nikon mu? canon mu?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  nikon mu? canon mu?

nikon mu canon mu
  nikon
  canon
| Sonuçlar
lacivert demiş ki:

* canon kullanissiz bir makine. tus kombinasyonlari zayif. bircok ayari yapabilmek icin vizorden gozunuzu cekmeniz gerekiyor. bu sebeple yavas

* focus point sayisi az. d300 de dahi 51 focus point varken 5dmark ii gibi bir makinede 9 focus point olmasi canonun armutlugu. bu sebeple yine yavas

* canon pozometresi nikon'a gore bariz zayif. fotograflar neredeyse 1 stop karanlik.

* canon single point metering'inde sorun var. ters isikta fotograf cekmek tam bir eziyet. bu sebeple yine yavas

* stok fotograf cekiyorsaniz canon'un megapixel avantaji bulunmakta.

* nikon lensleri an itibariyle daha kaliteli. (bkz: 24-70) (bkz: 70-200)

+1  

cakma ninca

11 Mar 2012 15:54

Mesaj Gönder

hiç anlamam ama iyi bilgilendirici bir topik olabilir dursun kenarda.  

sutlu huriye

06 Nis 2012 08:10

Mesaj Gönder

en buyuk fark canon un objektif kalitesi nikonunkinden cok daha ileride.  

bdgn

10 Nis 2012 21:44

Mesaj Gönder

bitmeyen tartisma acilmis yine Smile ikiside ayni iste takilmayin ota cope gencler Smile))  

ugurbeycan

14 Nis 2012 09:38

Mesaj Gönder

alakasiz demiş ki:
ne kadar daha ilerde
100 metre var midir?

alakasiz. K?zg?n  

bdgn

16 Nis 2012 20:13

Mesaj Gönder

haha eğlendim.  

sutlu huriye

17 Nis 2012 08:34

Mesaj Gönder

sah mat demiş ki:
en buyuk fark canon un objektif kalitesi nikonunkinden cok daha ileride.

n serisini bir daha incelemeni tavsiye ederim.  

cakma ninca

20 Nis 2012 17:21

Mesaj Gönder

canon  

aaabenkimim

24 Nis 2012 01:34

Mesaj Gönder

makina önerisi alabilirim aslında?  

sutlu huriye

25 May 2012 09:19

Mesaj Gönder

alakasiz demiş ki:

cep telefonu

Neutral
aykırı olmanın manası yok. benim de conconlardan olmak gibi bir düşüncem olmadığına göre istersen sorumu ve amacımı daha açık yazayım öyle yanıtla ne dersin? (bu post barış temennisiyle yazılmıştır.)  

sutlu huriye

04 Haz 2012 10:32

Mesaj Gönder

sutlu huriye demiş ki:
makina önerisi alabilirim aslında?

ne var kafanda ne yapmak istiyorsun ? ne çekmeyi planlıyorsun. tatil, doğa, şehir, ürün, arkadaşların ?  

cakma ninca

04 Haz 2012 17:35

Mesaj Gönder

cakma ninca demiş ki:

ne var kafanda ne yapmak istiyorsun ? ne çekmeyi planlıyorsun. tatil, doğa, şehir, ürün, arkadaşların ?
aslında her şey olabilir.. profesyonel şeyler olmayacak hobi amaçlı diyebilirim.  

sutlu huriye

04 Haz 2012 18:01

Mesaj Gönder

fotoğraf benim için anı olduğu için hala saklamayı ve hatta baskı yaptırmayı seviyorum dolayısıyla cep telefonu olmasını istemiyorum.
cybershot tipinde olanlardan da istemiyorum 5 kilo olanlardan da. kendim 45 kiloyum bir de onu mu taşıyacağım pehey. ikisinin ortası bir şey daha iyi olabilir sonuçta bayrak gibi boynuma takıp gezmeyeceğim çantamda durur işte. çanta taşıyınca o da her zaman yanında olur olmaz mı? tabi burda da insanoğlu doyumsuzdur akla gelebilir. sonra of bundan sıkıldım iyi çekmiyor falan diyip daha iyisini isteme ihtimali geldi aklıma. neyse yapmam öyle şeyler ben.
iphone'un kamerası iyi değil sanki çevremden gördüğüm kadarıyla. samsung dersen ayrı tabi.
hem her cihaz kendi görevini yapsın kardeşim telefon ayrı, fotoğraf makinası ayrı, müzikçalar ayrı.  

sutlu huriye

05 Haz 2012 09:00

Mesaj Gönder

galiba görünümüne aşık oldum ama teknosa ve darty'nin sitesinde göremedim. yakından görmek daha güzel olabilir sanki. nerede ellenir onu da söyle bir sevap daha işle madem.  

sutlu huriye

06 Haz 2012 09:27

Mesaj Gönder

ekşide bunu alacağıma fuji x100 alırım diyen olmuş o da efsane retro makinesiymiş tam.  

sutlu huriye

06 Haz 2012 09:30

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29   Sonraki