eskiden yoksa benmi eskide kaldım ???

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  eskiden yoksa benmi eskide kaldım ???

sanat bölümünde şiir okunası metinler gibi ufak ve güzel yazılarda olurdu ve onlarla ilgili yorumlar veya herkesin kendi betimlemeleri olurdu oysa şimdi sanat bölümü tanıtım alanı gibi olmuş...

yukardan aşağıya okuduğunuz zamanbir çoğunun of topicte olması gerekiyor.

sanat diye bir başlık bu kadar basitmi kullanılmalı ?

::: of tipicte olmalıydı belki ama bu başlığı ilgilendirdiği için burda açtım:::

uzamaması için (tartışma ortamı olmasın diye) 3 günlük bir sınırlama ile açıyorum topiği...  

Brook

04 Ekm 2006 01:23

Mesaj Gönder

okumaya kaydı onlar Confused  

KeReMPaSHa

04 Ekm 2006 01:25

Mesaj Gönder

munch demiş ki:
yaş 35 yolun yarısı eder...

yada sondan 1 öncesi Bravo  

Brook

04 Ekm 2006 01:31

Mesaj Gönder

Shocked nolmuş Rolling Eyes  

VeRRSuS

04 Ekm 2006 01:45

Mesaj Gönder

sanat duyu ile yapılan tinsel varlıkta oluşturulurken, burada yani 80 binde, genellikle varlığın ıspatı ve tüketim üstüne sohbette edinilmek istenmes,i malesef hangi topic altında olduğunu önemli kılmıyor sohbetin...  

tylrdurden

04 Ekm 2006 02:14

Mesaj Gönder

sanatla ilgisiz gibi olsan böyle bir topic açmassın
ama sanatla ilgili olupta türkiyede böyle bi durumun olmasına şaşırmandan ne kadar alakalı olduğun sorusunu getiriyor akla...  

Doruk Ülgen

04 Ekm 2006 02:24

Mesaj Gönder

doruk tylerdurden güzel söylemişiniz ben uzun süredir 80 bin aleminden uzaktım ve o nedenle dedim ben eskidemi kaldım diye...

burda forumda 12 konu başlığı var alt başlıklar yok ama baktığın zaman hepsinin içerisindeki konular hepsi birbirine benziyor.

sanakla ilgili olmak türkiye doğru diyorsun ama buna müsade edenler bence sanat la hayatı harıştıranlar

hayat gündelik yaşamda olanlardır.

sanat insanın hayal gücü ile sınırlıdır. hiç bir şarkı şiir resim hikaye roman öykü film gerçek değildir kafamızdaki bilinmeyenlerdir.

bu konu başlığıda bu bilinmeyenlerin paylaşıldığı yer olmalıydı diye düşündüğüm için bu yazıyı yazdım

ama görüyorum ki forumdaki eski çamlar artık yok tabiri yerinde ise hepsi bardak olmuş...

önceden diyebileceğim bir zaman dilimi öncesinde konuya bırakın laf olsun diye yazmayı ordaki o güzel atışmaları ( halk dilinde olduğu gibi şiirsel ) okumak o yoğunluğu bozacak bir kelime yazmamak için 2 sefer okur ya yazardın yada okumaya devam ederdin. ama şu anda sırf yazmış olmak için yazılıyor herşey

hiç bişe yapamazsa simsley denen şekilerden araya iliştiriyolarlar. mesaj atmak değilki önemli olan önemli olan yazdığının bir anlamının olmasıdır yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum ama bu benim düşüncem...

bu konuyu açarak rahatsızlık verdiğim içinde kusura bakmayın bu başlığın ne anlama geldiğini unutmuşuz 80 bin ailesi olarak.  

Brook

04 Ekm 2006 12:25

Mesaj Gönder