şehir tiyatroları

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  şehir tiyatroları

ilk defa 1951 yılında sahnelenen ve 16 yılda üç binin üstüne sahne almış türkiye’nin en uzun süre afişte kalan tiyatro oyunu cibali karakolu oyununu şehir tiyatrolarında izlemenizi öneririm: http://sanatonline.net/etkinlik-takvimi/cibali-karakolu-ibb-sehir-tiyatrolarinda  

mugusyasarus

09 Kas 2015 13:52

Mesaj Gönder

cibali'yi harbi istiyorum ama gecen cyrano de bergerac izlemek daha guzel gitti:)  

nekropsius

10 Kas 2015 16:54

Mesaj Gönder

bayılırım  
fotoğrafı yok

notgülümse

17 Haz 2016 18:41

Mesaj Gönder

ankara da oturanlar için şiddetle tavsiye edeceğim mükemmel ötesi bir oyun

kontrabas
yazan
patrick süskind
yöneten
metin belgin

olcay kavuzlu oynuyor (kendisi hocamdır ve bu oyun süperdir)
asistanlığını yaptığım için çok çok mutlu olduğum kişilerden biridir acaip sevimli bir insandır mutlaka seyredin  

lepistesim ben

20 Oca 2017 01:13

Mesaj Gönder

lepistesim ben demiş ki:
ankara da oturanlar için şiddetle tavsiye edeceğim mükemmel ötesi bir oyun

kontrabas
yazan
patrick süskind
yöneten
metin belgin

olcay kavuzlu oynuyor (kendisi hocamdır ve bu oyun süperdir)
asistanlığını yaptığım için çok çok mutlu olduğum kişilerden biridir acaip sevimli bir insandır mutlaka seyredin

istanbul' da izledim, ama isinamadin oyuna.. cok zevk alamadim. ama siz boyle yazinca tekrar izlesem mi dedim.  

goshenit

01 Şub 2017 22:21

Mesaj Gönder

goshenit demiş ki:

istanbul' da izledim, ama isinamadin oyuna.. cok zevk alamadim. ama siz boyle yazinca tekrar izlesem mi dedim.

bence tekrar seyredin derim hatta benim içinde seyredin ankara da olsam kaçırmazdım güzel oyundur şimdiden iyi seyirler  

lepistesim ben

21 Şub 2017 17:01

Mesaj Gönder

genel sanat yönetmenliğine süha uygur atandığından beri ilgimi çeken izleyebileceğim tek bir oyun sahnelemediler
nerde o eski engin alkanlı dönemler peh  

Hulya U

25 May 2017 23:30

Mesaj Gönder

ragip yavuz ustadi da ayni sekilde uzaklastirip; oyunlari vasatlastiriyorlar...  

nekropsius

26 May 2017 14:40

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25