fut coin

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  fut coin

ben bu momentum fln cok baydı 1 haftadır kapadım oynamcam daha 18 cıknca gene kasınır alır bakarım o ayrı
futdaki coinleri satmak istiyorum para da harcadık o kadar ustune 1200 mac fln yaptık biseye degsin Confused

almak isteyen varsa fiyatı anlasırız olucu diilse Cool

nasıl yapcaz diyen olursa da oncelikle bilen biri varsa ogretirse daha saglıklı olur skjdskdjsdkj yalnuz benim aklıma tek gelen siz ordan ucuz adamları en kotu 2.000 3.000 lik adamları satılıga 20.000 den fln koycaksnz ben de alıcam onları
biraz evvel topici acmadan bi google a yazdım bisey cıkar mı diye sadece bi linke tıkladım
orda da dikkatli olun tek seferde 500k coin transfer fln etmeyn cakozlayablyolar ve coinleri silebiliyolar diyo
o sebepten parca parca fazla uyandırmadan diyolar nası oluyosa yaparız yani
ben daha satmadım adamları ama kadroyu 15 gun evvel yeni mavi kart turklerle degistirdim ing kadro vardı hepsini satıp
takribi 600.000 flndı
fiyatları dusmusse bile klupteki baska ogeleri fln da satıp olusu 500k coin cıkar sanırım alıcı bulursam kadroyu satıcam yoksa da yok yere satmak da istemedm herifleri

ya da tavsiyesi olan var ise nereden satablrm vs sevinirm Hi  

FK

14 Haz 2017 00:36

Mesaj Gönder

hiçbir şey anlamadım Confused  

mata hari

15 Haz 2017 17:54

Mesaj Gönder

oyun nasıl oynanıyor  

Torchia

18 Haz 2017 16:58

Mesaj Gönder

torchi harbi bilmiyo galiba iste takım kuruyosun guya coinlerle ama mac yapa yapa sikseler ronaldo monaldo o ayar oyuncu alıncak gibi diil paket fln acıyosun kazı kazan gibi para tuzagı ordan cıkarsa anca o da yavas cıksın 1000 lira basıyosun gene bsey cıktıgı yok oyun tasak geciyo resmen

ya bisey anlamadım diyen mataya da Very Happy
fut daki takımı komple satıp coin leri satmak istiyorum iste :/  

FK

19 Haz 2017 00:42

Mesaj Gönder

maç yaparken sen mi yönlendiriyosun yoksa menajerlik gibi mi  

Torchia

19 Haz 2017 10:53

Mesaj Gönder

yok yahu baya oynuyosn bildiign fifa sırf oyuncuları fln coinle alıyosun iste
ama sinir bozucu
momentum dalgası fln ondan skldm