24 Kas 2012 23:46

Mesaj Gönder

nekrop sen de bırak eşten dosttan haber vermeyi de git.  
fotoğrafı yok

betty baldo

25 Kas 2012 02:29

Mesaj Gönder

şimdi ben size kendi zevkime uygun ürünlerin sahiplerine dair biraz bildirim yapayım (görsellerden, üşenmezsem zamanla seçmeler yaparım) siz de dilerseniz netten bulun bakın.

thomas bayrle, yorgos kypris, pascal haudressy, seo young deok, maglosia stepnik, halim al karim, rina banerjee, patricia piccinini (şu tüylü cüceler), joana vasconcelos, pietro ruffo, aneelm reyle, jun wansik, daria song, tae-jong kim, suh joung min, ricardo gusmaroli, davide la rocca, hyun-sun jo, levi van veluw (süperdi, nasıl yaptığını anlatınca daha bi süper buldum), yong-jin kim, daniel conogar

piartworks, marlborough gallery, gallery michael schultz, marina gisich gallery, kramph gallery, gallery maurits van de laar

ramazan bayrakoğlu, burçak bingöl, ilhan koman, devrim erbil, murat pulat, mehmet ayaoğlu, nilüfer moayeri, engin beyaz, özcan uzkur, ahmet güneştekin, nermin er  

En son betty baldo tarafından 26 Kas 2012 01:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
fotoğrafı yok

betty baldo

26 Kas 2012 01:08

Mesaj Gönder

ilhan koman'dan neler var acaba) ya içim dışım sanat oldu benim; buna gidersem sanattan soğurum diye tırstım)  

nekropsius

26 Kas 2012 01:31

Mesaj Gönder

hep bahane hep bahane..
ilhan koman ortalamadaydı diyeyim.  
fotoğrafı yok

betty baldo

26 Kas 2012 01:33

Mesaj Gönder

uzakdoğulu çekik tayfanın işler cidden iyiydi zaten gördüğüm de şu ki iyi satış yapmışlar Very Happy
bi kısım kuzey avrupalı işleri de gayet iyiydi.  
fotoğrafı yok

betty baldo

26 Kas 2012 01:36

Mesaj Gönder

olayım bahane Kahkaha çekikler fenalar; disko yapıcaz diye uçak gemisini boğazdan geçirip, savaş gemisine döndüren adamın yaptığı sanattan da korkucan.  

nekropsius

26 Kas 2012 02:22

Mesaj Gönder

patricia piccini'nin birkaç eseri varmış. arter'de görmüştüm. iyidir.  

starling

26 Kas 2012 10:18

Mesaj Gönder

detayda ufak ufak kağıttan kayıkları görebilirsiniz ki bu işin kızıl bi benzeri vardı, o da enfesti.  
fotoğrafı yok

betty baldo

27 Kas 2012 00:58

Mesaj Gönder

ahmet güneştekin işlerinden birinin cepheden çekimi

bu da farklı açı çekimlerden biri.  
fotoğrafı yok

betty baldo

27 Kas 2012 01:01

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4   Sonraki