photoshop'a sanat değil diyenlere

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  photoshop'a sanat değil diyenlere

photo shop sanat.. hääh..?..!
sanatkar ruhlu biri her ne yapar ise sanattir; onun photo shop'uda sanattir..
ama photo shop sanatsa, her resim, her seste sanattir.. gibi.  

abis

19 Tem 2008 19:50

Mesaj Gönder

paylaşım için teşekkürler  

bermek

29 Ekm 2010 12:04

Mesaj Gönder

sanatçınıın ürettiği herşey sanattır. ister photoshopta yapar ister tuvalde boyar kafasındakileri  

oh yes

13 Ara 2010 12:17

Mesaj Gönder

photoshop'un sanat olduğunu inkar etmiyorum ama insanlar fotoğrafçılıkla photoshopçuluğu karıştırıyorlar ben ona kızıyorum...  

Arrow

13 Ara 2010 13:26

Mesaj Gönder

sayd demiş ki:
oldschool vazgeçilmezdir.fırça.

saint art

17 Ara 2010 12:23

Mesaj Gönder

bence modern zamanların en güzel ve yeni sanatı...kimse inkar etmesin, herkes beceremez...şahsen kıskanmaktayım...  
fotoğrafı yok

ferideece

13 Tem 2011 16:51

Mesaj Gönder

her şey değişiyor dijital ortamdan tutun sokak sanatcılarına kadar... o yüzden yeni kavramlar türevler oluşabiliyor... bir de dijital ortamda bu resimleri yapmanın bir avantajı var pahalı değil cok masrafı yok o yüzden parası olmayan insanlar icin iyi oluyor ...  

Untitled Man

13 Tem 2011 17:08

Mesaj Gönder

photoshop sanat değil diyen zatı muhteremler eline bir fırça, hadi fırcayı geç karakalem alıp gülen surat veya çöp adam cizebiliyorlar mı acaba.  

oh yes

20 Tem 2011 14:13

Mesaj Gönder

paint ile denemelerim var beceriksiz çiktim. programi kurdum ama şhoplanacak foto bulamadim  

fisnereceli

23 Tem 2011 12:58

Mesaj Gönder

abi tuvalet rulosu ile de sanat yapılıyor, ama tuvalet rulosunun sanat olduğu anlamına gelmiyor.

gitar, piyano, karakalem, photoshop bunları geçtim, sakız, bira kapaklar, tuvalet ruloları vs. bunlar sanat değil malzeme !!!

malzeme ile ortaya çıkarılan şey sanatmıdır değil midir tartışılabilir, o kadar.  

onbiron

21 Ağu 2011 12:51

Mesaj Gönder

kendinden birseyler katabildigin ve yaratıcıgın ıle butunlestırdıgın hersey sanat olarak anılabılır.malzeme dedıgın sey sadce arac onemlı olan o aracı nasıl kullandıgın.mesela insanalra iğreç gelen birseyi alırsın onu oyle bır toparlar degsıtırrısınkı estetik acıdan guzel olur.onemlı olan anlam yuklıye bılmek.  

Luffy

03 Eyl 2011 23:33

Mesaj Gönder

wowwww  

marlis

27 Eyl 2011 18:40

Mesaj Gönder

"fırça"yı sanat kabul edebiliyor sanırım photoshop'u sanat değil diye tartışmaya açan..
araçtır, bitti.

photoshoptan anlaşılanın fotograf manipulasyonu olduğu bir ortamdan bahsediyoruz üstelik.  

L Fille Sur Le Pont

13 Mar 2012 00:45

Mesaj Gönder

painti sadece prtsc için kullanan biri olarak hayretler içerisindeyim şuan  

olimbera

20 Ağu 2012 15:44

Mesaj Gönder

ps u en iyi bilenlerin bile sadece %75 'ini bildiği söylenir..  

socraticirony

27 Eyl 2012 20:02

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7   Sonraki